Преса за коса + кристали ...

  • 3 706
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
изправям я два пъти в седмицата,и кристали слагам,
ама много ми се омазнява косата от тях,при вас как е  Confused

# 16
  • Мнения: 364
Аз имам преса от 3 години и повече. В началото се изправях доста често- 2-3 пъти седмично. Слагах й нужните мазила, правих и маски. След няколко месеца установих, че косата ми е тотално съсипана.Когато не беше изправена изглеждаше ужасно. Оттогава се опитвам да си оправя косата ( и почти успях) и ползвам пресата само когато случая е специален и ситуацията го изисква. Rolling Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Изправям си косата с преса два пъти седмично вече повече от три години и смея да твърдя, че косата ми е в много добро състояние.
Използвам професионални шампоани и кристали на Л'Ореал или Перма.

# 18
  • Мнения: 5 317
Колко често изпозвате преса?  -през 3-4 дена;

Уврежда ли ви се видимо косата? -специално моята не се е увредила;

Каква марка кристали за коса използвате?-не използвам в момента,но иначе на биофарма;

# 19
  • Мнения: 941
тези кристали на Биофарма,за които пишете продават ли се в козметичните магазини,че честно казано за първи път чувам за тях?

# 20
  • Мнения: 2 849
тези кристали на Биофарма,за които пишете продават ли се в козметичните магазини,че честно казано за първи път чувам за тях?
Ето ги въпросните кристали -
http://www.alfaparf.com/website/C2_IT_SDL.jsp
аз си ги поръчвам в салона . Peace

# 21
  • Мнения: 2 673
аз си взех професионална преса преди дни, от дистрибутор на козметика за салони. взех и кристали, спрей за защита и лак за преди изправяне. Направих ги в тази последователност, но ми се струва, че сякаш косата се изсушава ...стои като прясно боядисана..незнам как да го опиша..дали защото изправях на 180 градуса newsm78
не мога да повярвам, че няма да ми се съсипе от двукратно изправяне - седмично...
може би ще трябва да плескам повече продукти, проди това и на по-ниска Т
съгласна съм с Касиди, че не бива да се злоупотребява..
...а, и още нещо, което ми каза дистрибутора..в повечето непрофесионални кристали има силикон, а това съвсем не значи защита на косъма.в тези които аз взех има коприна

# 22
  • Мнения: 794
А инфо за цените  newsm78

Аз разчитах , че от някоя по-богато заредена аптека (Ремедиум на Графа), ще си накупя каквото е необходимо и всичко ще е ок...

# 23
  • Мнения: 941
radi-t,само ако знаеш каква услуга ми направи току-що!!!От тези кристали съм изключително доволна,ползвам ги от години,поръчвах ги на една фризьорка,с която вече нямам връзка.И край-никой не знае къде мога да си купя отново.А в шишенцето имам съвсем малко и все не ми се иска да свърши.ОТкъде да ги поръчам,помогни,пиши,мерси?!

# 24
  • Мнения: 2 849
В повечето салони работят с тях .Аз си ги поръчах в салона на БП-сграда 2 -партер .Мисля ,че 12 или 13 лв бяха .

# 25
  • Мнения: 1 418
В повечето салони работят с тях .Аз си ги поръчах в салона на БП-сграда 2 -партер .Мисля ,че 12 или 13 лв бяха .
Това е невъзможно!Цената на едро е 16.40лв. сега проверих.

# 26
  • Мнения: 794
Само във фриз. салони ли ги продават?
 Confused

# 27
  • Мнения: 4 451
И аз я ползвам 1-2 пъти седмично. За сега си ми е хубава косата, но е хубаво да се подхранва с нещо. А аз съм от мързеланите Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 104
аз си изправям косата с четка /като преса/с ест.косми и тефлоново покритие и сешуар,ползвам силикон на SERI и професион.балсам за изправяне.

# 29
  • Мнения: 4 473
В повечето салони работят с тях .Аз си ги поръчах в салона на БП-сграда 2 -партер .Мисля ,че 12 или 13 лв бяха .

Би ли обяснила на невежите кой е този салон? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт