Гримирате ли се за разходка с децата в квартала?

  • 3 172
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 397
Гримирате ли се когато излизате с децата из квартала?Или смятате за излишно да се разкрасявате за кварталните кафенета?Аз лично се гримирам малко,защото просто съм свикнала с грима толкова много,че без него се чувствам все едно съм гола Embarassed.Разбира се,това е внушение Laughing Обаче,моите приятелки не слагат дори червило и не са на моето мнение,че една жена трябва да е красива дори и в градинката зад блока.Интересно ми е какво мислите вие по въпроса newsm78
Всяка уважаваща себе си жена трябва да поддържа външния си вид и да се стреми винаги да изглежда добре - без значение дали отива за хляб до близкия магазин, на кафе, в градинката с децата, на гости, на работа, на среща,......
Естествено всичко трябва да е с мярка и с вкус, а и най-важното да е съобразено със случая!!!

# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
много рядко се гримирам;
а за парка със сигурност не бих пиляла време в гримиране.
Гримирането за мен не означава поддържане на външния вид.

# 17
  • Мнения: 936
Без нищо по лицето отивам само до магазина.
За разходка с децата съм със спирала и червило/гланц, или само гланц.

# 18
  • Мнения: 10 758
Винаги се гримирам, когато излизам навън.Без значение дали ще съм с децата или не, дали ще съм в градинката или за хляб.

# 19
  • Мнения: 4 451
Задължително и всички деца завиждат на Мими каква хубава мама си има Mr. Green

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Не!

# 21
  • Мнения: 185
Аз си слагам всеки ден спирала,без зна4ение дали ще излизам или не.А за навън и малко 4ервилценце  CrazyТова ми е гримирането в общи линий  Grinning

# 22
  • Мнения: 113
рядко се гримирам ,но гланц си слагам и то сега когато е студено защото ми   изсъхват устата.като се гримирам ми се струва че всички ме гледат и все има някой да ми каже "а ма ти си се нагримирала.много ти е добре".чувствам се добре без грим.

# 23
  • Мнения: 3 611
Гримирам се само, ако има повод т.е. много рядко. Кварталното кафе определено не е повод   Laughing

# 24
  • Мнения: 4 629
В повечето случаи се гримирам леко. Чувствам се по-добре

# 25
  • Мнения: 2 309
Никога не излизам без грим,където и да е Naughty

# 26
  • Мнения: 397
Всяка уважаваща себе си жена трябва да поддържа външния си вид и да се стреми винаги да изглежда добре - без значение дали отива за хляб до близкия магазин, на кафе, в градинката с децата, на гости, на работа, на среща,......
Естествено всичко трябва да е с мярка и с вкус, а и най-важното да е съобразено със случая!!!
.............
Гримирането за мен не означава поддържане на външния вид.
Просто го допълва!!!! Дори само с един гланц за устни и спирала! Peace

# 27
  • Мнения: 1 216
Не, не се гримирам. Нашата всекидневна разходка е в парка отсреща. От чистия въздух бузите ми руменеят, а очите ми блестят с неподправен блясък  Mr. Green
Гримирам се, когато излизаме вечер или надвечер.

# 28
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Гланц имам винаги,където и да отивам,но се гримирам по принцип много,много рядко.

# 29
  • Мнения: 2 152
Понагласям се аз винаги.Каквото като съм в квартала.Слагам по едно червилце и спиралка, ако пък и някоя пъпка имам и малко пудричка отгоре Whistling

Искам винаги да изглеждам добре, няма значение къде съм, дори и у нас Grinning

Общи условия

Активация на акаунт