Гримирате ли се за разходка с децата в квартала?

  • 3 168
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 424
Аз нямам деца,но когато излизам навън за квартална разходка, почти винаги слагам лек грим- гланц и спирала  Peace  За да купя хляб от магазина пред блока, не се гримирам  Stop

# 76
  • Мнения: 6 155
За на вън е ясно, ама в къщи как стоите с грим- как го търпите, не е ли неудобно? То щом сте гримирани, би трябвало и да не сте по домашни дрехи...... И само заради мъжете си ли го правите. На мен ми се вижда абсурдно да седя с грим в къщи, най- малко пък заради мъж!
Аз и в къщи съм със спирала. Ако нямам спирала очите ми се подуват и ми сълзят  Rolling Eyes Confused

# 77
  • Мнения: 252
Рядко.Щом е за една разходка-може само един гланц на устните да сложа и до там Mr. Green
Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 4 801
За на вън е ясно, ама в къщи как стоите с грим- как го търпите, не е ли неудобно? То щом сте гримирани, би трябвало и да не сте по домашни дрехи...... И само заради мъжете си ли го правите. На мен ми се вижда абсурдно да седя с грим в къщи, най- малко пък заради мъж!
Kак така да ми е 'неудобно' с грим  Thinking? Избирам си гримовете такива, че да не дразнят кожата ми и дори се чувствам по-добре понякога, когато си сложа леко ФДТ-че вместо да съм само с крем. Освен това няма никакъв проблем с домашните дрехи. Не ходя с парцали вкъщи  Whistling Гримът ми в никакъв случай не изглежда несъвместим с тях! Без това се гримирам така, че да изглеждам естествено красива т.е.  да не се разбира от километри какво съм положила на лицето си  Peace А относно въпроса за мъжа.. Защо да не се гримирам, за да му доставя удоволствие .. ? Нима той не прави неща само заради мен? Пък и аз обичам да си се мацотя със спиралка, гланцче, фдт-че така или иначе  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 17 414
Попитах не за да се заяждам, просто ми е странно. То е ясно, че всеки подбира грима си според кожата. Ето аз примерно ползвам спирала за чувствителни очи, никаква друга, и пак не я търпя в къщи. Същото е и с червила, гланцове, фдт( в редките случаи когато ползвам)- нямам тръпение да сваля всичко още с прибирането. Сигурно е до навик.... НЕ познавам жени, които са гримирани и в къщи, затова с еи учудвам Peace

# 80
  • Мнения: 891
Не  Stop
През седмицата, когато съм на работа съм гримирана,
но през уикенда, тогава когато излизам с дъщеря ми на разходка, много рядко се гримирам.  Peace

# 81
  • Мнения: 2 910
Гримирам се винаги, когато ми се наложи да излезна. Може само един молив да имам на очите си, но се брои за гримиране Mr. Green

# 82
  • Мнения: 312
Гримирам се винаги, когато ми се наложи да излезна. Може само един молив да имам на очите си, но се брои за гримиране Mr. Green
И аз така молив и червило задължително, (даже и само до магазина до входа Laughing) за други допълнения спирали и прочие само за спешъл случаи

# 83
  • Мнения: 4 668
Прочетох само първа и част от последна страница ... но ми стана интересно , защо свързвате гримирането с поддържане на добър външен вид ?

На въпроса - рядко се гримирам по принцип , за разходка в квартала и дума да не става , но това не значи не не се поддържам , напротив - косата ми винаги е в идеално състояние , обличам се хубаво  Wink

Иначе съм виждала доста гримирани , но неподдържани жени  Confused

# 84
  • Мнения: 5 877
Не. И за центъра не се гримирам  Laughing
Обичам естествените лица, харесвам си моето каквото си е, ако въобще го гримирам от време на време, то е за лична забава и разнообразие, а не защото се намирам за по-хубава така.

# 85
  • Мнения: 205
Аз много обичам да се гримирам силно ,леко зависи от случая,но чак пък за кварталния  магазин да сложа грим -не  и боклука си изхвърлям без  Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 1 654
Нося лек грим-спирала, малко кафяв или черен молив и гланц на устните, но в годината може би се случва 2-3 пъти да изляза негримирана.

# 87
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Да, винаги слагам лек грим, въпрос на навик е.

# 88
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лек грим слагам винаги.

# 89
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Не, лядко слагам червило, още по-рядко спирала.

Общи условия

Активация на акаунт