Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 240 360
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 50
Маги казва "естествено ,че съм му простила,за мен е важно ,за да мога да продължа напред",т.е с него да продължи,иначе за какво и е да му прощава ,може и да са заедно ,но след снимките,ще видим,не виждам да е разочарована.

# 1 216
  • Мнения: 3 959
И аз не търся скрит замисъл тук. Точно некадърен служител е пуснал видеото. Може би е трябвало да му зададе дата 16.05, но е задал 15.05 и ето ти гаф.

# 1 217
  • Мнения: 2 147
Маги казва "естествено ,че съм му простила,за мен е важно ,за да мога да продължа напред",т.е с него да продължи,иначе за какво и е да му прощава ,може и да са заедно ,но след снимките,ще видим,не виждам да е разочарована.

Тя малко се запъна. Тръгна да казва, че ще му прости, после каза, че вече е простила. Ако бяха заедно щяха да замажат нещата по друг начин.

# 1 218
  • Мнения: 398
Маги казва "естествено ,че съм му простила,за мен е важно ,за да мога да продължа напред",т.е с него да продължи,иначе за какво и е да му прощава ,може и да са заедно ,но след снимките,ще видим,не виждам да е разочарована.
За мен е обратното, за да може да го забрави и да продължи напред му е простила и е забравила за историята.
На мен обаче наистина не изглежда кой знае колко разочарована.
Просто са минали много месеци и се е отърсила за мен.

# 1 219
  • Мнения: 155
Гафът от страна на БТВ е огромен, но това не е учудващо. От известно време почти всяка тяхна статия и заглавие са пълни с елементарни грешки. Убедена съм, че част от служителите им са кръгли идиоти. Grin

Или саботаж. Тези дни излезе статия как продуцентите отклонявали пари, за някакви 100 милиона пишеше.

# 1 220
  • Мнения: 3 959
И на мен не ми изглежда разочарована, но това е заради изминалите месеци. Би ми било по-интересно какво ще кажат на синхроните след като осъзнаят, че са изоставени.

# 1 221
  • Мнения: 2 147
Или саботаж. Тези дни излезе статия как продуцентите отклонявали пари, за някакви 100 милиона пишеше.

Може ли линк към статията? Допускам и саботаж да е.

# 1 222
  • Мнения: 155
Ето един линк, новината беше в повечето вестници.

https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/17927840

# 1 223
  • Мнения: 398
Или саботаж. Тези дни излезе статия как продуцентите отклонявали пари, за някакви 100 милиона пишеше.

Може ли линк към статията? Допускам и саботаж да е.
Със сигурност не беше без да искат.
Защо не допуснаха тази грешка вчера или оня ден-а в деня на финала, сутринта?

# 1 224
  • Мнения: 25 851
Сеир да има, за това.

# 1 225
  • Мнения: 50
Или саботаж. Тези дни излезе статия как продуцентите отклонявали пари, за някакви 100 милиона пишеше.

Може ли линк към статията? Допускам и саботаж да е.
Със сигурност не беше без да искат.
Защо не допуснаха тази грешка вчера или оня ден-а в деня на финала, сутринта?
Да,не случайно са ни го пуснали този спойлер,има нещо в думите на Магдалена,което ме кара да си мисля,че е тя.

# 1 226
  • Мнения: 879
След всичко, което се изписа и излъчи, аз започвам да си мисля, че всъщност Алек е избрал и това е Маги. Значи, прекалено упорито ни се набива цял сезон, че няма победителка, после промото с двете финалистки заедно (както знаем, обаче, промотата обикновено лъжат), след това уж случайно изтърваното интервю с Маги, която (защо ли) изглежда повече от щастлива и накрая, след всичко това,  Алек с цялата си наглост поства на стената си в Инстаграм, че довечера голямата развръзка предстои. Не знам, не знам, прекалено ми е нагласено всичко.

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 18:04 от Misi_36

# 1 227
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 554
Taкааа, в средата на сезона след подобен спойлер писах, че това за мен е единственото логично решение на създадената ситуация. Затова и явно спечелих баса с 25-те авокадос.

Вижда ми се логично от самото начало, защото при този кастинг, който му причиниха от продукцията, нищо друго не заслужават. Абсолютно дъно и фарс беше целият сезон, може би е останал до края само заради въпросният договор, за който все говорите. Дал им е каквото искат - пръскал е фалшиво сърца и любов да им е романтично и си е заминал, както трябваше.

# 1 228
  • Мнения: 8 058
Маги казва "естествено ,че съм му простила,за мен е важно ,за да мога да продължа напред",т.е с него да продължи,иначе за какво и е да му прощава ,може и да са заедно ,но след снимките,ще видим,не виждам да е разочарована.
За мен е обратното, за да може да го забрави и да продължи напред му е простила и е забравила за историята.
На мен обаче наистина не изглежда кой знае колко разочарована.
Просто са минали много месеци и се е отърсила за мен.

Споделям мнението.
Май неслучайно се е бил покрил Алек последните седмици (в подкастите при гостуванията на екс- ергенките се промъкваха такива изказвания), но по договор сега май ще трябва да дава интервюта и да се явява в студиа? Или не?
Много миша постъпка, много!

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 17:29 от TuЛи

# 1 229
  • Мнения: 1 725
Намира ли се още качено някъде въпросното видео че ме гризе любопитството?

Общи условия

Активация на акаунт