Сполучливи имитации на маркови парфюми - 55

  • 42 799
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Здравейте!
Утре си чакам поръчката от Divain. Поръчала съм:
Portrait of a Lady by Frederic Malle
Devotion by D&G
Amour by Kenzo.
Случайно някой да е поръчвал от този сайт и какви са впечатленията?
https://parfumi.mall24.bg/?product_cat=%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8% … d1%81%d0%ba%d0%b8

# 406
  • Deutschland
  • Мнения: 5 565
Може ли да споделите после отзив за Amour? Благодаря.

# 407
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Е, не мога да се накефя на двата аромата - Amour by Kenzo и Devotion by D&G. Много хубави, много гурме, много мои аромати.
Amour - най-много усещам бял чай и ванилия, и мъничко оризова вода. Прелестен, прекрасно затихващ аромат, просто си го представям как ще се рее в топлия полъх на лятото... Ммм... Белият чай му придава такъв финес... Наслада за обонянието и за душата... Имах Булгари с бял чай - обожавах го!
Devotion - истинска лимонова наслада! Напомня ми на Lira, която толкова харесвам и вече имам 😊 Ще видим по-нататък колко са еднакви, като ги понося. Ако обичате лимонова есенция, си представете този аромат, но по-изискан, по-нежен, сладникав и пудров, не като в сладкарница, а достоен за едно женско тяло.
Ще си ги нося с удоволствие! 😊
Само да видим и трайността как е...
Portrait of a Lady - този аромат най-много исках. От всичко, което бях чувала за него, сякаш се влюбих, без да съм го усетила. А сега - прекалено големи очаквания ли, не знам, но се чудя дали е моят... От трите този е най-силният аромат,  най-напред се усеща силен карамфил и сандалово дърво, в последствие се разгръща доста интензивно розата. Не мога да кажа, че не е хубав, но сякаш очаквах друго и аз не знам точно какво... Ще го помисля още него дали да го оставя...
Та това е - като цяло съм супер доволна! 👌😊

# 408
  • Мнения: 1 983
Оф,поръчах вече Гизи-те😁. Взех Делина(че имах малко за ороба,а други варианти не ми допаднаха,понеже имитират повече Ексклузив), Guidance Amouage  и Ambre Chromatique Maison Crivelli. Да видим😁. Portrait of a lady  имам само от Alhambra (Artist 1) и много го харесвам-никакъв карамфил не усещам в него..

# 409
  • София
  • Мнения: 1 793
Много ще ми е любопитно да прочета мнения за Guidance Amouage на Гиза. На клик съм да поръчам, но ще си каля търпението докато прочета повече мнения.

# 410
  • Мнения: 8 476
Кой номер е Guidance на гиза?

# 411
  • Мнения: 1 983
D323 Ухание

# 412
  • Мнения: 4 792
И аз се присъединявам към въпроса.
Да питам и за омайната тубероза на Гиза. Сладникав ли е, кремест? Четох описанията и не схващам. Иначе към Цветя на любовта съм пристрастена и искам да сменя. Не.понссям парфюми в които има кехлибар или амбра, късно го установих

# 413
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Омайната тубероза е точно белоцветна, нежна, креместа и пухкаво-ванилена. Много красив елегантен парфюм, с невероятен шлейф и трайност. Няма амбра и кехлибар в него. Като някакъв ефирен сметанов крем за френски десерт или милфьой е, но с малко захар. Идеален през цялата година и за всеки повод. Бих го носила спокойно и на сватба. Two Hearts За мен е по-луксозна версия на L'interdit и с доста по-лека сладост. От този тип ми е Gucci Profumo di fiori, а любимия Montblanc Signature е с по-изразен сладоледено-ядков уклон.

# 414
  • Мнения: 213
И аз много харесвам омайната тубероза, кремообразен, красив, доста траен, но трябва да я обичаш тази тубероза, да я познаваш. Щом Ви допада Цветя на любовта мисля, че ще се харесате.

# 415
  • Варна
  • Мнения: 75
Здравейте, имам питане за Делина, не познавам оригинала,  подуших версиите на Сансиро и Мартин Лион, знам че и Гиза я имат, коя препоръчате като трайност, шлейф?

# 416
  • София
  • Мнения: 493
Narciso Rodriguez For Her Musc Nude - влюбена съм в този аромат и на моята кожа се задържа прилично дълго. Ако някой скоро не изкара реплика ще си взема оригинала...
   Харесвам мускусни аромати, но търся нещо различно от Ерба Пура, Кирке и Пюр Мъск- усещам ги навсякъде напоследък и ми втръснаха.

# 417
  • Мнения: 1 983
Здравейте, имам питане за Делина, не познавам оригинала,  подуших версиите на Сансиро и Мартин Лион, знам че и Гиза я имат, коя препоръчате като трайност, шлейф?
Зависи коя версия търсиш....Ако е Делина Ексклузив,препоръчвам  Club de nuit whiite imperial -няма кой да го бие като трайност и шлейф. Ако е само Делина(аз я предпочитам),за мен Гиза е най-добър....Тествах много,включително и арабски
Ако искаш Делина с череши,тогава Carmina/Creed😁
Пробвала ли си Starry night Montale?
Narciso Rodriguez For Her Musc Nude - влюбена съм в този аромат и на моята кожа се задържа прилично дълго. Ако някой скоро не изкара реплика ще си взема оригинала...
   Харесвам мускусни аромати, но търся нещо различно от Ерба Пура, Кирке и Пюр Мъск- усещам ги навсякъде напоследък и ми втръснаха.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 07:05 от the_demon

# 418
  • Мнения: 4 785
Привет ! Ще поръчвам Омайната тубероза от Гиза и ми трябва още нещо за минимална сума на поръчка ,спрях се на Код Кашмир екскл. на сляпо само по описание ,искам нещо топло ,бадемово ,но да става и за лятото -някой пробвал ли го е дали става ?

# 419
  • Мнения: 2 028
Хайде и аз с поръчка-  D323 Ухание, UNS97 Амбер Хром, UNS96 Сицилия,  UNS98 Плажът,  UNS91, Бриз от Хималая и  D267 Магма Ексклузив.
Само Магма си я знам от край време и си ми е в постоянен резерв Simple Smile С гругите ще се изненадвам Laughing надявам се приятно Innocent

Общи условия

Активация на акаунт