Отговори
# 255
  • Мнения: 11 589
Ани Владимирова разказва малко за "Островът стоте гривни" в това видео от 1час05мин

# 256
  • Мнения: 2 104
Ани Владимирова разказва малко за "Островът стоте гривни" в това видео от 1час05мин

Благодаря! Много приятна личност, през цялото време имах чувството,  че я познавам. По едно време си викам - тая все едно е по-голяма сестра на Aubrey  Plaza.  Сякаш аха-аха ще каже някоя шегичка.    Simple Smile

# 257
  • Мнения: 372
Пуснах си интервюто в "тази сутрин" с двамата водещи и Сано издаде, че ще се снима във Филипините

# 258
  • Мнения: 11 589
И пак някой ще издаде информация и ще пуска селфита с палми, хахаха... (Като Мила, на Сами Хосни, дето се беше похвалила в Инстаграм, а още не знаехме кой ще участва в Сървайвър). Ама... да видим и ние на каква екзотика се снима Grinning Grinning Grinning

# 259
  • Мнения: 358
https://woman.bg/article/2024052808340187099?fbclid=IwZXh0bgNhZW … 2CDdVOg_30phdDQhP

Явно и тук са решили, че има нужда от двама водещи.

Интересно ми е как ще се представи Диляна Попова, дали ще е по-приятна за слушане от Ралица ?

# 260
  • Мнения: 2 573
И пак някой ще издаде информация и ще пуска селфита с палми, хахаха... (Като Мила, на Сами Хосни, дето се беше похвалила в Инстаграм, а още не знаехме кой ще участва в Сървайвър). Ама... да видим и ние на каква екзотика се снима Grinning Grinning Grinning
Ти остави Мила, най-големият спойлер тогава го пусна Туджаров. 😁

# 261
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 063
Bilyana14., я сподели, че нямам спомен какво е казал Туджаров тогава.

# 262
  • Мнения: 2 573
Bilyana14., я сподели, че нямам спомен какво е казал Туджаров тогава.
О, качи в стори снимка от парти, на която бяха част от участниците, че ги беше и тагнал.

# 263
  • Мнения: 2 104
Изборът на водещи за мен е много добър!

# 264
  • София
  • Мнения: 7 914
Не ми харесва избора за Диляна като водеща, не мисля, че може да импровизира, ще се води само по сценарий.

# 265
  • Мнения: 11 589
Bilyana14., я сподели, че нямам спомен какво е казал Туджаров тогава.
О, качи в стори снимка от парти, на която бяха част от участниците, че ги беше и тагнал.
В смисъл... за Сървайвър ли говорим? И за парти преди да започне излъчването по БТВ? Може ли повече подробности Grinning

След като БТВ издадоха финала на "Ергенът" 3 в същия ден, рано сутринта, публикувайки "След церемонията" с ден по-рано... вече нищо не ме учудва, хахаха.

# 266
  • Мнения: 2 573
Точно така, Дизи, правилно си разбрал. Много преди да започне излъчването на Сървайвър, Туджаров пусна в стори снимка от парти, на която бях част от участниците. Снимката я има в старите теми на спамочата и на Сървайвър.

# 267
  • Мнения: 4 495
В негова защита - той не беше написал “Това са участници”. Ние сами се досетихме Joy

# 268
  • Мнения: 2 573
В негова защита - той не беше написал “Това са участници”. Ние сами се досетихме Joy
Даа, ние просто го следим... под лупа. 🤣

# 269
  • Мнения: 544
За ваше нещастие, по-всичко личи, че и в този формат ще има познати муцуни, например една такава от НОВА ТВ... Много жалко,но има още малко време до последният списък. Лично на мен нещата не ми харесват на къде отиват...
Само да не е член от семейство Джаферович 🤮😂😂

Общи условия

Активация на акаунт