Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 50 786
  • 759
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 801
Мери, моите топчета също бяха от вътрешната страна на горната устна. Всъщност аз не ги бях забелязала, видя ги лекар, когато отидох за ново поставяне. Отказа да ми сложи нов филър, докато не се разградят тези топчета. Изглеждаха като нещо пълно с течност и като се усмихнех, горната устна до зъбите стоеше къдрава. Предполагам, че е същото при теб. Не е страшно, ще се махне, само е добре да не слагаш нов филър преди този да се разгради.

# 256
  • Мнения: 3 425
Нямам никакви възглавнички след две раждания секцио. Сигурни ли сте, че е чисто козметично?
Преди години стоеше като надигнато ръбче в единия край на разреза, сега с гравитацията от годините увисна и се уголеми като джоб, примерно.
Съмнявах се за херния, но хирург ми отхвърли съмненията.
Абе с напредването на годините вече какво ли не се появява, то да беше само лицето.
Колената ми например, бяха много хубави, от две-три години отстрани и на тях сякаш мастни натрупвания...

# 257
  • Мнения: 39 669
А, моите и скърцат. Simple Smile

# 258
  • Мнения: 5 818
На мен пък ми провисна кожата на ръцете...
Почнах упражнения с гири и фитнес, но аз съм мързелива.
Какво да ги правя тези "прилепови" ръце?
Каква процедура ще помогне?

# 259
  • На планетата земя
  • Мнения: 782
На мен пък ми провисна кожата на ръцете...
Почнах упражнения с гири и фитнес, но аз съм мързелива.
Какво да ги правя тези "прилепови" ръце?
Каква процедура ще помогне?

Там се стяга най-трудно и трябва голямо постоянство. Моите преди години бяха така, пооправиха се, но пак не е това което искам. Тренирам поне 6 пъти седмично.

# 260
  • Мнения: 1 784
Относно тяло - при мен работи само тренировки с тежести /фитнес/, коремни всеки ден поне 100 за долна и горна част на корема, диета - без тесто и сладко /плодове са ок/, много вода и Елансил. Изисква постоянство обаче. Аз работя около 6 дни седмично, имам и малко дете и някак си знам, че ако човек иска - може. Вкъщи също - когато няма време за залата.
Имам въпрос относно шия. Забелязвам, че от известно време на снимки, при определено завъртане на главата по шията ми се открояват много неприятни бръчки и леко увисване и това ме побърква. Дали има неинванзивна процедура за този проблем ?

# 261
  • Мнения: 398
И на мен шията и ръцете ,където е бицепса са ми кошмар. Не виждам друг задоволителен вариант освен оперативен. Не съм фен на тренировки с тежести,а и това провисване не виждам какъв калибър мускул трябва да натрупам,че да го опъне,абсурд.
Онзи ден в групата по пластична една мацка си беше качила снимки,май бюст показваше,но по корема си личеше,че е много тренирана. Всичко топ,обаче ръцете с провисване.

# 262
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
Моят джоб се появи над секциото веднага след раждането и така си остана. Не виждам да ми се повлиява от килограмите. Мисля да правя велашейп на крака и дупе и ще питам може ли да се третира и там.

# 263
  • Мнения: 1 784
Аз от секциото имам една дупка (извинете за оффтопика), която хирурга ми каза, че може да коригира след следващото. Не вярвам, че ще родя отново, предвид възрастта, но все пак има варианти, които са свързани с по-инванзивни интервенции.

# 264
  • Мнения: 3 945
Здравейте Simple Smile
Предстои ми процедура с радиочестотен лифтинг Inmode Fоrma. Ще се радвам, ако можете да споделите отзиви и впечатления. Претърсих стари теми, но открих само едно мение на a.l.e.n.a. Нямам увиснала кожа, но все пак около 40 г. не е това, което е било на 20 Simple Smile Забелязвам леко увисване над клепача, имам и леки бръчици. Според лекаря, лицето ще се контурира леко. След колко време забелязахте резултат при вас и след колко на брой процедури?
Благодаря! 🌸

# 265
  • Мнения: 341
Направих си мезотерапия на крака. Може ли да ми кажете коя апаратна процедура да си направя, за да засиля разбиването на мазнините и да ги дренирам?

# 266
  • Мнения: 22
Някой пробвал Venus Bliss? Мисля да се пробвам за остатъчни мазнинки по корема след второто раждане и с тренировки, режими, имам още и ме дразни много...

# 267
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Направих си мезотерапия на крака. Може ли да ми кажете коя апаратна процедура да си направя, за да засиля разбиването на мазнините и да ги дренирам?

LPG 👌

# 268
  • Мнения: 69
И аз се извинявам за офтопика, но тия джобчета около секциото може да са от калпаво зашиване. Помня, че хирургът ми обясняваше, че са 7 пласта, които трябва да зашие отделно, затова се бави толкова  , в чужбина това. Като линия от моливче е, 10 см, по-светъл.Тукашни доктори винаги отбелязват добрия шев. Близо 2 часа шиха.

# 269
  • Мнения: 915
Криолиполиза за брич? Имате ли личен опит?

Според мен си има известен ефект. Чудеса не, но има.

Общи условия

Активация на акаунт