Пазаруване от Best Secret- Тема 2

  • 29 001
  • 367
  •   3
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 775
Аз искам да питам има ли други каръци с обувките като мен.
Поне 6-7 чифта съм поръчала и само едни адидаски са точни.
Първо поръчах боти Geox и кецове Superga - ужасно твърди и неудобни, нищо общо с Geox, който съм имала до момента. Superga не съм имала, но като за кецове от плат, бяха супер неудобни.
После поръчах сникърси Gant, от които ми се вади петата и маратонки La Strada - дясната беше дефектна в подметката и ми убиваше.
Сега поръчах:
-сникърси Geox, които определено са уголемени и пак ми се вади петата от тях;
- кецове Gola, които са леко умалени и въпреки това, пак ми се вади петата;
- маратонки Адидас Терекс за мъжа ми - едната има някаква бабунка в подметката и му убива;
- официални обувки Lloyd's (има такива купени от Бг, които усеща като пантофки), а тези от BS - като дървени налъми.
Тъй като аз съм между 35.5 и 36, съм свикнала повече обувки да са ми леко големи и да не ми опира палеца отпред. Но на нито една обувка, особено спортни с връзки, не ми се вади петата като ходя!
Снощи ги наредих всички до моите, за да видя каква е разликата, защото просто не мога да се примиря с толкова неуспешни покупки. Установих, че петите на тези, които съм купила от BS не са извити към крака, а са абсолютно прави.
Тази извивка имам предвид, че липсва при всички мои чифтове от BS:


Та само аз ли съм каръкът?

# 286
  • Мнения: 119
Zigizagi, не си само ти, чак мило ми стана като ти прочетох мнението! Simple Smile
След като върнах общо 5 чифта Адидас, защото нито един не отговаряше на моя номер, теглих една на марката и се ориентирах към Puma, там изненади нямаше и съм много доволна. Вече си мислех, че моите крака нещо са станали дефектни. Нещо подобно като описаното от теб лявата обувка е точна, дясната или убива на странно място или е малка. Адидаските не бяха само от BS, пробвах и от AY и от FD, един и същ резултат. От BS два пъти поръчвам един и същ номер, но различен модел мокасини на Si Barcelona. Веднъж ми бяха големи, веднъж малки. Такова мерене и връщане не ми се беше случвало.

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 15:36 от AnnM17

# 287
  • Мнения: 7 234
Geox през последните години много развалиха качеството, а и почти винаги са уголемени, аз по принцип нося 36 - 36.5, за спортните 36 - 37, но от Geox винаги поръчвам 36 и са ми огромни, дори и тези, които са на токче. Те пък са с много твърда подметка, иначе има красиви модели.
И аз си падам малко карък по отношение на обувки от БС, с изключение на някои спортни за дъщеря ми.
zigizagi, показаните от теб не са ли и малко тежки? Мен ми се вади петата понякога и защото подметката тежи.

# 288
  • София
  • Мнения: 1 092
На мен близка в града ми обясни, близо до ул. Никола Малашевски. Може би ако сте близо до района местните да ви упътят допълнително. Но пак казвам условията са съвсем близки до промоционалните на БС, а артикулите ограничени. Зависи на какво зареждане попаднете.
Благодаря

# 289
  • Мнения: 10 775
Rosita, на снимката са произволни, които намерих с извивка. Тези, които аз поръчах, вече са изчерпани.
От поръчките мога да ги извадя с малки снимки:

# 290
  • Мнения: 2 815
zigizagi, в about you пазаруваш ли?

 Аз получих от там маратонки на appele of eden и съм доволна. Но марката е за тесен крак до нормално, номерата са до милиметър по стандарт точни и за някои ги намират за умалени леко.
После ще кача отзив там, доволна съм от ниските подметки с шев,
Скрит текст:
348гр тежи обувката, гъвкава подметка

# 291
  • Мнения: 10 775
Щефи,
Обувки обикновено пазарувам от физически магазин.
Онлайн само BS и обувки.бг.

Много са хубави твоите маратонки!

# 292
  • Мнения: 605
Да кажа на момичетата от Ямбол, че в клона на пощата в кв. Каргон казаха, че не могат да връщат пратки на best secret и ме пратиха в пощата на центъра

# 293
  • Мнения: 420
За първото ми връщане към тях, мисля са за похвала.
На 08/05 изпратих нещата, вчера са наредили сумите обратно по картата.
След бг пощи, пратките пътуваха с DHl

# 294
  • Мнения: 7 234
Exclusive Pre-Shopping for Diamond Members | Extra 10% off everything | Code SHOP10

# 295
  • Мнения: 5 136
Възползвах се и поръчах набързо 4 тениски по две за мен и ММ. Като пристигнат, ще дам отзив.

# 296
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
Благодаря за кода. Пуснах ето тези очила. Отдавна съм ги набелязала. Уж са моя размер и форма,ама да видим.

# 297
  • Мнения: 2 815
Още се чудя къде да наместя кода

С ваучер пуснах пижами, хубаво ме подсети iren, че и моите деца тръгват на градина есента, а на carter's е хубав памука
Скрит текст:







# 298
  • Мнения: 3 279
Исках и аз да ги пробвам тези пижами, но няма размери за моето дете. Знаете ли къде другаде ги продават?

# 299
  • Мнения: 2 815
В about you продават carter'st, но иска много следене и там, зависи какво ще качат

Този модел има останал един сет на добра цена  5-6 г, бях го натоварила, но се отказах моите деца са 2 години и три месеца
https://www.bestsecret.com/product.htm?code=32425299-002&colorCo … View=32425299__70

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 12:01 от Щефи

Общи условия

Активация на акаунт