Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 21

  • 54 867
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 649
Подарявам купона, че отложих покупките, а изтича днес. В случай, че някой има нужда.
Скрит текст:

# 661
  • Мнения: 55 001
Включихте ли лайфа?

# 662
  • Мнения: 24 794
Да, даде ми 2 купона

# 663
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 447
Не, добре че попита Simple Smile.

# 664
  • Мнения: 1 423
Включих, много се радвам за купоните.

# 665
  • Мнения: 23 434
Аз пак пропуснах.🙄

# 666
  • Мнения: 27 952
И аз хванах "влака" този път.😂 В 18,37 ч се включих.☺️ На два от предишните лайфове ми се наложи непредвидено да изляза и бях в движение...

# 667
  • Мнения: 649
Брей, значи аз в 18:22 направо рано съм се присетила.Sweat Smile

Пак с две аларми, този път бях забравила режим "do not disturb"...Joy

# 668
  • София
  • Мнения: 6 338
Ехее, този път купона хваща много продукти! Освен слънцезащитата на Нивеа, също кремове за лице, измивни, мицеларна вода, балсам за устни...

Искаш ли талон?

# 669
  • Мнения: 23 434
Аня, ще съм благодарна🙏🏻

# 670
  • Мнения: 401
И аз пропуснах , бях заета да гледам как ме вали градушка в колата и забравих😒

# 671
  • Мнения: 649
Много неща, ама баш за универсалния крем на Nivea в тъмносинята кутия, сега току що тествах, и не ми дава отстъпка нито за един, нито за два броя.
От него смятах да взема, но явно не участва, така че подарявам купоните, ако някой има нужда.
За мен утехата е, че поне успях да ги "уловя". След толкова пропуски е забавно дори само "за спорта."Joy

# 672
  • София
  • Мнения: 318
Може да е коментирано,но кой от продуктите на нивея за лице 50+ е подходящ за мазна/комбинирана кожа за под фон дьо тен?

# 673
  • Мнения: 2 016
Продуктите на Нивеа май рядко се коментират. Давайте препоръки освен хваления слънцезащитен Simple Smile

# 674
  • Deutschland
  • Мнения: 5 570
Ами суфлетата им за тяло са хубави, млякото за тяло в синя опаковка. Дезодоранти не знам, все купувам най-вече 8*4 от жалба за младост 🙃.
Парфюми имат, хубави, но цената им в България многократно надвишава цената им в тукашните ДМ. При 20 € цена, в България онлайн надвишаваше стотарка преди месец.

Общи условия

Активация на акаунт