Всичко за всички марки гел лакове - тема 55

  • 25 691
  • 634
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 103
Прекрасни маникюри момичета! Имам един въпрос, някой има ли база чай роза на Коди, бих искала да видя снимка на маникюр, на мостра или лист. Благодаря!
 Ето и нещо пролетно от мен.

# 526
# 527
  • Шумен
  • Мнения: 327
Ето и моят маникюр от днес 🙂

# 528
  • Варна
  • Мнения: 1 026
Реших вчера за пробвам холограмната пудра взета от ManicureZone.
Търках я върху цветлия лак ( напълно изпечен ) не залепва.
Търках я върху топ лака ( напълно изпечен ) не залепва.
Търках я върху цветния лак ( изпечен за 30сек. после за 20 сек. ) лепнеше на петна и стоеше "пудрено", а не като пигментите да се гланцира отгоре.

# 529
  • Мнения: 48
Реших вчера за пробвам холограмната пудра взета от ManicureZone.
Търках я върху цветлия лак ( напълно изпечен ) не залепва.
Търках я върху топ лака ( напълно изпечен ) не залепва.
Търках я върху цветния лак ( изпечен за 30сек. после за 20 сек. ) лепнеше на петна и стоеше "пудрено", а не като пигментите да се гланцира отгоре.
Повечето пигменти и пудри се слагат върху изпечен топ без лепкав слой. Нанасяш с пръсти, апликатор за грим или има силиконови апликатори също (аз съм с такъв). После запечетваш с топ лак и печеш. Можеш да провериш в сайта от който си го закупила, би трябвало да има описание как се нанасят.

# 530
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 794
Точно така, пудрата се втрива на топ без лепкав слой. Аз лично,преди време като се бях зарибила по нея, след нея слагах база и тогава пак топ. За по-голяма дълготрайност.

# 531
  • София
  • Мнения: 1 497
Дали има някой инфлуенсърски код за elenaarts? Бях попадала преди, но не го намирам сега.

# 532
  • Мнения: 7 605
Пробвай Lolita10

# 533
  • Мнения: 145
Прекрасни маникюри момичета! Имам един въпрос, някой има ли база чай роза на Коди, бих искала да видя снимка на маникюр, на мостра или лист. Благодаря!
 Ето и нещо пролетно от мен.


Ето това е базата на Коди tea rose. Отгоре е с матов топ с частици, но все пак може да се добие представа за цвета.



# 534
  • Мнения: 26
Ето ме и мен с неонови пигменти от Шейн.

# 535
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 491
Тази година ми правят впечатление ужасните маникюри на клиентките ми в хотела. Предни сезони не е било така. Не зная на какво се дължи, маникюристките ли ги мързи или си ги правят набързо вкъщи...Но лепени гел Х и набързо намацани с нескопосано омбре бяло и оранжево...Израсли гел Х, бели, но сякаш мацани с бяла блажна боя...И други маникюри, някакви недодялани. Е, и тук там видях и нормални маникюри, но прекалено много " ненормални", преди не бях виждала толкова лоши маникюри за кратко време. И то не лоши като идея, ами откъм изпълнение....

# 536
  • Мнения: 7 605
Мелина, клиентките ти от коя държава са? Да не би да са англичанки?
Аз преди няколко дни видях много хубав маникюр на една жена в наше село, направо не можах да повярвам, защото повечету тук правят ноктите доста зле.

# 537
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 491
Есмералда, от всякакви държави са: германки, англичанки, французойки, от Холандия, Белгия, Люксембург, Швейцария, Чехия, Полша, украинки и рускини( живеещи в Германия примерно). От последните изброени още не съм виждала много тази година. Но и те по принцип са винаги с хубави маникюри. Най- красиви нокти съм виждала на чехкини и полякини. Едната клиентка с лошото омбре бе от Германия, а другата холандка, мисля, или англичанка.

# 538
  • Мнения: 2 726
Нещо от мен от вчера. От отдавна не бях носила лилаво.

# 539
  • София
  • Мнения: 156
Здравейте,

Колко се радвам, че тази тема си е все така динамична и поддържана. И да видя толкова много идеи. Аз се бях поизгубила, и то първо защото загубих всичко, което имах за маникюр, в един забравен шкаф когато се изнасях от последната си квартира.
Сега доста съм възстановила вече арсенала и гледам пак да поддържам маникюр през повечето време. Повечето цветове, които съм придобила наново са на Веналиса и съм страшно доволна от всичките, много са красиви.
След това подробно встъпление...много ми липсва брокатеното червено, което толкова много обичах и се опитах да намеря....но....този цвят беше 08 на born pretty, и сега се оказва че тази марка тотално се е обновила и не мога да видя дали някой от новите би отговарял на това. Моля за помощ! Някой ако има снимани реално новите CG122 / CG121 или някой друг лак като бившия 08?




едно мое творение от скоро

Общи условия

Активация на акаунт