Десислава в "Горещо"

  • 10 354
  • 199
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 498
Много е смешен тоз фафладжия hahaha....

# 91
  • Мнения: 7 186

Много му жълти зъбите на тоя момък Crazy
Сигурно е от фафлите Laughing

# 92
  • Мнения: 7 723
Че то това хлапе бре Shocked Колко е годишен знае ли някой, че ми стана любопитно Rolling Eyes

ЕЕЕЕеееее, завидя на жената  Crossing Arms
Я скив к` ви жълти зъби има- сигурно и много моркови яде  Mr. Green

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И какво се говори в предаването, дайте клюки Laughing Blush

# 94
  • Мнения: 5 622

Много му жълти зъбите на тоя момък Crazy
Сигурно е от фафлите Laughing

Аз мисля, че нарочно са направени такива..И забележете каква снимка са избрали, изглежда точно, че Десислава е погнусена от зъбите му и леко се е отдръпнала...  Joy

# 95
  • Мнения: 3 251
Ух, к'ва съм проста!!! Добре, че написахте пояснения за Топчо, иначе в съзнанието ми веднага изникна образа на Ники Кънчев, като викаше на слона:"Топчо, Топчо..." Mr. Green

# 96
  • Мнения: 1 002
жълти са , защото върху цялата снимка има една мрежа в жълто и се е паднала да е точно върху зъбите му ...
голямо е хлапе тоя , на колко ли е години ?

# 97
  • Мнения: 4 202
Аз мисля, че нарочно са направени такива..И забележете каква снимка са избрали, изглежда точно, че Десислава е погнусена от зъбите му и леко се е отдръпнала...  Joy

Жълти са си, като се жениха  точно зъбките пак сеобсъждаха тук  Mr. Green
Как беше песента "Жълти зъбки, нерви лабави..."  Joy

# 98
  • Мнения: 5 622
На колкото и да е, се къпе във вана Версаче... Twisted Evil

Според мен е на не повече от 23-24 максимум..Младо яре си е взела Деси..хич не е проста...(ама после нанагорно и е дошло да я иска по 3 на ден  Twisted Evil

# 99
  • Мнения: 239
Че Елин Топузаков гей ли е,бе?Ей,изроди се този свят.

футболът е мъжествен спорт и в никакъв случай няма гейове в него.

в спорта по принцип по лагерите футболистите в никакъв случай не ядат бой от останалите спортисти. и ги нямат за педераси.

в левски никога не е имало и няма и да има педераси. и цигани не е имало, даже и сред публиката.

# 100
  • Мнения: 4 792
ама после нанагорно и е дошло да я иска по 3 на ден  Twisted Evil
Много ми стана смешно като го изпляска това, че имала нужда и от почивка Simple Smile

# 101
  • Мнения: 5 622
Аз мисля, че нарочно са направени такива..И забележете каква снимка са избрали, изглежда точно, че Десислава е погнусена от зъбите му и леко се е отдръпнала...  Joy

Жълти са си, като се жениха  точно зъбките пак сеобсъждаха тук  Mr. Green
Как беше песента "Жълти зъбки, нерви лабави..."  Joy

Не гепи кабели, гепи кавъри....  Joy

Е, значи ако са му наистиина такива, то и Деси тогава действително е направила тази физиономия от погнуса  Joy

# 102
  • Мнения: 1 941
футболът е мъжествен спорт и в никакъв случай няма гейове в него.
в спорта по принцип по лагерите футболистите в никакъв случай не ядат бой от останалите спортисти. и ги нямат за педераси.
в левски никога не е имало и няма и да има педераси. и цигани не е имало, даже и сред публиката.
Ку-Ку

# 103
  • Мнения: 4 792
Чета ви тука и се чудя правилно ли съм вдянала newsm78 Това с вафлите ли е големия им семеен бизнес?

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
ама после нанагорно и е дошло да я иска по 3 на ден  Twisted Evil
Много ми стана смешно като го изпляска това, че имала нужда и от почивка Simple Smile
Ако е 3 пъти на ден, 7 дни в седмицата...  Crazy Laughing почивка и трябва, наистина Whistling

Общи условия

Активация на акаунт