БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 11

  • 42 674
  • 857
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 418
Атанаска не е дорасла за критика и истина в очите. Блокирането показва колко е инфантилна и незряла. Нещо с което Емилия я превъзхожда.

# 151
  • Мнения: 70
Нещо явно не случва между Даниел и Атанасия. Нито се следват в инстаграм, нито тя го посрещна, след като той се върна.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 27
Моето мнение е, че тя едвам го търпи. Във всички сторита се вижда тя колко е отегчена. Само в реалитито се хилеше насила. Апартаментът й като стане готов, ще почнат скандалите и ще се премести. Изтрила е последните снимки от Малдивите и някакви други, които преди й бяха в профила. На почивки не ходят често вече. Тя сигурно е направила проблем.
Иначе няма да се учудя и за рейтинг да го правят. Така или иначе нищо интересно не показват.

# 153
  • София
  • Мнения: 6 500
Не знам Атанаска радва ли се на проблемите на роднините на Даниел. Сещам се колко хора обаче в предните теми писаха, че нямат търпение да им се разпадне семейството.

# 154
  • Мнения: 4 151
По принцип не мисля, че нещо кой знае какво е станало. Двойките често се карат за какво ли не и това не го отчитам като нещо уау. Може и да го правят нарочно, няма да се изненадам.
Скрит текст:
Иначе от доста време се канихме да опитаме сандвичите на Манджи Пиянджи. Изглеждат апетитно на снимки. Е, за 50 лв - не си заслужават. Два сандвича + 2 пъти картофки.
Иначе на мен и мъжа ми един ни дойде в повече (те го разделят на две части). Но пък хляба им е хубав. Бяха писали, че сами си го приготвят. Ако случайно минавам през някоя тяхна локация бих опитала и друг вид, но специално да отида за тях - не, както правим примерно с бургерите на Вивенда.

# 155
  • Мнения: 3 882
Почти съм сигурна, че няма нищо. Всичко е, за да ги говорят и да трупат последователи. Нали преди време пак се въртяха коментари тук дали има нещо или няма, бяха се отследвали уж, после пак започнаха да си качват снимките и сторитата заедно.

# 156
  • Мнения: 11 585
Да, най-вероятно. И скоро ще кажат: "Очаквайте в новия сезон...", ексклузивно, уay Grinning
Нещо явно не случва между Даниел и Атанасия.
Само да кажа, че се казва Атанаска. И в личната й карта, и в паспорта й пише Atanaska.
Всичко друго е нейна измишльотина. Нито е Атанасия, нито е Бачорска, нищо че така се представя по медиите.

# 157
  • Мнения: 1 400
А видяхте ли във фейсбук конкурента на Бачорски- мр. Дончев какви са ги свършили. Снимали са техен служител да изхвърля боклук в черни чували при Сомат в Горубляне. Сега на всякъде жалби, отзиви и те се обясняват, че съжаляват и трият отзиви и коментари.

# 158
  • Мнения: 9 217
Аз що си мисля, че Данко от Швеция , отиде в Берлин заради България уонтс ю на Иван и Андрей?

# 159
  • Мнения: 1 418
Не в ходил в Берлин. Други бяха канене и на събитието.

# 160
  • Мнения: 19 589
А видяхте ли във фейсбук конкурента на Бачорски- мр. Дончев какви са ги свършили. Снимали са техен служител да изхвърля боклук в черни чували при Сомат в Горубляне. Сега на всякъде жалби, отзиви и те се обясняват, че съжаляват и трият отзиви и коментари.

Много полезна снимка. Надявам се повече такива фирмички, които взимат луди пари за почистване, а изсипват всичко на полето да я видят и да се сетят, че така не може. А клиентите им да си зададат въпроса дали обслужващата им фирма заслужава да е такава и за в бъдеще.

# 161
  • Мнения: 1 400
А видяхте ли във фейсбук конкурента на Бачорски- мр. Дончев какви са ги свършили. Снимали са техен служител да изхвърля боклук в черни чували при Сомат в Горубляне. Сега на всякъде жалби, отзиви и те се обясняват, че съжаляват и трият отзиви и коментари.

Много полезна снимка. Надявам се повече такива фирмички, които взимат луди пари за почистване, а изсипват всичко на полето да я видят и да се сетят, че така не може. А клиентите им да си зададат въпроса дали обслужващата им фирма заслужава да е такава и за в бъдеще.
Но основната снимка на фотографа беше премахната във фейсбук. А отзивите в страницата им и дори тези в гугъл бяха изтрити....

# 162
  • Мнения: 723
Наранила си й егото нещо като си казала някоя истина
И аз го отследвах след започването на реалитито. И Емилия отследвах, и Георги и Розалия. Безинтересни са ми. Наска пък ме блокира🥲

# 163
  • Мнения: 9 217
Не в ходил в Берлин. Други бяха канене и на събитието.
    Ок, не съм разбрала правилно.

# 164
  • Мнения: 144
Аз,мисля че Розалия се е затръшкала нещо да и се "помага" имала нужда, трябвало подкрепа дрън дрън.. Очевидно много се меши в отношенията на Даниел, а Атанаска и е трън в очите! Гаранция не е било на живот и смърт това заминаване, но Драма Куин няма спирка.

Общи условия

Активация на акаунт