БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 11

  • 39 779
  • 806
  •   4
Отговори
# 480
  • Мнения: 790
Красива си е Рози! 🌸
Емилия се е сдобрила с Петър, има нови сторита. ❤️
много се радвам за нея, дано да е истински щастлива

# 481
  • Варна
  • Мнения: 27
И аз видях сторитата на Емилия ама не разбрах дали това е Петър. Очевидно има мъж до нея. Дали Петър ще й сглобява мебелите (за апартамента от Даниел) или по-скоро ще живеят пак при него…

# 482
  • Мнения: 863
Мебелите са за офиса й. Иначе не знам дали да се радвам за нея, такива токсични отношения не са здравословни.

# 483
  • Варна
  • Мнения: 27
Аа, това не съм го довидяла явно. Дано е щастлива. Май и преди са се разделяли. Ако не ме лъже паметта, тя го беше споделила в някое интервю.

# 484
  • Мнения: 3 882
Момчето на сторито е брат й или поне така ми се стори.
Аз не мисля, че се е сдобрила с Петър, но ако е, май ще е пак до следващия път.

# 485
  • Варна
  • Мнения: 27
Да, този дето се вижда е брат й. По-скоро от текста към сторито се разбира, че и нейният мъж е там. Както и от по-предишно стори с шоколада.

# 486
  • Мнения: 4 098
По предишни сторита ми прилича, че още е в дома на Петър. Едва ли, ако не са заедно ще живее още там.

# 487
  • София
  • Мнения: 1 146
На сторито не е Петър.

# 488
  • Мнения: 743
На сторито е Петър.

# 489
  • Мнения: 1 047
На сторито има двама мъже. Единият е пред нея като почва да снима, а другият се вижда, но не ми прилича на Петър. Не се знае кой от двамата визира.

# 490
  • Мнения: 9 186
Не че ме вълнува кой знае колко, но ако Емилия отново се е събрала с Милото , само потвърждава мнението ми ,че няма грам самоуважение. Колко пъти иди ми- дойди ми , че и детето въвлича в това. И всички, които я следват в ИГ.
   Дано й върви бизнеса, с каквито впечатления съм всъщност от сторитата й! Наистина й желая успех и щастие, но първо да се научи да обича и уважава себе си.

# 491
  • Мнения: 5 161
На сторито сглобяват мебели в офиса, писала е до 2 часа, че са стояли. Клекналия мъж наподобява на Петър, но не е той, детенцето, което се мотае около него не е Емели. Може да е мъж на нейна колежка да са го викнали за помощ.

# 492
  • Мнения: 4 333
Там е Петър, с червената тениска
Скрит текст:

А детето е на една от колежките й, наскоро бяха качени с Емели в офиса им.

# 493
  • Мнения: 9 186
Как познахте, че е Петър?
Колежката мъж има ли?

# 494
  • Мнения: 4 333
Леко му се вижда физиономията и носа, специфични са.
А явно са си заедно, защото качи стори как й е поднесъл шоколад - с малинки и си е от неговия апартамент. Едва ли ще закара друг мъж там. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт