Отговори
# 375
  • Мнения: 14 358

     Феми, благодаря за изкушенията. Ще са ни нужни, че излезе и епизод 5 на "Arjen". Изгледах го в оригинал, сега нетърпеливо ще чакам и озвучката.
     Няма откъсване от сериала. Страхотен е!
     Дано Диди открадне малко време, за да ми свали епизода.





Слоганът на първия епизод бе "Пътят на наказанието", следва "Отмъщението", а накрая "Изкупление".
Ще видим Ариен как ще отмъсти. И вероятно накрая трябва да плати за всички неща, които е направил...


Епизод 5
Резюме

Ариен и Аслъ успяват да избягат от бандитите на Ферхат и семейство Накмет, но грешка, направена от Аслъ ги излага отново на опасност. Ариен е готов на всичко, за да защити Аслъ.













# 376
  • Мнения: 27 916

     Феми, благодаря за изкушенията. Ще са ни нужни, че излезе и епизод 5 на "Arjen". Изгледах го в оригинал, сега нетърпеливо ще чакам и озвучката.
     Няма откъсване от сериала. Страхотен е!
     Дано Диди открадне малко време, за да ми свали епизода.





Слоганът на първия епизод бе "Пътят на наказанието", следва "Отмъщението", а накрая "Изкупление".
Ще видим Ариен как ще отмъсти. И вероятно накрая трябва да плати за всички неща, които е направил...


Епизод 5
Резюме

Ариен и Аслъ успяват да избягат от бандитите на Ферхат и семейство Накмет, но грешка, направена от Аслъ ги излага отново на опасност. Ариен е готов на всичко, за да защити Аслъ.













Имаме целувкаааа Kissing Heart

# 377
# 378
  • Мнения: 27 916
Хайде преди лягане да зарадим с още доза гифчета. Nature Boom

# 379
  • Мнения: 14 358

     Феми, гифчета ще има до следващия епизод.
     Жива и здрава да е Диди! Свали ми и епизод 5 и сега на воля ще правя гифки и стоп кадри.
     Започвам с началото на епизода:



















# 380
  • Мнения: 27 916
Добро дъждовно утро !

Така е Диди:hugs: ни оказва голяма помощ по техническата част.

# 381
  • Мнения: 14 358
Здравейте, момичета!


"Понякога на човека му стига топла дума, усмивка
и усещането, че не е сам."

Много слънчеви усмивки и спокойствие да радват деня ви!


    
Ново от IG на Толга:

Цитат
tolgahansayisman
С новия епизод на „ARJEN“ (моят любим) 🖤, в момента само на @gain 🎈…


И ново от Езги:

   

# 382
  • Мнения: 27 916





Следобедно фрапенце в компанията на  красавците ни

# 383
  • Мнения: 14 358





     Ехааа, фрапенцето пристига навреме. Тъкмо видях, че има озвучка на епизод 5 от „Arjen”.
     Зачезна ли да знаете - при красивия убиец съм!

Ето и линк за гледане:

https://turkplaytv.com/serial-arjen-a#1








# 384
  • Мнения: 10 487

Flowers Bouquet охх, радост за окото в цвят
и настроение за предстоящия дълъг
празничен уикенд
Heart Eyes

# 385
  • Мнения: 27 916
Софииии , можеш ли да повярваш Казанова е друг нов човек след тормоза с бившатЪ пиявица ..
Купони , фиеста , социалност ,  раздава искрени усмивки на феновете  и си спомни паролата за ИГ .
Качил е лични снимки от ''Кюбра'' Flushed

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 18:37 от femmi2

# 386
  • Мнения: 10 487


ФЕМИ* вярвам, защото промяната се вижда
и очаквам скоро да пусне и фотка
 на лозето и елексира,
като начало може и само етикета да ни покаже
но да започне от някъде..
Yum Wine Glass

# 387
  • Мнения: 9 594
Феми нали знаеш , че няма кой да бие Ози
Забога дори и Пеликанзера не го направи активен ако е активен се кръстя три пъти като видя 🤣🤣🤣
Но по други теми няма грешка 😎💫

Не мога да разбера каква е тази мания да се снима целувка в тъмницата??? 😳

И за интернет сериал по горещо го чаках то едно постно допирче 🙄


# 388
  • Мнения: 14 358

    Олиии, човек да не стане от компютъра! Изпуснала съм толкова интересно инфо и неочаквани фотки.
    Аз пристигам нахъсана да ви споделя колко съм доволна от поредния епизод на „Arjen”, но еуфорията тук ме завладя. Забравих всичко!
    Чачо направо ме разби! Още не мога да повярвам, че най-после е ползвал IG. Голяма промяна има у него. Освободи се от оковите на Дуда и сега е волна птичка. Дано да продължава в същия дух. Да ни радва и изненадва.
Не мога да разбера каква е тази мания да се снима целувка в тъмницата??? 😳

И за интернет сериал по горещо го чаках то едно постно допирче 🙄
    Диди, тази постна целувка май ще ни остане единствена. Joy Четох при арабските фенове, че епизод 6 е последен. Не уточняват дали става въпрос за последен от този сезон, но аз си мисля, че друг сезон няма да има.
     Ще даде фира "Ангелът на смъртта" - натам отиват нещата. А бих гледала този сериал не в 6, а в 60 епизода.
     Страхотен е!



# 389
  • Мнения: 27 916
Дидкооо ,  когато бяха заедно с Пеликана Ози се показваше по често или по скоро тя го показваше и фукаше.
Не ги тачи соц мрежите и това е ..

Общи условия

Активация на акаунт