Термин Декември 2024 ❤️

  • 24 173
  • 887
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 45
Здравейте! Аз имам инсулинова резистентност и моята ендокриноложка д-р Яначкова, ми каза да си продължа с глюкофаж. Без промяна в дозата. Аз също си приемам и акутирокс за щитовидната жлеза. Успех!

# 556
  • Мнения: 30
Аз да се похваля освен с вирусите дето ни ловят и с нещо хубаво Simple Smile Бях да преглед в 9ти седмица и всичко е наред. Вече имам и дата за феталната морфология.
Има ли и други мами, които ходят в Надежда в София?
Здравей, аз ще се следа в Надежда на 25.05 съм на фетална при Д-р Георгиев, днес направих и пранатест Simple Smile

# 557
  • Мнения: 11
Здравейте! Аз имам инсулинова резистентност и моята ендокриноложка д-р Яначкова, ми каза да си продължа с глюкофаж. Без промяна в дозата. Аз също си приемам и акутирокс за щитовидната жлеза. Успех!

Благодаря! Аз също пия еутирокс за щитовидна жлеза и него не ми го спряха, само съм за корекция на дозата.

# 558
  • Мнения: 666
Аз да се похваля освен с вирусите дето ни ловят и с нещо хубаво Simple Smile Бях да преглед в 9ти седмица и всичко е наред. Вече имам и дата за феталната морфология.
Има ли и други мами, които ходят в Надежда в София?
Здравей, аз ще се следа в Надежда на 25.05 съм на фетална при Д-р Георгиев, днес направих и пранатест Simple Smile
Там ли си направи теста? Кой избра?

# 559
  • Враца
  • Мнения: 107
Здравейте и от мен, бъдещи и настоящи мамита! 🌸
Аз напоследък не следя много темата, понеже имаме едно детенце на 1 год. и 2 мес. и съм доста ангажирана с него, но се включвам с едно питане. Запазих си час за първа фетална морфология при д-р. И. Димитрова в “Марковс”, но някъде бях чела, че е хубаво БХС-то да се направи 2-3 дни преди това. С първата бременност въобще нямам спомени дали така направихме и ще се радвам ако някоя мама се включи с мнение. 😊 Искам също да попитам дали някой има мнение за д-р Димитрова, тъй като първия път бяхме при проф. Марков.

Да ви е много сладък, спокоен и усмихнат денят! 🤗

# 560
  • Мнения: 2 755
Аз мисля, че бхс и първа фетлна морфология са едно и също. С такива спомени останах. Бхс ми прави следващия аг, фатална морфология във втори триместър ходих в Марковс.

# 561
  • Мнения: 19
Здравейте, аз искам да ви попитам кога спряхте да работите или кога мислите да спирате с работата?

# 562
  • Мнения: 250
Здравейте, аз искам да ви попитам кога спряхте да работите или кога мислите да спирате с работата?

Аз не работя още от Януари(след инвитро съм) ..Март ми беше трансфера ..но работата ми е свързана с вдигане на тежко и нямаше как ..а и от центъра ме посъветваха да си почивам максимално ..Blush

# 563
  • Мнения: 921
Nadya Yotova кога си при д-р Димитрова? И аз запазих при нея, за 29ти,не съм била до сега, но по отзиви от Интернет я избрах

# 564
  • Мнения: 19
А как стоят нещата с болничните, може ли малко повече информация. Аз съм в 7ма седмица сега съм в болничен от личния лекар, но искам да прекараш работа.
Здравейте, аз искам да ви попитам кога спряхте да работите или кога мислите да спирате с работата?

Аз не работя още от Януари(след инвитро съм) ..Март ми беше трансфера ..но работата ми е свързана с вдигане на тежко и нямаше как ..а и от центъра ме посъветваха да си почивам максимално ..Blush

# 565
  • Мнения: 14
Здравейте бъдещи мами .

Имам питанка към Ваарненските мамчета тук Grinning

Избрахте ли вече кой да ви следи бременнотта и изражда.
Четох разни отзиви за различни АГ , но искам да Ви питам и вас .

В момента ходя на прегледи При д-р Кавардвикова . На 17.5 отново съм на преглед . Тя ми каза миналия път , че ще ме насочи към някой , но искам да се допитам и до ВАс .

Благодаря предварително

Хубав ден
Мирела Simple Smile

# 566
  • Мнения: 466
И аз запазих за д-р Димитрова за фетална морфология за юни. Четох положителни отзиви за нея. Вие в коя седмица ще я правите? Аз ще съм 12+2 тогава.

# 567
  • Мнения: 250
А как стоят нещата с болничните, може ли малко повече информация. Аз съм в 7ма седмица сега съм в болничен от личния лекар, но искам да прекараш работа.
Здравейте, аз искам да ви попитам кога спряхте да работите или кога мислите да спирате с работата?

Аз не работя още от Януари(след инвитро съм) ..Март ми беше трансфера ..но работата ми е свързана с вдигане на тежко и нямаше как ..а и от центъра ме посъветваха да си почивам максимално ..Blush

При мен нещата са следните..от 23.10 ми е първия болничен до днешна дата..имам една платена отпуска докато работих по време на пункцията..и от Януари съм в постоянен болничен с една неплатена която я пуснах преди трансфера ..трябваше да има прекъсване ..остават ми още 45 дена..казаха ми,че ще трябва да си пусна 2-3 дена неплатена и след тях минавам на вторичен болничен и с напредването на бременността минавам телк...за да ми се удължи болничния..тъй като се води рискова бременност за да не се наложи да работя ..за телка казаха ,че няма аз да се занимавам всичко ще оправят те ..горе долу е това

# 568
  • Мнения: 30
Аз да се похваля освен с вирусите дето ни ловят и с нещо хубаво Simple Smile Бях да преглед в 9ти седмица и всичко е наред. Вече имам и дата за феталната морфология.
Има ли и други мами, които ходят в Надежда в София?
Здравей, аз ще се следа в Надежда на 25.05 съм на фетална при Д-р Георгиев, днес направих и пранатест Simple Smile
Там ли си направи теста? Кой избра?
Не, теста направих в cell genetics

# 569
  • Мнения: 38
И аз съм пти Димитрова на 6.06
Братовчедка ми роди преди 2 седмици и такива суперлативи чух за нея, че не се замислих 😀

Общи условия

Активация на акаунт