Термин Декември 2024 ❤️

  • 23 945
  • 887
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10
Здравейте момичета.Аз да ви кажа сигурно от 2 месеца не съм близвала сладко.Толкова ми се гади от сладки неща ,че онзи ден взех че изпих едно малко сокче и веднага повърнах..мисля че вечер е най-зле..хем съм гладнаа ,хем не мога да сложа нищо в устата..хапчетат за които споменах преди ми помотнаха първите два дни,след това една и съща си я карам..преди 3 дни видях бебето ,всичко е наред и ми взеха кръв за Даун ...аа да не забравя най-новата екстра 😆😆 имам някакво странно бяло-бежаво течение и ми изписаха крем..

# 736
  • Мнения: 504
Здравейте,момичета.Много се изплаших измерих си кръвното и показа 92/58 пипронцип ми е 110/80 …помислих,че умирам.Хипоходнрията ми се отключи..

# 737
  • Мнения: 662
Спокойно...само ти е паднало кръвното. Ако падне прекалено, ще ти причернее, ще припаднеш потенциално, но не се умира от това Simple Smile
За бременни е супер разпространено. Пий айрянче в жегата и се хидратирай

# 738
  • Мнения: 1 028
Ами мисля ,че е нормално да се случва понякога да пада кръвното.Направи си айран със сол,хапни шоколад или пийни малко кола.Това са поне неща които няма да навредят.Сега като почнат и жегите ...май е и по -често срещано.Не се притеснявай излишно.

# 739
  • Мнения: 504
Много ви благодаря,момичета.Наистина доста се изплаших ,че взех,че го вдигнах от протеснение ,но сега се пооуспокоих и пак падна на 102/68

# 740
  • Мнения: 2 754
Много ви благодаря,момичета.Наистина доста се изплаших ,че взех,че го вдигнах от протеснение ,но сега се пооуспокоих и пак падна на 102/68
Вода пиеш ли достатъчно?
Айрян със сол аз пия за ниско кръвно

# 741
  • Мнения: 504
Много ви благодаря,момичета.Наистина доста се изплаших ,че взех,че го вдигнах от протеснение ,но сега се пооуспокоих и пак падна на 102/68
Вода пиеш ли достатъчно?
Айрян със сол аз пия за ниско кръвно
старая се да пия по литър и половина..хапнах шоколад,но доста се филмирам,никога не ми е било чак толкова ниско

# 742
  • Мнения: 662
Или който смее кафе...мен ми се пие и си пия по 1-2 на ден, ама много го мисля дали не прекалявам :/

# 743
  • Мнения: 63
Не се плаши аз редовно съм с 80/40 кръвно и само главата ми се мотае . Пий повече течности .

# 744
  • Мнения: 504
Много ви благодаря,момичета.Успокоихте ме 🤗❤

# 745
  • Мнения: 455
Нормално е да пада кръвното, особено сега като идват и по-топли дни.

# 746
  • Мнения: 1 028
Ах,как ми се пие кафе ,ама ме е страх да нямам киселини вече...Че вчера ми беше много зле,днес се ядва и направо се родих ,успях и да сготвя 😀Да не си развалям кефа ...😀

# 747
  • Мнения: 16
Кафето беше една моя голяма любов…., а сега само да го помириша и ми се повръща 😅

# 748
  • Мнения: 455
Аз още пия по едно кафе на ден сутрин. Пробвах един-два дни да издържа без кафе, но такова главоболие ме удари, че вече не пропускам Grinning

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 22:29 от Le Strange

# 749
  • Мнения: 2 754
Аз искам да пия кафе, но повръщам от него. Sad а много искам.

Общи условия

Активация на акаунт