Термин Декември 2024 ❤️

  • 23 949
  • 887
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 137
Момичета, минавам да кажа, че при мен нещата не се развиха добре. На 24.05. бях на преглед и нямаше сърдечна дейност, развитието е спряло 8 г.с.+6 дни, няколко дни предния преглед на 09.05. Каква е причината не се знае. Предстои кюретаж и изследване на абортивен материалм с което ще се опитам да разбера причината.
Не искам да плаша никого, но моят съвет е  ходете по-често на преглед, осигурете си психическо и физическо спокойствие и се старайте да си почивате.
Moon1, във връзка с въпроса ти преди два дни, моят съвет е да не оставяш такава голяма празнота между двата прегледа. Периодът от 6та до 12та седмица е голям. Иди ако можеш поне веднъж на преглед, дори два пъти.
Успех на всички, вероятно ще си ви чета Yellow Heart
Стискам палци декември месец темата да се изпълни със здрави и пухкави бебчета Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 751
  • Мнения: 125
Съжалявам, Believe. Успех и стискам палци за следващия път. Дано по-скоро видиш отново две чертички и тогава да е до финал. Heart

Относно прегледите от 6та до 12та седмица, отидох на 4 прегледа, при 2 различни АГ. Два с направление и два на частно. Не за друго, а защото в 6гс, общо взето гледат да не дават никакви надежди (не вземат на сериозно, плодно сакче и мехурче) и това ме обезкуражи, затоваа в 7гс отидох при друга, която пък видя ембрион ама не каза нищо за пулс.. и така през 2 седмици, докато в 12гс вече ме записаха. Направих го за себе си да се уверя, а не защото има нужда.

# 752
  • Мнения: 63
Момичета, минавам да кажа, че при мен нещата не се развиха добре. На 24.05. бях на преглед и нямаше сърдечна дейност, развитието е спряло 8 г.с.+6 дни, няколко дни предния преглед на 09.05. Каква е причината не се знае. Предстои кюретаж и изследване на абортивен материалм с което ще се опитам да разбера причината.
Не искам да плаша никого, но моят съвет е  ходете по-често на преглед, осигурете си психическо и физическо спокойствие и се старайте да си почивате.
Moon1, във връзка с въпроса ти преди два дни, моят съвет е да не оставяш такава голяма празнота между двата прегледа. Периодът от 6та до 12та седмица е голям. Иди ако можеш поне веднъж на преглед, дори два пъти.
Успех на всички, вероятно ще си ви чета Yellow Heart
Стискам палци декември месец темата да се изпълни със здрави и пухкави бебчета Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Много съжалявам. При мен също приключи. На 7 май бях на преглед уж всичко беше наред с изоставане 1 седмица, дадоха ми час за 6.06, но аз на своя глава на 23 отидох при друг лекар и се оказа, че в спряла сърдечната дейност и ембриона отговаря на 8+6 два три дни след 7 май е спряло сърцето.Понеделник ме викат за прием.
Пожелавам успех на всички момичета и наистина ходете по-често за да сте спокойни.❤

# 753
  • Мнения: 455
Believe и desigirl, много съжалявам, момичета. Пожелавам ви бързо възстановяване и съвсем скоро пак да видите двете чертички. Прегръдки! ❤️

# 754
  • Мнения: 63
Момичета много съжелявам! Пожелавам ви от сърце скоро да видите отново 2те чертички и този път за има здрав и пухкав финал ! Бъдете силни ! 🙏🏻🧿❤

# 755
  • Мнения: 137
Desigirl, съжалявам. Случват се такива неща, но трябва да сме силни и да вярваме, че всяко нещо се случва с причина. Предстоят по-добри дни, сигурна съм.
При теб кюретаж ли ще правят? Къде ще правиш процедурата? (Ако искаш пиши на лични, за да не спамим в темата)

# 756
  • Мнения: 118
Момичета много съжалявам, за случилото се! И аз минах през това преди 3 години, точно в 8гс, оказа се синдром на Търнър.
Плачете, тъжене, въпреки че аз бях бясна.
Оставите го да отмине.
Най-доброто наистина ви предстои! ❤
Бъдете силни! 🍀

# 757
  • Мнения: 1 028
Мили момичета, много съжалявам за случилото се!Каквото и да кажа ще е малко,знам го ,но моля ви бъдете силни!Знайте,че всички момичета тук ви подкрепяме и прегръщаме!♥️♥️♥️
Аз чакам преглед във вторник ,притеснено ми е ,отдавна не съм била.Гаденето е горе долу,но днес се премерих и съм свалила 3кг.То не че повръщам, но явно не се храня много,а и по грижите с малкия понякога признавам си ,че пропускам.

# 758
  • Мнения: 504
Много съжалявам,момичета.Надявам се много скоро да видите 2 чертички и всичко да е наред🙏🏻Моя близка приятелка след такава ситуация има 2 дечица

# 759
  • Мнения: 662
Много съжалявам, момичета :/ Стискам палци скоро да се развият добре нещата Simple Smile

Исках да ви питам дали сред 3я месец взимаха цитонамазка....нещо се присетих, че моята баше 2 б преди 6 месеца и ми казаха да направя пак сред 6 м и се пада баш сега.

# 760
  • Мнения: 985
Момичета, усещате ли затопляне в областта на корема докато лежите, спите?

# 761
  • Мнения: 236
Belive123 Да ..чак се стреснах днес сутринта като се събудих Grinning
А аз имам друг въпрос..тъй като аз лежа от трансфера ..днес забелязах(определено няма да са от вчера) че цялото ми дупе е на пъпки(извинявам се) и си мисля че е от залежаването..даже не съм разбрала..и кожата ми откачи ..стана една суха и лющеща..отделно и почнах много да се схващам вече..някоя има ли подобни оплаквания ?

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 18:50 от Vesi.K.

# 762
  • Мнения: 985
Момичета, усещате ли затопляне в областта на корема докато лежите, спите?

Да ..чак се стреснах днес сутринта като се събудих Grinning

И аз така, най- вече го усещам вечер и се филмирам здраво …..

# 763
  • Мнения: 455
Много съжалявам, момичета :/ Стискам палци скоро да се развият добре нещата Simple Smile

Исках да ви питам дали сред 3я месец взимаха цитонамазка....нещо се присетих, че моята баше 2 б преди 6 месеца и ми казаха да направя пак сред 6 м и се пада баш сега.

И аз щях да ви питам за цитонамазката. Моята е 1-ва група, от края на октомври, не знам дали сега ще се налага да ми взимат. На идния преглед ще искам да ми вземе секрет за микробиология.

# 764
  • Мнения: 985
Микробиология след 3 месец, че дори и да има нещо не може да се лекува…

Общи условия

Активация на акаунт