Модни консултации - 76

  • 38 212
  • 420
  •   5
Отговори
# 375
# 376
  • Мнения: 1 051
Не знам какво е модерно - аз преди малко си поръчах тези:
https://www.farfetch.com/gr/shopping/women/lauren-ralph-lauren-l … tem-15500024.aspx

Исках нещо елегантно и класическо. Приемам мнения. Заглеждах подобни в Зара, но подметката е по-груба и ежедневна, освен това има велур отстрани, и ще се цапа лесно.

# 377
  • Мнения: 2 949
Много ми е странен факта, че тук постоянно се задават въпроси относно това, кое е актуално, кое с кое да се съчетае и може ли това с онова....А когато някой качи видео с подробна и сбита информация по темата, интереса е мижав, да не кажа - нулев.
Хем не ни интересува модата, хем ни интересува кое с кое и как. Thinking

Та, ако все пак някой го интересува, едно видео и от мен за актуален и универсален базов летен гардероб:

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 09:21 от Sysly

# 378
  • Мнения: 10 093
Според вас, тези обувки практични и съчетаеми ли са или не?

# 379
  • Мнения: 3 886
не, не са
практични и съчетаеми ще са от гладка едноцветна кожа, без декорации

# 380
  • Мнения: 9 952
Цветово - да. Не съм съвсем сигурна за детайлите. Ще е трудно.

# 381
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 572
С дънки са чудно съчетаеми, едноцветни панталони, поли. При мен биха имали широко приложение.

# 382
  • Мнения: 3 707
Не стават тези обувки, не ги мисли. С тая черна подметка, бежов ток, стърчащ така и отделно шарката, пък сребристо, пък катарама и то в златисто. Мармалад…

# 383
  • Мнения: 2 636
Стават те!  Симпатични и закачливи.
Non sens е всичко прилежно да се съчетава.

# 384
  • Мнения: 173
Момичета, помагайте 😃 Харесвам такъв модел чанта, но не мога да открия в чисто бяло:


Приемам предложения къде да гледам он лайн.

# 385
  • Sofia
  • Мнения: 7 058
Има я в английския амазон и италианското заландо.

# 386
  • Мнения: 4 693
В тренда с ризата-рокля съм се включила вече, а в моя гардероб мини полите винаги са били на мода Grinning

А някой знае ли кога ще отмине модата на гадните торбести дънки, които до такава степен са станали популярни, че и разни чалга певици, които иначе много държат да си показват задниците, са прихванали от тренда?

Поинтересувах се и какво мислят мъжете за този тип дънки и се разрових в различни популярни английски форуми в мрежата - ами смея да твърдя, че на 90 процента сигурно не им харесват.

# 387
  • София
  • Мнения: 8 734
На мен въобще не ми е важно дали на мъжете им харесват- обличам се, така че аз да се харесвам.
Догодина може да дойде модата от 2000-те...май предпочитам торбестите дънки пред каубойската тематика Satisfied Но правите изсулени дънки ги мразех и през 90-те, не си купувам и сега.
С wide leg си взех два чифта, но си харесвам Mom моделите до глезените. Скини от години не нося и не мога да ги понасям.

# 388
  • Мнения: 2 636
Скини е извън класацията от години.
При липса на интерес към широки wide legs, и широките прави вършат работа Wink
Въпреки че за мен wide legs и boot cut са перфектните дънки.

# 389
  • Мнения: 4 693
И mom, и dad дънките не ми харесват. Супер безформени са ми и когато съм ги пробвала, наистина съм имала чувството сякаш съм обула нечии чужди дънки.

Скини дънки не са ми любими, трудни са за обличане и често неудобни. Предпочитам jeggins, които са по-еластични.

Wide legs са ми Ок, но донякъде, защото съм със сравнително слаби крака, но пък си имам дупе и тези, които съм успявала да закопчая горе, ми правят твърде огромни поне в моите очи краката. Мисля, че ако бях с по-плоско дупе, този модел би ми стоял по-добре.

Иначе любимите ми модели са правите, boot cut и flare, когато не е твърде разкроен долу обаче. За по-спортна визия и jeggings са ми добър вариант. Също така предпочитам ниска талия за лятото и средна за зимата. Тези с висока просто рядко са ми удобни.

Общи условия

Активация на акаунт