Дългото чакане след трансфер- тема 112

  • 22 801
  • 595
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 40
Добро утро,

Според вас на 7ми ден рано ли е за уриниран тест?

# 466
  • Мнения: 186
Добро утро,

Според вас на 7ми ден рано ли е за уриниран тест?

Не..моя още на 5ти ден излезе положителен падаше се 28.03..и доктора каза на 01.04 си направи пак и на 03.04 ме извика за кръвен а трябваше да е на 6ти..така ,че стискам палци

# 467
  • Мнения: 72
На мен ми е 6ти,и се чудя дали направо кръвен да не пусна тези дни не ми се чака до 12ти 😅

# 468
  • Мнения: 901
На мен ми е 6ти,и се чудя дали направо кръвен да не пусна тези дни не ми се чака до 12ти 😅

На мен на 6 ден кръвния ми беше 25 Simple Smile

# 469
  • Мнения: 72
На мен ми е 6ти,и се чудя дали направо кръвен да не пусна тези дни не ми се чака до 12ти 😅

На мен на 6 ден кръвния ми беше 25 Simple Smile
И след това кога го повторихте и не избързвам ли малко поне на 8ми ден да видя по достоверен резултат

# 470
  • Мнения: 901
На мен ми е 6ти,и се чудя дали направо кръвен да не пусна тези дни не ми се чака до 12ти 😅

На мен на 6 ден кръвния ми беше 25 Simple Smile
И след това кога го повторихте и не избързвам ли малко поне на 8ми ден да видя по достоверен резултат

6 ден - 25
8 ден - 60
10 ден - 180
12 ден - 435
14 ден - 1148

# 471
  • Мнения: 1 898
Преди 10-ти ден не съм правила тест. На втория ми трансфер, кръвният тест засече биохимична бременност.  Тоест, ако е такава - пак ще покаже. Аз съм на принципа - търпение. Те първа ще има чакане за прегледи - сърдечен ритъм, фетални и т.н. и там са седмици, не няколко дни.

# 472
  • Мнения: 40
Не знам вече какво да направя. До сега нямах никакви симптоми. Днес излязох до магазин, натоварих ли се, не знам,но съм със силни болки.
Днес ми е 7ми ден сред трансфер на 01.05. на 5 дневен бластоцист.

# 473
  • Мнения: 901
Не знам вече какво да направя. До сега нямах никакви симптоми. Днес излязох до магазин, натоварих ли се, не знам,но съм със силни болки.
Днес ми е 7ми ден сред трансфер на 01.05. на 5 дневен бластоцист.

Може да взимаш но шпа 3х1

# 474
  • Мнения: 186
Не знам вече какво да направя. До сега нямах никакви симптоми. Днес излязох до магазин, натоварих ли се, не знам,но съм със силни болки.
Днес ми е 7ми ден сред трансфер на 01.05. на 5 дневен бластоцист.

Но шпа наистина помага ..почивай си повече поне до теста ..за твое добро е Blush

# 475
  • Мнения: 57
Привет, дами! ❤️Днес ми е шести ден след трансфера. Не знам как да го опиша, но имам от време на време леки бодежи в областта под пъпа. Някой имал ли е подобни симптоми? Притеснено ми е... 🥺

# 476
  • Мнения: 2
Здравейте, за жалост след първи трансфер   при мен резултатът е 0 чхг на 7 ден.

Прогестерона е 25.7 nmol/l чудя се това ли е причината? Нисък ли е според вас. За съжаление не се сетих да пусна прогестeрон и в деня на трансфера, но около седмица преди това беше около 8 nmol/l.

# 477
  • Мнения: 1 898
Аз с циклогеста даже минах горната граница. А с утрогестана едвам го държахме в някакви нормални граници. Коментирайте с доктора какво да промените в терапията при следващ трансфер за прогестерона.

# 478
  • Мнения: 240
Прогестерона е 25.7 nmol/l чудя се това ли е причината? Нисък ли е според вас. За съжаление не се сетих да пусна прогестeрон и в деня на трансфера, но около седмица преди това беше около 8 nmol/l.
Не знам дали е решаваш фактор, но вероятно да, щом 4 месеца след трансфер все още си бия прогестерон (Пролутекс) 2 пъти дневно по лекарско нареждане. В деня на трансфера прогестеронът ми беше над 60 с помощта на инжекции. Може би друг препарат би се усвоил по-добре от твоя организъм. Дали лекарят е склонен да опитате по друг начин? От 8 да се вдигне на 25 след терапия ми се струва малко.

Успех следващия път! Hug

# 479
  • Мнения: 411
Само да отбележа, че има разлика в мерните единици. 25nmol/l=8ng/ml, което е критично ниско. То е такова, заради отрицателният ти тест. Но аз като съм била на прогестеронови инжекции съм имала прогестерон 30-40-50нг/мл и въпреки това отрицателен тест. Т.е не е единствената причина за неуспех. Но прогестерон се изследва задължително в деня на трансфера. Ако е нисък, в моята клиника или го остават за следващ ден и започваш ударно терапия с инжекции, за да се вдигне или ембрионът се замразява и трансфера се отлага.
И последно напомняне, за да не се скапваш мислейки, че си провалила трансфера-90% от естествените бременности не изследват прогестерон и не са на терапия. Просто имай  едно наум за следв трансфер

Общи условия

Активация на акаунт