Ти какво сготви? Снимай, покажи! 142-ра тема

  • 19 920
  • 159
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Русе
  • Мнения: 5 282
Скрит текст:
Може ли рецептата за гъбената супа? Мерси!

https://ipeychev9.blogspot.com/2024/05/blog-post_23.html

# 92
  • София
  • Мнения: 1 619
На вашето внимание бургери с "хлебчета" без брашно. Очаквах повече като вкус, определено, но пък и трябваше да се пробва.

Меки и въздушни са точно като хляб, но си имат вкус и мирис на смяно...семе Joy Правят се от яйца, бакпулвер и семена от чиа. С мъжа хапнахме по един и другите ги оставихме .



# 93
  • Мнения: 6 060
Двойно шоколадово брауни с череши |без глутен|

# 94
  • Мнения: 13 743
На вашето внимание бургери с "хлебчета" без брашно. Очаквах повече като вкус, определено, но пък и трябваше да се пробва.

Меки и въздушни са точно като хляб, но си имат вкус и мирис на смяно...семе Joy Правят се от яйца, бакпулвер и семена от чиа. С мъжа хапнахме по един и другите ги оставихме .

Скрит текст:


Моля за по-подробна рецепта за тези питки, мен лично не ме дразни чията и бих ги пробвала някой път за разнообразие.

# 95
  • Мнения: 527

Боб на фурна

# 96
  • София
  • Мнения: 1 619
natka, за една питка:

1. Смиляш 50гр. чиа в блендер на брашно, към нея добавяш мааалко бакпулвер на око.
2. В чаша разбиваш едно цяло яйце и му добавяш сол (може и други подправки на вкус), след което добавяш чиата с бакпулвера и разбиваш отново. Добавяш и белтъка на две яйца, отново разбъркваш.
3. Това нещо се пече в някаква малка съдинка като форма за чийзкейк или като мен в гювече, защото не намерих друго.

По рецепта пишеше 180градуса няколко минути, моите ''няколко'' станаха 30тина. Просто си беше сурово. Имай предвид, че си е тежко за ядене, вчера след 1 бургер ми беше тежко, но такова тежко като от храна, която трудно се усвоява, а не от преяждане. 50гр все пак са си много Simple Smile

# 97
  • Мнения: 13 743
Благодаря за рецептата, ще се пробва някой път.
Не би ми и хрумнало че няма да е тежко, 50 грама чия са много нещо... колко е голяма тая питка в крайна сметка? Не пека чийзкейк и не знам що за размер е това. На мен ми звучи като нещо дето бих го направила май на две, а не една  голяма Grinning При теб явно заради дебелия съд и това че не е на по-тънко в по-широк съд е станало така с печенето.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 619
Ми и аз не знам, изглеждаше си като питка за бургер. Не бих повторила, но пак казвам, тук вече е до вкус. Някои членове на семейството си ядоха от ''питката'' без нищо. Вкусно било.

# 99
  • Шотландия/Абърдийн
  • Мнения: 652

# 100
  • Мнения: 527

Броколи в сос бешамел

# 101
  • Мнения: 1 665
Пълнени чушки с яйца и сирене и пица




# 102
  • Бургас
  • Мнения: 16 579
Поредните пържоли

И сандвичи с тях

# 103
  • Мнения: 527


Гювеч с патладжан

# 104
  • Мнения: 6 060
Протеиново тирамису Рафаело

Общи условия

Активация на акаунт