Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 435

  • 18 387
  • 477
  •   3
Отговори
# 270
  • Мнения: 23 359


И аз бях за кратко на Диемата.
После изгледах малко в аванс.

# 271
  • Мнения: 2 278
Привет!
Прочетох чак сега разказа на  Енгин!
Много хубав,сбит и  увлекателен!Типично в негов стил,края неочакван!
Благодаря за превода Марианка Heart,:hibiscus:!
Как успява всеки път да ни изненада!
Спокойна вечер в приятна компания ви желая!

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 34 232


Тахир и Фара ни напомнят - време е за сън.

# 273
  • София
  • Мнения: 552
Е,ами много неблагодарни сме станали.Енгин не ни запознава с екранните си планове,но пък затова изкарахме бърз курс за музикалните му предпочитания.Благодарение на разказа,преведен от Марианка, усетихме,че кондицията му е все така добра и успява с думите да предаде сложните лутания  на човешкото желание.С всички залези ни показва,че все още предпочита разходка сред природата,пред сбирка на много хора.Здрав да е,за плановете му за екран ще почакаме,то пък какво ли ни остава.Спокойна неделя,а от понеделник нов ден,нова седмица,може и новини да се появят.

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 09:40 от Leddel

# 274
  • Мнения: 2 567
Благодаря за превода на разказа. Heart

Ще се завърне, там където трябва  да бъде.

# 275
  • Мнения: 23 359


Добро неделно утро Two Hearts
Както се пееше в една песен - "О-обичам почивните дни..."

Слънчево и топло е навън, настроението покрай празниците е приповдигнато, очакванията на зрелостници и родители големи, плановете реално достижими! Нека всички да имат нужния късмет и да постигнат желаното!

Ние тук сме скромни - достатъчна ни е една снимка и сме щастливи, имаме си разказ и сме доволни.
"Познаваме" си Енгин от години или поне мислим, че го познаваме и знаем що за характер има и колко не обича показността.
Човекът си живее собствения живот и чуждите погледи и вмешателства не са му нужни. Близкото му обкръжение явно знае или не съвсем за бъдещите му планове. Обаче огромната фенска маса трябва да мисли за него единствено и само чрез това което той си е преценил - да го оценява като актьор, чрез героите които е изиграл или като писател, чрез историите които е написал и предстои да напише. Стана рекламно лице на "ШЕЛ" компания с вековна традиция, имаща за свои цели - удобство, сигурност и достойна социална политика.  Самият факт, че са избрали точно Енгин да ги представлява е голяма чест.
Нека се надяваме на нещо наистина ново в кариерата на Енгин и дано това да е проект за дигитална платформа, защото там  творците имат възможност за пълна изява. ТВ проектите, колкото и да имат замисъл, творчески и актьорски екипи - нека не си затваряме  очите, зависят все още от рейтинговата система. Спират се на база рейтинг хубави и стойностни проекти, докато други вървят със стотици епизоди, години наред.
Има актьори които залагат на сигурно с подобни проекти, даващи им гаранция за сигурна и платена работа, но не всичко е пари. Важно е каква творческа следа оставя всеки чрез изиграните образи. Колкото по-разнообразни, толкова по-добра актьорска атестация.

Лично аз съм доволна, че Енгин все пак се индикира с някоя и друга снимка и съответна музикална тема към нея.
Вярвам и съм убедена, че работи върху нещо, за което ще разберем когато му дойде времето да го сподели.

Ние да си пожелаем спорни дни, да следваме това което сме планирали и да очакваме добри резултати. Да сме здрави, защото това е най-важното!

Сега да пием по кафе в хубава компания!


# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 34 232


Здравейте в неделя.
Да, Енгин е там където трябва да е, но си чакам новина за следващ проект. Дано скоро научим.




Няма ви, но имаме току-що пусната снимка от събитието на Шелл преди време - от 15 февруари 2024 .

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 15:05 от mariana51

# 277
  • Мнения: 23 359


Времето е прекрасно, само за разходка.
И за сладолед...


# 278
  • Мнения: 2 278
Привет момичета!
Изнизва се неделния ден,а ние сме все още в очакване на новини!
Аз бях на работа,починах малко и сега ще подхващам вечерята!
Разходката е направих вчера,Марта и сладоледа беше задължителен Smiley!
Спокойна вечер, момичета!

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 34 232


Аз съм на Диема Фемили - Санджар и Мави...
Да допълня - в 39 епизод сме.


Последна редакция: нд, 26 май 2024, 19:07 от mariana51

# 280
  • Мнения: 23 359


Изповедта на Санджар пред Мави ще остане за другата събота.
И аз съм на Диемата.

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 34 232


https://twitter.com/EnginBrigantium/status/1794707969814524182

Рекламният клип на Shell Türkiye с участието на Eнгин Акюрек и заснет от групата Blab Istanbul спечели наградата „Golden Effıe“ в категорията „Автомобилни продукти и услуги, следпродажбени продукти и услуги“💫.
Честито!!

# 282
  • Мнения: 23 359


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен понеделник, последният от месец май!
Нека е слънчев и дано да ни донесе новини или снимка...
Да пием по кафе със Санджар и да си подреждаме деня!

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 34 232


Добро утро в понеделник и от Тахир, успешен и слънчев да е.
А от Енгин знаем, няма да съобщи нещо за следващ проект, докато не подпише договор.
Е, това чакаме.

# 284
  • Мнения: 2 278
Между закуската и обяда ,привет и от мен!
Нова седмица, нова надежда за нещо ново!
То идват вече края на сезоните,на сериалите, екипите ще излизат в лятна отпуска,дали Енгин ще работи или ще чака есента?Това се чудя!
Спорен ден и дано новините да идват вече!

Общи условия

Активация на акаунт