✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 6

  • 38 290
  • 961
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 372
Папел ти на клавиатурата.

# 421
  • Мнения: 2 217
На мен Денсинг старс ми напълни душата, за мен най-доброто предаване в българския ефир в момента. Дано има и друг сезон.

# 422
  • София
  • Мнения: 2 419
Ако победителят се определя от СМСи, то е ясно - ще са неделните, освен ако Месечко не се спъне, докато еквилибрира с Неделя във въздуха или не се контузят на тренировките…
Но да се насладим на последните танци, пък, каквото е писано… 😉

# 423
  • Мнения: 4 543
Аз мисля, че дори да не излязат да танцуват, ще са първи по зрителски вот Joy

# 424
  • Мнения: 3 121
Очаквам финалните две двойки да са Дара и Джими и Неделя и Атанас, но ако Неделя бие по вот Дара това ще е безобразие при положение че Дара е я в пъти по-известна от Неделя.

# 425
  • Мнения: 1 075
И тъй като моите любимци Виктор и Валери отпаднаха, единствено мога да стискам палци за Дара.
Това със зрителския вот не знам доколко е добре обмислено, че родата така може да си гласува до безкрай. Може би трябва да се направи ограничение и да се гласува от даден номер само по веднъж.
В крайна сметка в зрителския вот изобщо не вярвам, натъкмяват си го както искат.

# 426
  • Мнения: 62
И в стотици пъти по-добра!

Очаквам финалните две двойки да са Дара и Джими и Неделя и Атанас, но ако Неделя бие по вот Дара това ще е безобразие при положение че Дара е я в пъти по-известна от Неделя.

# 427
  • София
  • Мнения: 44
На мен Денсинг старс ми напълни душата, за мен най-доброто предаване в българския ефир в момента. Дано има и друг сезон.

Привет! Само следвам темата, без да взимам участие, но реших и аз да се включа този път.
Споделям това мнение. Аз също максимално много се кефя на това предаване, гледала съм всички предишни сезони през годините. Този сезон е страхотен и с изключително удоволствие и наслада го гледам. Журито е топ, като изключим, че на моменти г-жа Илиана Раева ме дразни, но професионализмът й е без съмнение.

Най-много симпазирам на Натали и Димитър. Не ме интересува каква е в реалния живот, подкрепям я, защото виждам на екрана прекрасно танцуване и отдаденост. Като двойка с Димитър си паснаха перфектно и са наслада за окото. Освен това харесвам лъчезарни и усмихнати хора, на които просто им личи, че са добри души. Те двамата са върхът. Кефя се и на Дара. Д-р Щонова също е страхотна, не мога да си обясня целия този безпочвен хейт и злобни коментари по нейн адрес. Може би ако танцуваше с друг танцьор, щеше да има по-добри оценки и коментари?! Аз лично я харесвам и не съм 40-50+. 

Всички професионални танцьори са невероятни, ще ми липсва да ги гледам всяка седмица...
Иначе ми е смешно като чета жалвания и коментари как всичко било нагласено... Доста наивно мислене.

# 428
  • Мнения: 65
И тъй като моите любимци Виктор и Валери отпаднаха, единствено мога да стискам палци за Дара.
Това със зрителския вот не знам доколко е добре обмислено, че родата така може да си гласува до безкрай. Може би трябва да се направи ограничение и да се гласува от даден номер само по веднъж.
В крайна сметка в зрителския вот изобщо не вярвам, натъкмяват си го както искат.

Проблемът според мен не е толкова, че на някой родата може да гласува доста, а по-скоро, че като цяло си мисля, че много, ама много малка част от зрителите реално гласуват и едно такова "роднинско гласуване" оказва сериозен ефект на фона на малкото общи гласове.

Щеше да е по-добре, ако имаше и опция за безплатно гласуване онлайн, както е в някои други страни, така доста повече хора щяха да си дадат гласа и трудно ще може да се окаже особен ефект с евентуално яко гласуване от родата (което не знам дали реално е причината за сериозния вот на Неделя или просто нейните фенове са предимно във Фейсбук, където не влизам от години).

# 429
  • Мнения: 455
Ако има безплатно гласуване онлайн, могат да се активират много ботове, фалшиви акаунти и т.н. По-добре да не го прилагат.

# 430
  • Мнения: 19 318
Мен Дара ме дразни, много се преструва все на изненадана като остане,не търпи критика и трудно приема загуба.

# 431
  • Мнения: 844
Мен Дара ме дразни, много се преструва все на изненадана като остане,не търпи критика и трудно приема загуба.
Къде пък го видяхте това.

# 432
  • Мнения: 19 318
Мен Дара ме дразни, много се преструва все на изненадана като остане,не търпи критика и трудно приема загуба.
Къде пък го видяхте това.
Цялостно ми е направила такова впечатление. Атрактивна е, танцува и т.н., но някои нейни реакции ме дразнят.

# 433
  • Мнения: 1 075
Kr1s71n, това с онлайн гласуването не е никак лоша идея, но и Le Strange има право. Направо да пускаме машинно гласуване 😄
Никога не съм пускала sms за което и да е шоу, на моменти усещам, че предаванията нарочно създават изкуствени конфликти и си играят с емоциите на публиката, с цел да провокират съответната реакция т.е. да пускат sms и това допълнително ме отблъсква от уж обективния вот на края.

ПП. И като заговорихме за онлайн гласуване, една медия си е пуснала анкета, в която който желае може да гласува и да се видят тенденциите.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 17:38 от mariposa_viv

# 434
  • Мнения: 272
Как не съм видяла по-рано тази тема!
Аз съм много разочарована от финалистите - за мен Валери и Папи трябваше да са на финал вместо д-р Щонова и Ивет. Признавам си, че за Валери не бях чувала преди това шоу, но много ме впечатли. А на Папи си личи, че му е кеф и го има в себе си. Колкото и банално да звучи - мъже-непрофесионалисти да танцуват така е впечатляващо. Аз много харесвам Дорина и Михаела, така че може би съм пристрастна.
А за д-р Щонова - наистина е страхотен пример, но нещо в нея не ме грабва. Всички казват как танцува със сърце, ама аз точно това не виждам. Хореографиите им също не харесвам - аман от поддръжки, дайте малко повече танц да има.
На финала съм за Дара - прави всичко с много чувство.

Общи условия

Активация на акаунт