Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 176 491
  • 2 639
  •   2
Отговори
# 1 995
  • Мнения: 3 858
До 17 ангелчета? Ти си късметлийка Simple Smile
То не останало.

# 1 996
  • Португалия
  • Мнения: 4 453
До 17 ангелчета? Ти си късметлийка Simple Smile
То не останало.
ох, дано Unamused , че ако от нещо имам липса, това е търпение

.....

късно се сетих да я питам ,защо ми пише в час -така вече спря да ме тормози 🤦‍♀️🤌🏼🤌🏼

# 1 997
  • Мнения: 29 193
Моята към 20 се кротна...но и преди това не беше нещо фрапиращо. Претенции има до небето, но и майка й има 🤣.
Аз съм търпелива / спрямо нея/, но светне ли зеления поглед НЕ, значи е НЕ. С годините я чувствам много МОЯ, разбираме се отлично и винаги сме на една вълна. Да му мисли телето! Joy
Агент, прекрасна си с ленено! Heart Eyes

# 1 998
  • Sofia
  • Мнения: 7 051
Не смогвам да ви изчета днес!
Мtz незабавно да се отчете кой парфюм взе! Grinning
На Ани и Ал ми харесаха комбинациите днес .
Мими, роклята с металното нещо е не.

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 10:57 от Karen

# 1 999
  • Мнения: 29 193
Мими, роклята с металното нещо е не.
И аз стигнах до този извод - простее ми! Wink
Венсан Касел с новата си изгора на червения килим....ах, ах...харесвам повече Моника Белучи!

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 19:04 от mimi.7299

# 2 000
  • Мнения: 2 359
Пу за мен госпожата с кенарените бяло-сини панталони. И мацката с лайм+ синьо каквото и да е дълго феерично нещо Agent Provocateur Simple Smile.
Вместо бели ленени панталони, засега се задоволявам със снежнобели флеър дънки Simple Smile.
Към моята кола и аз имам претенции, но те са толкова базови, че лесно се удовлетворяват (да е малка, с ръчни скорости, да има серво, климатик, хубаво озвучаване  и да не е черна Simple Smile ).
Точно такава карам  сега - сребристо сладурче с бордо  салон и bose  озвучаване Simple Smile.
На пътя околните се отнасят "бащински" с нея и ѝ говорят умалително.
И предишната ми беше сребриста, премина у синът ми, когато стана В1 шофьор и удовлетворяваше 2 от 3-те изисквания (видимо малка кола под 100 к.с.). Изискуемото тегло <600 кг. не го изпълняваше. Но както каза собственика на фирмата, която организираше курсовете:
" Реално такава кола няма, но ако шофират внимателно и нямат нарушения, няма да ги санкционират задето карат по - тежка кола. И когато го правят целенасочено в продължение на 1 година, докато се сдобият с редовна книжка тези навици се запазват".
Прав беше човека.
След няколко години я смени с по - голяма, че наистина за 190 см. човек си беше малка моята.

# 2 001
  • Португалия
  • Мнения: 4 453
за младите шофьори ...
Скрит текст:
имаме вкъщи, едно рено 4 , цели 34 кончета Sweat Smile
ММ все заплашва, че ще им го оправи и ще го боядиса такова, ако не слушат Sweat Smile
pep_si, имаш право да не искаш черна - все обикалям да търся парко място на сянка
редовната книжка/ без ограничения за млад шофьор , тук е след 2г стаж

гледам тези кецки, и колкото повече ги гледам, толкова им се навивам - до края на работния ден, може и да ги взема за утешение

# 2 002
  • Мнения: 3 858
Karen, така е, отишли са (сандалите)

Видях Агентката в лен.
Последната снимка е много хубава.
Имаш много хубава кожа Агент

# 2 003
  • Мнения: 9 931
Моите и двамата взеха книжки преди месеци. карат коли с ръчка, които сами си избраха (и почти платиха), нямат никакви претенции, освен за сумите за застраховка. На малкият, който е на 18г и половина е £3480 на година. Падна с някаква сума на месец, защото реши, че е съгласена на т.нар. balck box. Реално е апп, който следи за скоростта, начина на спиране, дали се ползва телефона по време на шофиране и т.н. Показва резултата като % от всички показатели и ако падне под 30% застраховката му се анулира. Вероятността да намери друг застраховател после ще е близка до нула.

# 2 004
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 608
Брекетите с голямата отметнахме, имаше голяма нужда, свършиха прекрасна работа. Много съм доволна от ортодонта.
Книжка взе съвсем скоро. Баща й купи кола, малка и стара. Стегна я отвсякъде, излъска я, поне 5 години й свали Simple Smile Когато поиска друга/ нова/ бърза/ мощна- да си я купува вече сама.
Ленени панталони обожавам. Имам доста. Този ми е от най- любимите; тук съм ужасно измачкана, разбира се, след часове в колата, но удобството ми е по- важно от измачкотения панталон

# 2 005
  • Мнения: 796
Агент, супер си на снимките с ленените дрехи. Излъчване, лице, фигура, самите дрехи - много ми хареса. На всички си хубава, първата ми е фаворит!
Цитат
Пепси, винаги съм обичала и носила бял ленен панталон и сега като си гледам някои стари снимки направо срам ме хваща Simple Smile) но да, абсолютно права си, мъка си е да намериш идеалното безшевно бельо в идеалния оттенък на розово-бежево, че да не прозира диво!
В този цитат се познах Simple Smile. От много години всяко лято нося ленени панталони. Аз също преди не съм се замисляла за прозирането толкова, сега обаче - да. Изтръшках света да намеря описаното от теб, в този наистина перфектен нюанс /розово-бежово/, незабележимо бельо.  

Клое, чудна рокля!
Цитат
Комбинацията от тъмно синьо, бяло и червено ми е любима.
И на мен, много моя Kissing Heart

Мими, днес минах специално да ти снимам роклята, за която ти разказах - няма я. На витрината пак стоят рокли - не ми харесаха, едната потресаващо аранжирана с някакво огромно лъскаво бижу - ужас. Казах си абсурд тук да доведа Мими. На други места ще те водя, но Сердика си е ОК аз го харесвам.

Смях се на перипетиите ви с тийновете, по точно на начина по който ги описвате, иначе не е смешно - никак. Пенева ме развесели с разказа си за колата-подарък - и аз каприз падам.

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 04:04 от Sweta

# 2 006
  • Мнения: 23 416
Аз също обичам лен и винаги съм носела.
Имам бял ленен панталон и много го обичам.И пола дълга също.
Големият ми син се сдоби с колата на баба си, която някога с ММ подарихме на моята майка като заслужила баба.Кой да предположи, че
после детето ще я кара.Колата е стара, но на малко км., не знам има ли 150000, мама не я караше много.Синът ми каза, че
никога няма да я продаде, а ще си я поддържа, дори да си купи нова.Явно и той като мен е сантиментален.Вероятно, когато брат му вземе книжка, ще му я прехвърли ако си е купил нова.
От близо седмица имам леко зацапване- цикъл още не.Да видим.След няма и две седмици ставам на 47г.

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 22:14 от ДХ3

# 2 007
  • Мнения: 417
Здравейте, прекрасни дами! Още по празниците бях малко пауза, после едноседмичен вирус с упорита хрема, изостанали задачи ии не съм чела активно.
И аз бях на вълна сникърси че рязко ми затрябваха. Падна голямо ровене, поръчах няколко съвсем различни, някои ще връщам, тези розови Адидас чакат. Уж ми стават, цветово и цена супер находка. Дертът е дали не изглеждат огромни /39н/, че не съм свикнала с такъв стил и то скосена подметка + са малко барби захаросани😁 Но не ми се търсят нови нямам сили, още ги мисля. Иначе точно дето обсъждате ленените панталони флеър дънки, нещо широко различно от скини дънки може да им пасне и да свърши работа. Ще чета назад😃
Скрит текст:

А тези бели Тамарис откога ги заплюх и ми бяха мечта, ама греда. Вкъщи 3 дена ги носих идеални, излизам на асфалта с бърза крачка изненада - отварят луфт на 1 място около глезена. 😣 Явно точно там са за по-широк крак ли нз. Ама свърши вече, стягам нося ги и търся чалъм.
Скрит текст:

Иначе редих гардероб и си оправях и шаловете. Понеже имам спомен преди време, че бях мярнала питане за съхранението, показвам 2в1. Това са само пролетно-есенните, повечето😄😉 С такива закачалки карам основно.
Скрит текст:

П.П. Тоя пост го пиша от обяд от телефона, снимки скрит текст голяяям зор с мобилната Triumph Исках още нещо ама като се сетя ще допълня.

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 21:54 от Miss_Kaprisse

# 2 008
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 729
Тююю, изтървах Агента ☺️🥰
Света, имам абсолютно същия панталон и подобни кецове. Наистина имаме много сходен вкус, показвай се по-често 🥰
ДЗХ, наборчета сме ❤️🩷❤️
Мис Каприз, и на мен ми се случва понякога чак след минаване на няколко км да разбера , че обувка уж разходена вкъщи не е ок. Интересни закачалки за шалове.

# 2 009
  • Берлин
  • Мнения: 4 670
Аз развалих шопинг диетата /пак/. Поръчах обувки, очила, пак часовник. Ще показвам утре-другиден.
Мм излетя към София и аз така

Ще си направя филмов маратон.

Общи условия

Активация на акаунт