Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 176 639
  • 2 639
  •   1
Отговори
# 2 115
  • Мнения: 29 202
И Змия не се вижда! 🤔

# 2 116
  • Мнения: 87
Ох, благодаря! Ще ги меря с панталон/дънки.

# 2 117
  • Бургас
  • Мнения: 2 121
Sweta, благодаря! Явно тенденцията е такава, иначе аз изобщо не съм свикнала с този вид и го избягвам. Колебанието е дали вторите като по-високи/с по-голяма платформа, тъй като съм ниска или първите, които са по-фини и може би по-добре ще се съчетават и с панталон и с рокля.
Иначе гледам, че дори на официални събития /балове, сватби/ и с официални тоалети се носят, както от момичета, така и от момчета. Ето две папарашки снимки от една сватба (руска мисля, във Финландия)- елегантна баба с къси чорапки и токчета и младеж с костюм и сникърси.
Charomatna_e, не бих казала, че са грозни. Зависи от това, какво по принцип носиш и как ще ги съчетаеш.
PAPURCHE MEHURCHE, https://douglas.bg/benton-airfit-uv-defense-sun-cream-spf-50-71735 това е слънцезащитата. Изключително лека и приятна.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 23:22 от sunny-n

# 2 118
  • Мнения: 2 192
На добър час на момчето на Галчудо! Много хубави снимки са си направили децата!
Даскал, каква си дама със стил!
Ал, кога отиде? Чудно да си изкарате!


"-Няма да ме има през деня, купи си дрехи.
-Трябва да помислиш за чекове.
-Ще излизаме вечер, трябват ти дрехи.
-Какви?
-Нищо твърде крещящо, нито твърде секси, консервативно.
-Скучно.
-Елегантно."

Вивиан и Едуард





Току що пак го изгледах за n-ти път. Бях шести клас, когато за първи път го гледах, а бялата рокля с копчета ми направи силно впечатление. Толкова много исках да имам такава като порасна. Е, нямах.

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 23:42 от Pink Dress

# 2 119
  • Мнения: 797
Ани, мерси! Дай ми на мен закопчаване около врата, поло яки, столче яки и всичко производно. За този сезон имам поло блузи без ръкави - 3 броя. Simple Smile

ДЗХ, ами хубава е рокля и 100% вискоза, толкова комфортно се усеща. Сега и е времето Flowers Hibiscus

Съни, вярно момчетата и момичетата ги носят навсякъде, но аз въпреки че съм им голям фен /на сникърсите/, на сватба примерно, няма да ги обуя.
Вторите се съчетават идеално с поли/рокли, още повече, че си ниска - ще ти дадат височина. Аз само високи купувам - около 5 см, а не съм ниска. Разбира се решението е твое, само изказвам мнение. Simple Smile

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 01:36 от Sweta

# 2 120
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
Часовникът остава /супер обикновен, но с 3 ринга за смяна на цвят,не знам на бг как се наричат/


Безел се казва. Grinning

# 2 121
  • Берлин
  • Мнения: 4 675
Ха, Карен, никога не съм я знаела тази дума. Благодаря

# 2 122
  • Мнения: 2 192
Папурче, за първи път виждам такъв комплект часовник. Но е много умна идея. Честито!

Света и ДХЗ, роклята е прекрасна и също толкова прекрасно ще ви стои!  Света го доказа!

Сънни, розовия панталон е много хубав! Лъскава ли нишка виждам? Май това лято ще са модерни едноцветните, но с лъскавина дрехи. Ани, твоя син ленен костюм на Зара ми напомня това. Аз го мерих тия дни, но ми е доооста голям панталона. Пробвах този костюм с блясък.
Също доста уголемен.
Сънни, за панталон, бих избрала вторите сникърси. Първите са ми една идея по спортни - за клин, за анцуг.

Чароматна, моето мнение е, че са доста ретро модел. Това изпълнение не ми харесва, но ако на теб ти харесват, си ги носи. Няма да спарват, имала съм подобни преди мнооого години - 2015г.

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 16:31 от Pink Dress

# 2 123
  • София
  • Мнения: 799
Момичета благодаря на всички за милите думи и за пожеланията към младежа 🤗
Иваничка, прекрасно семейство! Heart Eyes Попътен вятър на абитурентите и много успехи. Добре сте се координирали цветово. Heart Exl
И колко време успя с обувките на ток? Виждам, че си със сандали накрая ...
На първото хоро ги смених профилактично, макар че можех още да стоя с тях ☺️
Иваничка, успех на момчето ти! Много успехи му желая!  Какво ще учи?
Прекрасно семейство сте Heart Роклята ти стои супер.

Аса 🤗 за сегс мисли за СУ комютърна специалност.
Pink Dress, малката е 6-ти клас, догодина ще е зор пък с нея...
На всички пътуващи весело изкарване!
Не успях да видя повечето, но утре ще ви прочета по-подробно.

# 2 124
  • Мнения: 797
Пинки, мерси!  Kissing Heart

# 2 125
  • Мнения: 383
Пинк Дрес, много си сладка с тази физиономия, да не се е счупило токчето? Simple Smile

Чароматна, и аз имах такъв модел обувки през 2011 някъде, т.е. демоде са, да. Но не са грозни в никакъв случай.

Света, благодаря, че сподели за какво може да се използва мицеларната вода, защото този продукт е абсолютно безполезен за моята кожа. Още утре ще пробвам да напръскам и цветето, и маратонките. Joy Някакви тънкости има ли при пръскането?

Пристигна ми и тъмносиньото сако от BR, един размер по малък от бялото и мноооого по-добре стои.



Днес мимоходом забърсах и една чантичка от аутлета на MNG. Innocent



и един гащеризон, че трябваше да допълня за free shipping Sweat Smile

Скрит текст:

# 2 126
  • Мнения: 797
Честити, anne-marie! Flowers Hibiscus
Никакви тънкости няма, цветята пръскам - в саксията, по стените, в поставката отдолу. И в почвата пръскам, защото гадните мушички се въдят на повърхността и. Но ти недей засега в почвата, само отстрани по стените и отдолу. Да не вземе да ти загине някое цвете. На моите нищо им няма,  но да се застраховам Simple Smile
За маратонките - напоявам памучен тампон с водата и търкам с него платформите/ходилата. Знаеш как се замърсяват отпред, особено белите. Досега не съм се сещала да ги напръскам, да изчакам и после да изтъркам с тампон. Ще пробвам и така.

# 2 127
  • Бургас
  • Мнения: 6 527
Благодаря! Много искам децата да си намерят лесно своя път и да живеят в спокойни времена!

От Стилна жена  видях много хубав ленен костюм с нишка, в канелен цвят в темата за покупки.

# 2 128
  • Мнения: 9 262
селфита - кофти
Ани
роклята е над коляното, материята плътна, пада тежко


Агент,
много добре ушити

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 20:23 от pinko

# 2 129
  • София
  • Мнения: 9 605
Pinko, хареса ми белият панталон на Зара! Маркирам го за придобиване и него! Blush

Сега за боядисването на мъжете, какво да ви кажа....
Скрит текст:
Аз си вкарах голям автогол там.... Бяхме на терасата лятото на Слънчев бряг, морско настроение и ведрина. Боядисвам си се аз лежерно и установявам, че пак съм прекалила с дозата и остават около 2 супени лъжици за хвърляне Weary. Викам на ММ- егати, сега- тая боя трябва да я хвърлям! Искаш ли, да ти я намажа на теб?  Satisfied
Ей, така, на майтап, започнаха нещата! Намазах го аз, че като се хареса тоя човек, вика - повече бял няма да ходя! Я, виж, как ми е добре така! Laughing (той без очила не вижда много Sweat Smile). Та, от тогава -аз си го боядисвам -той си се харесва много! Всички около него му казват-че изкуствено стои, дори като се окисли от светлината, при него излиза рижаво, но... човека си се харесва и туй то! Sob

Папурче, имам и аз един часовник на Авиатор -марка, която по самолетите на полетите се продава и се шегуваме с ММ, че след толкова часове летателно време, е време даже да ни ги подаряват вече Smiley, ама думата ми е , че моят е със силиконови каишки, в комплекта в 5 цвята. Та така имам лилав, оранжев, розов и черен часовник! Обичам си го много!
Скрит текст:
Но, с метални безели (това няма как да е бг дума, или?)- сменяеми- нямам. Даваш ми идея!

Вчера бяхме на екскурзия до Елена с ММ. Страхотна природа в Еленският Балкан! Трухчевата механа - не е това, което беше. Върнахме шаран, пържен в гранясало олио!
Един кадър от Елена за вас


А, да! Сдобих се с хубав ленен панталон от магазинче в Елена! Ще го покажа, като го сложа, обаче!

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 16:47 от kopche

Общи условия

Активация на акаунт