Лидл 184 - Майска пролетно - вдъхновяваща

  • 72 993
  • 867
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 649
Ходих днес до Лидл с идеята да взема от салатата пуешко с праскови, но се отказах. Ами то буквално за една хапка е това количество. Доколкото видях май ориз има в състава, та явно от това идва теглото. Бях прочела, че е 150гр, ама на място даже по-малко изглежда. Май и аз вкъщи ще пробвам да направя.

А в понеделник гледах ананас за 2.99, а днес беше към 6лв. Не бяха ли някои промоции от понеделник до сряда или сега и за хранителните има еднодневни?🤔

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 06:20 от alllllimei

# 436
  • shumen
  • Мнения: 18 269
Аз утре ще отида за тиквички,боб и нахут в буркани и кори за баница.

# 437
  • Мнения: 430
Скрит текст:
Пробвали ли сте млякото за тяло на Cien? Хидратира ли добре или има алкохол и се изпарява бързо?


Не знам кое визираш, но ползвам този от снимката - ами страхотен е, нежна консистенция, бързо попива.


И моя снимка слагам на крема


Вашият изглежда по-добре като състав май. Този, който аз видях явно е от предната седмица, защото беше в нея секция. В зелена или лилава кутийка. Не помня да е пишело Витамин Е или жожоба и кокосово масло, за това се зачудих дали си заслужава. Беше към 5 лева. Другото беше туба с крем за ръце.

# 438
# 439
  • Мнения: 1 833
Аз ще фалирам другата седмица май - ще бягам рано сутринта в понеделник  за шунка, тиквички,череши, вино, вино, вино , киндер , клинчета ,тениски, панталонки ...после пак в четвъртък за бански и очила за плуване ..и после пак май петък за храна Sad
Поне спортните неща ще пропусна ,че си накупих миналата седмица Wink Wink

# 440
  • Пловдив
  • Мнения: 847
Аз ще фалирам другата седмица май - ще бягам рано сутринта в понеделник  за шунка, тиквички,череши, вино, вино, вино , киндер , клинчета ,тениски, панталонки ...после пак в четвъртък за бански и очила за плуване ..и после пак май петък за храна Sad
Поне спортните неща ще пропусна ,че си накупих миналата седмица Wink Wink
Черешите са цена за 500 гр. При нас в кварталния магазин са на 6.50 за кг, че за тия в Лидл няма да бързам.
Аз за Роте грюце, сорбе на клечка и сладолед солен карамел ще ида. Всичко останало набелязано е от четвъртък или петък.

# 441
  • Мнения: 810
Ананаса миналата седмица беше 2,99лв . Уникално сладък

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 09:30 от brillante

# 442
  • Мнения: 5 657
Ходих днес до Лидл с идеята да взема от салатата пуешко с праскови, но се отказах. Ами то буквално за една хапка е това количество. Доколкото видях май ориз има в състава, та явно от това идва теглото. Бях прочела, че е 150гр, ама на място даже по-малко изглежда. Май и аз вкъщи ще пробвам да направя.

Миналия път, когато хвалихте тази салата, взех 2 кутийки и останах супер разочарована. Обичам комбинации от вкусове и много се надявах да ми хареса. Наистина е по-добре човек да си направи вкъщи, това имаше толкова химически вкус, че не си струва изобщо. Нито месото имаше вкус на месо, нито прасковите имаха дъх на праскови. Просто някаква гадна майонеза с ароматизирани частици от незнайно какви субстанции вътре, такова ми беше усещането като ядох.

# 443
  • Мнения: 247
Здравейте,
Ягодите имат ли вкус на нещо? Simple Smile

Вчера взех и имат вкус, но на пазара са по-хубави,че и 5лв/кг , но заради времето хич не ми се ходеше до там и реших да пробвам лидълските

# 444
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 583
Привет на всички!
Идвам с питане, относно уреда за електростимулация на мускули, който ще е наличен от утре.
Назад във времето са пускали такива уреди на SANITASS и TERRAILLON.
Спомням си, че някой беше споделил мнение, кои от уредите е по-добър, но не можах да намеря коментара.
Тези, които имате такъв уред какво мислите: струва ли си този уред, който ще е наличен от утре?

Аз имам двата, пускани предните пъти, този е различен. Моите са с по 4 електрода, а този е с 8, което според мен е предимство. Terrallion е с предварително зададени програми, а Sanitas освен предварително зададените има още много възможности за записване на собствени настройки на честота и сила на импулсите - да си запишеш програма по твоите предпочитания. Това е предимство, но пък усложнява нещата, докато Terrallion е по-лесен за употреба, но пък каквото е зададено - такова, също напълно достатъчно. За един едното ще е по-удобно, за друг - другото (аз предпочитам варианта на Sanitas с многото настройки). На този новия не знам как са му организирани програмите, погледни ако искаш указанието за употреба, за да се ориентираш. Питай, ако нещо друго те интересува и мога да отговоря
Благодаря, за детайлния отговор ttiholova!
Имам още едно питане: твоите уреди как се захранват: с батерии или се включват в мрежата?

# 445
  • Мнения: 18
Здравейте, метнах око на ретро пресата от брошурата другата седмица, имате ли мнение ?

# 446
  • Мнения: 4 509
Здравейте,
Ягодите имат ли вкус на нещо? Simple Smile

Вчера взех и имат вкус, но на пазара са по-хубави,че и 5лв/кг , но заради времето хич не ми се ходеше до там и реших да пробвам лидълските
Сърдечно благодаря за отговора  Hug
Ще ги пропусна значи.

Ооо, Рьоте ли има другата седмица.  Ммм! Покрай вас го опитах, и сега винаги купувам. Сама си го изяждам с лъжицата Yum

# 447
  • Мнения: 234
Имам още едно питане: твоите уреди как се захранват: с батерии или се включват в мрежата?
И двата са на батерии ААА, Санитас е с 3, а другия с 2. Малко наизуст ти отговарям, защото не са ми пред очите в момента, но и двата нямат вариант за включване в мрежата. Батериите издържат по-дълго, отколкото очаквах, лидълски използвам, имат индикатор на дисплея за слаби батерии.

Допълвам се, защото ми стана интересно какъв е новия уред и затърсих ръководството за употреба (не го намерих), но доколкото успях да разбера от немския онлайн магазин този е с вградена литиево-йонна батерия и няма функция масаж, а само ТЕНС и ЕМС. Но това е превеждано с гугъл, така че го провери в магазина

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 13:28 от ttiholova

# 448
  • Wonderland
  • Мнения: 743
Момичета, освен през декември, кой друг месец Лидл пускат дървените кухни и работилници?

# 449
  • Мнения: 27 972
Дъщеря ми не хареса блините с пилешко...🙄

Общи условия

Активация на акаунт