Майски книжен клуб - 2024

  • 2 746
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 197
Alisa, ще споделиш ли с нас книгата на месеца? Simple Smile
По съвет на Феникс ще има разделно коментиране следващия месец - до 10то число не коментираме след 10та глава (лесно се помни Joy). Можем да правим догадки, прогнози, да споделяме подозрения Simple Smile Моля без намеци, насоки и "ще разберете по-нататък" от страна на вече челите книгата или тези, които четат по-бързо.

Силна анкета този път, обмислям да оставим другите предложения и следващия месец Simple Smile

# 46
  • Мнения: 10 491
Напълно подкрепям предложението другите две книги да участват в следващите анкети!

# 47
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 871
И аз ще се радвам книгите да останат като предложения за другия месец!
А има ли я някъде новата книга за месеца?

# 48
  • Мнения: 796
Честно казано, аз не се вълнувам от другите книги в анкетата за месеца. Дори избраната не е моят жанр, но ще й дам шанс ако ще я четем заедно.

Надявам се да има повече включили се!

(Аз я намерих на хартия и на английски, така че казвайте дали да я започвам Simple Smile  )

# 49
  • Мнения: 413
Имам избраната книга на хартия, така че ще се включа с удоволствие! ☺️

# 50
  • Мнения: 2 350
Ако някой разполага с електронен вариант и го сподели, ще се включа с удоволствие. Само  " Марсианецът" съм чела от автора.

# 51
  • Мнения: 5 197
Честит празник, скъпи четящи
Новата тема е тук https://www.bg-mamma.com/?topic=1662816.new#new
Имаме книгата благодарение на Alisa и Li77le Devil. Линкът е активен 2 седмици, след това ще качвам пак Simple Smile

Моля, обърнете внимание, че до 10ти коментираме само до 10та глава! Който чете темата след 10то число е съгласен да попадне на спойлери Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт