На море в Турция - тема 83

  • 27 121
  • 425
  •   8
Отговори
# 420
  • Мнения: 569
тази година ще се налага в последният момент да запазим хотел, буквално 3-4 дни преди да тръгнем. Някой може ли да ме насочи към агенция с която е запазвано и сте нямали проблем. Става въпрос за личен транспорт, нищо друго не ни интересува. до момента следя чата на turs club във Вайбър всичките им оферти са за самолет, предполагам че ще имат и за личен транспорт но все пак ако от някоя още сте доволни със радост ще ги поразгледам.

# 421
  • Мнения: 6 342
Най-накрая получих официален отговор от Omer prime holiday resort! Официално го откриват на 14.06(петък), когато и тръгваме от България.Радвам се,че тази година избрахме малко по-късна,като за нас,дата,иначе нямаше да успеем да го посетим.Вече дишам малко по-спокойно,и надявам се към края на седмицата да напиша първите си впечатления от там!Ох,голям кеф ще е,да си първи посетител в някоя стая 😁.Нищо,че като за начало много неща може и да куцат.

# 422
  • Мнения: 953
Мерси, Ели - погледнах го - добри общи рейтинги напоследък.  Но кое точно как ще е след update (както казва Валерко) - няма как със сигурност да знаеш.   Приятна почивка Ви желая!

# 423
  • Мнения: 323
Някой правил ли е скоро резервация в хотели Sueno Deluxe Sueno Golf в Белек? Търся си изгодна цена за тях, но винаги попадам на скъпи оферти. Търся оферта само за хотела, другото сами си го организираме

# 424
  • София
  • Мнения: 2 856
тази година ще се налага в последният момент да запазим хотел, буквално 3-4 дни преди да тръгнем. Някой може ли да ме насочи към агенция с която е запазвано и сте нямали проблем. Става въпрос за личен транспорт, нищо друго не ни интересува. до момента следя чата на turs club във Вайбър всичките им оферти са за самолет, предполагам че ще имат и за личен транспорт но все пак ако от някоя още сте доволни със радост ще ги поразгледам.

Запазвала съм само хотел без транспорт чрез Емералд и чрез Тез тур. И в двата случаи ми даваха по-ниски цени от останалите агенции за конкретните хотели, които ме интересуваха. Иначе чрез Турс клуб също може да си направите резервация само за хотел, без транспорт, получавала съм техни оферти.

# 425
  • Мнения: 18
Bubolita88, може ли да дадеш малко повече информация за Cesar's Belek. Заглеждам го за късно септемврийско море. С дете на 5 години сме. Има ли забавления за малките, чистотата как е, в ресторанта има ли открита част, стават ли опашки за храна. Търся нещо на прилична цена, без много претенции, но пък и да не е пълна дупка. За храната нямам изискване за морски деликатеси, но да е вкусна и да има месо, не само манджи.

Общи условия

Активация на акаунт