КГБ = Клуб на Готините Баби - 221

  • 15 005
  • 496
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 392
ЧЕСТИТ  ДА  НИ  Е  НАЙ-СВЕТЛИЯ  И  НАЙ-БЪЛГАРСКИ  ПРАЗНИК, ОБИЧАН  ОТ  ВСИЧКИ  БЪЛГАРИ!   Sparkling Heart
И  НИЙ  СМЕ  ДАЛИ  НЕЩО  НА  СВЕТА,  НА  ВСИ  СЛАВЯНИ  КНИГА  ДА  ЧЕТАТ!   Memo  Books
НАПРЕД  НАУКАТА  Е  СЛЪНЦЕ!   Nature High Brightness


ЯНУШКА, ДИДИЯ, на двамата ни абитуриенти много здраве, попътен вятър и много късмет в живота!  Flowers Four Leaf Clover
ГЪБЧЕ, почивката си е наистина почивка, процедурите са чудесни, обаче втори ден съм със силни болки в кръста! Пия "аулин" и това е, ако не отшуми болката за Русе ще се заредя и с мазило "аулин".
Дали е реакция или не, нямам представа! Трябва да се оправя, че датата за Русчук наближава.............
Гледах манифестациите по ТВ-то, че кръста не позволи да изляза.
С ДС чакаме Борко и майка му да дойдат. Той и гадже Калина си дойдоха от Холандия, сестричката й е абитуриентка утре, а след три дни ще пътуват обратно, че нали са работещи, ваканция няма повече.

Хубав остатък от празничния ден!  Nerd

# 181
  • Мнения: 7 476
kasss, утре е бала на нашия младеж! До сега действах с ютията. На цялата рода изгладих тоалетите и остана само моя. Сдърпахме се с ММ по повод моя тоалет, защото все кусури намира. Ту било тъмно ,ту нещо друго и на края креснах , че ще си ходя с дънките и...млъкна най-после. Та се чудя какво да облека. Сериозно се замислих за килогрмите си , че извадих десетина чисто нови рокли необличани и......нито една не ми става. ММ гледа и пита кога съм ги купувала. Казах му да се ориентира по размера им, че няма как да си купя по-малки. Smiling Imp
              За капак затварят и разкопават улицата, където живее момичето, което Ран трябва да вземе та мислихме и маршрут.
              Ставам, че ютията още е актуална и мен чака. Yum

# 182
  • София
  • Мнения: 16 208
Честит празник!
Здраве и успехи на абитурентите!
Дидиа, честити коли на внуците! Да им върви без лоши случки по пътя!
И не на последно място - ако имаме именици да са живи и здрави.
И ние имаме абитурент в племето - внук на брата на Пламен.
Днес е събитието и са на купон в хотел Милениум на НДК.
Аз по обясними причини съм си в къщи - още не са взели Мрънла. Уж тази сутрин, сега се отложи за утре....Но не протестирам, папкаме, спинкаме, мързелуваме си двете. Дядката след работа готви и я дондури. На първо място е той. Аз мога да и сменя памперса или да играем само, ако него го няма. Щом вече и приспива - ясно ви е.

# 183
  • Мнения: 1 276
Честит празник на всички,  особено на учителите, абитуриентите и техните близки!
Най-хубавия празник за мен, може би единствения, който не ни разделя. Аз днеска се очистих от чистене на градината, до 15 ч. копах като къртица. Сега нямам кръст, гръб, лежа на диванАТА и отмарям. Ама пусто хоби  - не смея да се оплаквам. На всички хубав празник!
Губи ми се Боряна?

# 184
# 185
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
Честит празник, момичета! Винаги е бил най - тържествения!
Аз изкарах два щастливи дни в Русе. Вчера изпратихме Криско, а днес бях съпричастна с тържествата в Русе. На профила ми съм пуснала снимка. Галена и тя публикува, но не всички мои приятели са и нейни. И благодаря за хубавите пожелания!

# 186
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 101
И ние изкарахме един прекрасен ден.
Очарована съм от Видин. Може би след разочарованието от Белоградчик. Хубав център. Ако и повече от старите сгради бяха реновирани, щеше да е още по-добре.


Хареса ми и на Баба Вида. Научих много нови неща.



Има и много хубав парк.

Хапнахме на корабче. Няколко пъти силно ни разлюля като минаваха по-големи плавателни съдове.

# 187
  • София
  • Мнения: 3 498
Добро утро, мили приятелки!
Кафето да изпием със здраве и положителни мисли:
Кафето е след празнично, но все пак и днес е празник за абитуриенти, защото баловете им започнаха, както и новото начало в живота им.
На нашите абитуриенти Рен и Криско:
Желая им късмет, любов, успехи! Бъдете живи, здрави и щастливи!
Сбъднете всичките си мечти красиви!
Снощи гледах връчване на наградите "Аскеер" и съм много развълнувана и радостна за наградата на Мария Стефанова.
Много я харесвам - великолепна актриса и въпреки, че е на 84 години е много жизнена и дано още дълги години ни радва. Поздрави!

Хубав ден и всичко добро.

# 188
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
Вече е добър ден от мен!
Днес празникът е у Дидия! Ще чакаме снимки. Ран да си изкара СУПЕРРР / поне Криско каза, че така е изкарал Joy /!

# 189
  • София
  • Мнения: 8 463
Привет, дружки!
След разходка до Панагюрище, вече сме си у дома. Изкарахме един чудесен ден.
Сутринта тръгнахме в 8,00. Маги и малката внучка ентусиазирани, голямата внучка беше станала с лице към възглавницата, та тръгна намусена. Трябваше след обяд да ходи на репетиция, та това ни промени плана - не отидохме до Копривщица. Но сега да ви разкажа същественото. Срещнахме се с КАГ при паметника на Райна Княгиня. Времето беше слънчево, тихо. Започнахме обиколка по музеите - Историческия, Етнографския, Дудековата къща, къщата на Райна Княгиня, Тутевата къща ( само отвън, че беше затворена). Видяхме Панагщрското златно съкровище. Децата бяха впечатлени, германчето направи снимки, та да показва на родата. КАГ беше неуморна екскурзоводка. Разказваше без да спира. Научихме толкова много и нови неща, за което - благодаря ти, миличка!!! HugПосле обяд, после разходка из центъра. Големите момичета се изкачиха до паметника, който е над централния площад. После на сладкарница, а след това на гости на КАГ. Няма да ви казвам с какви армагани си тръгнахме. Пътувахме по Подбалканския път, защото магистралата я ремонтират. За кой ли път??? Пътят е чудесен и го препоръчвам. Валя ни и дъжд, но бързо премина. Прибрахме се по живо, по здраво. Приятелче, благодаря ти! HeartHeartHeart
Чакаме включване от ДИДИА. Simple Smile

# 190
  • София
  • Мнения: 16 208
Фло, чак завиждам за разходката и екскурзовода. Е, и за подаръците мъъъъничко.
Сутринта си взеха Мрънличка. Днес с Пл. реанимираме, всеки си върши работата. Аз ходих да видя новия Кауфланд в Халите. Много хубаво са го реконструирали и направили. Дано туземците да не го освинят.
Дидиа, успех на младежа!
Пипи, много хубави снимки от центъра. А погледна ли как са страничните улици? Нали все го споменават като най-беден край.
То ако това е бедност, софиянци сме много зле.
А днес по БТВ в 20.00 ще дават филма за Петя Дубарова - Петя, на моята Петя. Аз тази наборка-поетеса съм я виждала и не я харесах - първо впечатление. Но пък филма може да е интересно и хубаво направен.
И май вчера някой спомена, че е изпуснал как е станал тв-звезда пак по БТВ новините. Може да гледате старите емисии на сайта bTV Plus.
https://btvplus.bg/novini/   

# 191
  • Мнения: 1 064
А на мен днес ми е много каръшко. Не стига, че трети ден съм с цистит, ами изпуснах една тенджера в кухнята на пода. Вярно, че беше само накисната с малко вода, ама беше блажна. Мих плочките. След час изпуснах едно яйце. Пак мих. Преди малко брат ми ми донесе една торба с марули изкубната от тяхната градина. Очаквах, че е изрязал корените и започнах да ги вадя, посипа се пръст до шкафа с мивката и пак мих.
Ееее! Писна ми!!!!
Сега чакам да ми се доспи и ще пия един монурал, че тия дни лекувах цистита само с мечо грозде, но не минава.
За лека нощ - една много хубава, весела песен.
Става за танцуване , ама утре сутрин, вместо физзарядка

# 192
  • Мнения: 5 377
Здравейте, приятелки!  

Най-напред още един път честито на нашите абитуриенти и на добър път към следващия етап от живота им! Пожелавам им  да изпълнят плановете си! На двете ни абитуриентски баби пожелавам да празнуват и сватбите им!
Фло преувеличава моята екскурзоводста роля. Много се изложих при краткото им гостуване в моя старчески дом, а армаганите са нищо особено. По-скоро тя ми донесе интересни и вкусни армагани. Надявам се следващия път да се справя по-добре като домакиня.
Иначе приключих тази учебна година.  От утре ми започва лятната ваканция. Каня се да си оправям зрението най-после, че дълго отлагам.  
На всички вас пожелавам да ви спори работата и да се занимавате с приятни дейности.  И дано най-после да спре да вали! Тук вали всеки ден с незначителни изключения още от 1 май.
Лека нощ! До скоро със здраве!

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 14:33 от K.A.G.

# 193
  • София
  • Мнения: 16 208
Тану, не пипай нищо повече. Пий  хапчето и лягай кротко.
И Пл. днес прави бели - счупи любимата си чашка за ракия. Уж малка - 100 мл, но доста стъкла събрах. Преди това изтърва 1 кен бира на плочките и то като пръсна, разпени се, едвам събрахме течността. Но му е простено - човека е снощен след абитурентската.

# 194
  • Мнения: 7 476
Ето съм! След снощните емоции още не съм в час! Не знам как са празнували и ... чакам да се събудят за да ги видя.

                        Тану, за цистита пии Уринал акут - изпробвано и ефикасно. За ден-два забравяш за проблемите.

Последна редакция: нд, 26 май 2024, 14:49 от Didia

Общи условия

Активация на акаунт