Сполучливи имитации на маркови парфюми - 56

  • 23 742
  • 381
  •   10
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 333
Вчера в магазин усетих много хубав мъжки парфюм, но ме досрамя да питам човека какъв му е😃 та сега съм в търсене .. мирише много силно на канела , пикантно, мноого топъл и силен аромат беше
Някой има ли идея какво може да е? 🥲

# 91
  • Мнения: 440
Моето предположение е Armani Stronger With You Intensely, защото го бях купувала за близък и доста често го надушвам около мен, така че предполагам, че е популярен.

# 92
  • Мнения: 3
Вчера в магазин усетих много хубав мъжки парфюм, но ме досрамя да питам човека какъв му е😃 та сега съм в търсене .. мирише много силно на канела , пикантно, мноого топъл и силен аромат беше
Някой има ли идея какво може да е? 🥲

Viktor&Rolf - Spicebomb, Може и  Spicebomb extreme, канелата се усеща и там

Друго за което се сещам с канела, Kilian - Intoxicated

# 93
  • Мнения: 213
Angel's share може да е или Spicebomb

# 94
  • 🌊
  • Мнения: 85
Някой знае ли физически адрес на Шоби във Варна? В инстаграма им са само двата адреса в Гърция, а ми се иска да пробвам дали биха имали един от парфюмите, които не са налични в сайта.

Малко реклама на Cloud на Заг... напръскала съм се с въпросния, вечер, студ, аз не съм си преценила връхните дрехи и зъзна. Един познат ми дава неговата горница, като в края на излизането му я връщам, той се прибрал, захвърлил я някъде за пране и изчезнал на работа. Та ми разправя: "Връщам се и цялата стая мирише на това твоето сладкото".

Ако Кенди-то на Парфен е детска количка по трайност, то Облака на Заг е някакъв танк.

# 95
  • Мнения: 689
Аз имам едно въпросче към запознати дали 724 by Maison Francis Kurkdjian прилича много на Blanche byredo на Мартинез, защото втория изобщо не ми хареса миришеше ми на ароматизатор за тоалетна

# 96
  • Deutschland
  • Мнения: 5 573
Облака е супер, да. По-добрата и сладка версия на Бакара.

# 97
  • Мнения: 24


Аз пък сега търся мнения за тази колекция на Диор дали имат аналози. Видях,че два от парфюмите имат в Заг, доближават ли се, какъв тип аромат са. Нямаме Заг в града,за да пробвам

# 98
  • Мнения: 8
Шоби предлагат Диоривиера,много ама много класен аромат.

# 99
  • Мнения: 201
Здравейте,
Вчера влизам в страницата на Misterscent.co.uk и изненада нови яки аромати, харесах си поне 5броя 😁😁😁😁.
ОТносно Диор прясно получен TOBACOLOR . Жесток е, толкова ми хареса, а никога не съм го заглеждала, абсолютно сляп избор, но върховен.. lazy sunday mornning 1:1 с оригинала..Atomic rose Initio, страхотен както съм писала.  Cloud AG  пак много хубав.. Сметаново гурме.. 😁😁😁

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 22:23 от Ilianapetrova

# 100
  • Мнения: 689
Здравейте,
Вчера влизам в страницата на Misterscent.co.uk и изненада нови яки аромати, харесах си поне 5броя 😁😁😁😁.
ОТносно Диор прасно получен tabacocolor.. Жесток е, толкова ми хареса, а никога не съм го заглеждала, абсолютно сляп избор, но върховен.. lazy sunday mornning 1:1 с оригинала..Atomic rose Initio, страхотен както съм писала.  Cloud AG  пак много хубав.. Сметаново гурме.. 😁😁😁
всички тези, които изброявате са от misterscent така ли?

# 101
  • Мнения: 1 912
Prada L'Homme Intense Prada for men.Prada L'Homme Intense by Prada is a Amber Woody fragrance for men. Prada L'Homme Intense was launched in 2017.

Този парфюм дали има успешна реплика?
Спрягат го като много хубав ирис с оттенъци на кожа и явно по-комплексен от Диор Ом.

Относно диорите в кръглите шишета- много ще се радвам да им се намерят качествени реплики, че повечето дето съм пробвал са разкошни.

# 102
  • Мнения: 201
Здравейте,
Вчера влизам в страницата на Misterscent.co.uk и изненада нови яки аромати, харесах си поне 5броя 😁😁😁😁.
ОТносно Диор прасно получен tabacocolor.. Жесток е, толкова ми хареса, а никога не съм го заглеждала, абсолютно сляп избор, но върховен.. lazy sunday mornning 1:1 с оригинала..Atomic rose Initio, страхотен както съм писала.  Cloud AG  пак много хубав.. Сметаново гурме.. 😁😁😁
всички тези, които изброявате са от misterscent така ли?
Да всички са от там.. Много съм доволна. Маслата са супер 🫶

# 103
  • Мнения: 20
Prada L'Homme Intense Prada for men.Prada L'Homme Intense by Prada is a Amber Woody fragrance for men. Prada L'Homme Intense was launched in 2017.

Този парфюм дали има успешна реплика?
Спрягат го като много хубав ирис с оттенъци на кожа и явно по-комплексен от Диор Ом.

Относно диорите в кръглите шишета- много ще се радвам да им се намерят качествени реплики, че повечето дето съм пробвал са разкошни.
Гиза мисля,  че го има - М165. Не го познавам обаче.
https://giza-perfumes.eu/orientalski/535-parfyum-m165-om-intenz-prada.html

# 104

Общи условия

Активация на акаунт