Аптамил???

  • 2 087
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Определено съм на мнение, че Аптамила е най-доброто мляко!
АЗ също

# 16
  • Мнения: 1 013
Най- удачно е да избереш мляко, което най-добре се понася от твоето дете. Аз се убедих, че всяко бебе реагира по своему на определен вид мляко, било то и най-доброто. И аз четях, че Аптамил е за предпочитане- като резултат- до 4-тия месец изключително трудно акане, сменихме с Аптамил 2 и на втория ден -жестоко разстройство, явно е имало някаква съставка в Аптамил 1 ,която е действала затягащо, аз друго обяснение нямам, щом след смяната акането се нормализира. После пък в един момент към 6-ия месец изобщо отказа мляко, сменихме с Милумил, което е по-ароматизирано и започна да го яде, но за сведение изобщо не стана пухкаво бебе от него- напротив- на 8 м. е 7,400 кг. Така че явно е индивидуално.

# 17
  • Мнения: 327
От родилния дом е на Аптамил Peace

# 18
  • Мнения: 1 483
От родилния дом е на Аптамил Peace
  newsm10 newsm10 newsm10 и ние така

# 19
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
И ние сме с Аптамил и до скоро много трудно акаше. Този проблем се реши след като захраних и сега пък няма спиране. Laughing
Така че решението ти ще е трудно.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 537
Ние сменихме "1000 вида#Crazy млека, но в крайна сметка, най-добре приемаше "Аптамила"  Peace и до последно си останахме на него.

# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ние сме на Аптамил и нямаме никакви проблеми....

# 22
  • Мнения: 990
Аптамил е едно от най-добрите млека  Peace

# 23
  • Мнения: 5 103
Ние също сме на Аптамил Peace

# 24
  • Мнения: 5 391
И аз съм много доволна от Аптамил Peace

# 25
  • Мнения: 2 849
Аптамил ,според мен е по-добрия вариант . Peace

# 26
  • Мнения: 910
В родилния дом ми препоръчаха Аптамил и само него съм използвала Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син е на Аптамил и се изхожда веднъж на 4 дни/на 3.5 мес. е/.Явно си зависи от детето.

# 28
  • Мнения: 439
Ние сме от два месеца на Аптамил и съм страшно доволна-идеално ни засеща Peace

# 29
  • Мнения: 140
Аптамил е наистина хубаво мляко и се харесва на децата,но явно много са чувствителни към него,защото Мая се изрина и трябваше да го спрем.Сега сме на Нутрилон Омнео и нямаме проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт