Мюзик Айдъл

  • 25 401
  • 617
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 339
И аз минах на др Хаус ама защо няма 1 срещу всички  Rolling Eyes


А тая майка ме разби направо.... Какво като дъщеря й пее в ресторанти и в АРА.... Все едно това значи, че е голямата певица. Жалко, че не обърнах повече внимание на песента на момичето ама май майката я беше повече яд от колкото момичето  Laughing

# 526
  • Мнения: 1 273

А тая майка ме разби направо.... Какво като дъщеря й пее в ресторанти и в АРА.... Все едно това значи, че е голямата певица. Жалко, че не обърнах повече внимание на песента на момичето ама май майката я беше повече яд от колкото момичето  Laughing

Нищо чудно заради майка и да пее Shocked

# 527
  • Мнения: 1 043
ама има и на какво да се посмее човек в този формат , направо прес сълзи се смяхме с мъжа ми  hahaha
не съм вярвала че има толкова самонадеяни и бездарни  Sick, представям си само какво им е на журито - трябва им психолог и едноседмочна рехабилитация на всеки десет от изключително музикалните дето минават  Rolling Eyes

# 528
  • Мнения: 1 006
Голяма веселба пада в това шоу. Laughing

Малиии...колко МНОГО ненормален народ има на Земята!  hahaha ooooh! Не се ли усещат, няма ли кой да им го каже и да ги спре поне публично да излязат от прикритие? От друга страна, добре че има и такива, за да се заформи купона. Господи, събери си вересиите.

Пък и какви парцали има...Мразя жени-парцали.

Много свестни и талантливи момичета и момчета се явяват. Това и ние, които сме музикални инвалиди можем да го преценим. На първо място и по външния им вид и облеклото.


# 529
  • Мнения: 6 417
 newsm57 newsm57 newsm57 newsm57 newsm57 newsm57
Шест кокошки съм заклала,
руйно вино съм наляла
Яла любе довечера
ще те чакам на пенджера.

Няма мама, няма тате,
няма кой да ни се кара
яла любе до вечера
ще те чакам на пенджера.

Гащите съм си опрала
снощи вечер на канала
Хем са прани, хем са драни
хем ги нося разкопчани.

Краката съм си изтрила
със Чирпанска керемида
хем са бели, хем дебели
хем са слънце невидели.
Яла любе довечера
ще те чакам на пенджера.

# 530
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707

Шест кокошки съм заклала,
руйно вино съм наляла
Яла любе довечера
ще те чакам на пенджера.

Няма мама, няма тате,
няма кой да ни се кара
яла любе до вечера
ще те чакам на пенджера.

Гащите съм си опрала
снощи вечер на канала
Хем са прани, хем са драни
хем ги нося разкопчани.

Краката съм си изтрила
със Чирпанска керемида
хем са бели, хем дебели
хем са слънце невидели.
Яла любе довечера
ще те чакам на пенджера.

тази "песен" я пее на баща ми един приятел, когато мноооо са се напили Simple Smile  голям смях пада....

# 531
  • Мнения: 9 914
Добре какво е вокален педагог? Каква е разликата с музикален?
музикален педагог е твърде общо понятие.
Вокален педагог се занимава само с певци, техният  глас, постановка, артикулация и пр. подробности.

# 532
  • Мнения: 302
Леле тоя с кокошките ме разби Joy Joy JoyА накрая майката направо ме закопа Joy

# 533
  • UK
  • Мнения: 3 959
Като стана дума за шантави песни, вчера научих, че на Стефан брат му, който е... Мисля 4ти клас, учи по музика една песен, цитирам малко от текста "Представи си, бульо Пено, живо пиле да умре, после пак да се съвземе и да почне да кълве". Знаех, че е някаква шантава народна песен, защото баща ми обича да я рецитира когато си пийне повечко, но да я учат в 4ти - 5ти клас?!

# 534
  • Мнения: 2 550
Като стана дума за шантави песни, вчера научих, че на Стефан брат му, който е... Мисля 4ти клас, учи по музика една песен, цитирам малко от текста "Представи си, бульо Пено, живо пиле да умре, после пак да се съвземе и да почне да кълве". Знаех, че е някаква шантава народна песен, защото баща ми обича да я рецитира когато си пийне повечко, но да я учат в 4ти - 5ти клас?!

Не е народна песента, казва се "Две кебапчета пернати". Има я в изпълнение на ...Врабчетата ли бяха  newsm78 Много е забавна Simple Smile

Намерих и линк за песента, ако искаш си я дръпни да я чуеш Simple Smile http://www.data.bg/f.php?fid=23033373

# 535
  • UK
  • Мнения: 3 959
Възможно е, но баща ми я пее от сто години. Едва ли е оригинална на тези Врабчета. Wink

# 536
  • Мнения: 6 417
Аз се чудя как някои дори и след срещата си с журито продължават да си мислят, че могат да пеят  newsm78

# 537
  • Мнения: 2 550
Възможно е, но баща ми я пее от сто години. Едва ли е оригинална на тези Врабчета. Wink

Не казвам, че е оригинала е на Врабчетата. Просто песента няма нищо общо с фолклора Simple Smile

# 538
  • Мнения: 617
Отдавна не бях се смяла така. Такива уникати мисля, че кастинга ще е много по-интересен от самото предаване.

# 539
  • Мнения: 2 013
Има ли качени вече клипчета от тази вечер някъде?
Не можах да гледам, а виждам, че вие се забавлявате много.

Общи условия

Активация на акаунт