Отговори
# 135
  • Мнения: 1 043
Най ама най красивото място кадето съм се покатервала е Караджов камък - намира се на Кръстова гора - малко преход има до самият камък и трябва да си малко по безстрашен за да се качиш на самата скала отгоре - но повярвайте гледката си заслужава - като райски  остров в небето е  Peace

# 136
  • Мнения: 463
Скоро някой отсядал ли е на подходящо място за деца в района на Мальовица или Боровец? Координати?
Говедарци, "Дивите петли"

# 137
  • София
  • Мнения: 2 530
ЦПШ на Мальовица, ремонтирано, чисто, аз съм доволна от там. Телефонът е- 071252270,071252246, 0896688580. Друго място, което ми хареса е хотел " Ален мак", но нямам техен телефон. И на последно място хотел " Мальовица"- 071253000,088 555 3000. Но хотела не го препоръчвам, много малки стаи и още по- малки тоалетни. Преди две-три седмици бях там, информацията ми е от тогава. Приятно изкарване.

# 138
  • Мнения: 411
Това лято ходихме в с. Ягодина - в Родопите. - КРАСОТА НЕОПИСУЕМА
Единстеното за което съжалявам е че останахме много малко време там.

# 139
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
първата ми "среща" с планината беше Пирин.
Те такова нещо нема - останах безмълвна и влюбена. Завинаги.
Маршрута беше от х Каменица през х Синаница до х Вихрен. С прилежащите лъчове, върхове и естествено Вихрен.
след година ходих в Рила - красота.
За мен това е начина за почивка и отмора. А лагерните песни и раздумки......

Но мъжо не е от любителите на тези изживявания и .... вече само си мечтая. Мисля като отрасне дятито до го помъкна с мен, дано в него запаля този ентусиазъм.

Мечтата ми е да премина Ком-Емине.

# 140
  • Мнения: 3 251
Ехоооооооо!
Поствам ви снимки от Рила/Паничище/Рисли езера-топли са! Преди 4 дни ги свалих на компа от камерата.
Бяхме на х-л "Лира"- божествено е там, момичета, тооолкова е красиво, та  думи нямам да го опиша!
ЕТО ГИ

# 141
  • Мнения: 463
Да ви се похваля - в събота тръгваме за Стара планина!!!
Ще се качваме за пръв път с малката /4г/ и сме избрали лек маршрут - от Сопот с лифта нагоре и от там : "Незабравка", "Добрила", "Дерменка" и от Дерменка обратно на лифта. Това за три дни общо.
Ако някой го е минавал с дете или има впечатления, моля да ги сподели.

# 142
  • Мнения: 3 622
Бях на поход в Рила с приятели и покорихме и връх Мусала. Изживяването беше невероятно  Laughing Ето и малко снимки от там http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165541

# 143
  • Мнения: 547
Ох, Tasha, чудесни снимки! Даже мъничко ти завидях Simple Smile
А това коя хижа е? Македония?

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 10:21 от Перличка

# 144
  • Мнения: 3 622
Ох, Tasha, чудесни снимки! Даже мъничко ти завидях Simple Smile
А това коя хижа е? Македония?

Да тя е  Laughing

# 145
  • Мнения: 2 255
Ех...с тази х.Македония,ако знаете къде ме върнахте(назад във времето).....пихте ли там от извора на р. Бистрица? Simple Smile

# 146
  • Мнения: 3 622
Ех...с тази х.Македония,ако знаете къде ме върнахте(назад във времето).....пихте ли там от извора на р. Бистрица? Simple Smile

надявам се че като те връщам назад във времето спомените са само хубави  Wink

# 147
  • Мнения: 2 255
О,Таша...ама разбира се:))))

# 148
  • София
  • Мнения: 2 530
Не искам да съм досадна, но... Таша , връх не се покорява, той се изкачва. Невъзможно е да покориш връх. Това е все едно да покориш небето или морето и т.н. Връх не се покорява, изкачва се.

# 149
  • Мнения: 3 622
Не искам да съм досадна, но... Таша , връх не се покорява, той се изкачва. Невъзможно е да покориш връх. Това е все едно да покориш небето или морето и т.н. Връх не се покорява, изкачва се.

За първи път ходя на поход и това е първия връх на който се изкачвам /нали така ме поправи/, и казах покорявам, защото аз така го почувствах и не виждам проблем в това че така съм се изразила  Wink

Общи условия

Активация на акаунт