Отговори
# 180
  • Мнения: 934
Последния ни преход беше от хижа Яворов до Стъпбите / естествено до тяхното подножие, не сме ги катерили /. Невероятна красота, спокойствие, пихме вода направо от рекичката.
Навръщане ни чакаше готово барбекю пред къщичката на спасителната служба. Grinning

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 09:39 от scorpios

# 181
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Ние си прекарваме всяка събота и неделя така.От Алеко до Драгалевци на шейна.Когато беше по-топло правехме по различни преходчета например.Мечтая си за нещо по-голямо,но едва ли ще успея в скоро време.

# 182
  • Мнения: 302
Чудесни снимки мама емили!

# 183
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Къде изчезнахте всички?Не скитосвате ли вече по планините?
Ние днес се качихме на Черни връх,много съм горда от себе си.Не бях се качвала в последните десетина години,а пък пеша-никога.Такова стълпотворение от хора имаше по пътя Shocked
снимки отЧерни връх

# 184
  • Мнения: 1 608
мама емили, браво на вас!  Чудесни снимки, а и аватара ти е супер!

# 185
  • столицата
  • Мнения: 3 867
мамо емили,   bouquet А ние стигнахме само от Голи връх до Алеко Embarassed
Обаче пак ми се приходи до Рилските езера newsm78

# 186
  • Мнения: 4 202
Ние преди около месец се качвахме на Черни връх, времето беше превъзходно  Sunglasses
Ето една снимка почти от върха
И аз в ролята на Мечо турист  Mr. Green

# 187
  • столицата
  • Мнения: 3 867
а вие откъде атакувате Черни връх?  и колко големи са децата ви, когато изкачвате върха с тях?

# 188
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
galimar,eй как съм се изказала недвусмислено!?! EmbarassedРазбира се че от Алеко,то другото е непосилно за детски крачета!
red shoe никакъв мечо не си ти,баш турист си!
Тази семица ходихме на Боянското езеро и на Железница.снимките тук и тук

# 189
  • Мнения: 832
Блазе ви!С тази Витоша сте такива късметлии!Аз също много обичам планината.Винаги,когато можем,ходим на разходки.Но при нас са по-скоро хълмчета.Вече през по-големите почивки(отпуските) си правим по-големи походи из планините - но за съжаление е няколко пъти в годината.Толкова е хубаво,така те зарежда.Хората са наистина чудесни!Нямам търпение вече да отидем някъде.Сега ще умуваме маршрутите  Grinning

# 190
  • Мнения: 4 202
Блазе ви!С тази Витоша сте такива късметлии!Аз също много обичам планината.Винаги,когато можем,ходим на разходки.Но при нас са по-скоро хълмчета.Вече през по-големите почивки(отпуските) си правим по-големи походи из планините - но за съжаление е няколко пъти в годината.Толкова е хубаво,така те зарежда.Хората са наистина чудесни!Нямам търпение вече да отидем някъде.Сега ще умуваме маршрутите  Grinning

Аз точно заради моя варненец почнах да катеря баири, че не го свърта на ниското  Mr. Green
Преди да се събера с него и на Черни връх не се бях качвала, само от балкона си го гледах   Crazy

а вие откъде атакувате Черни връх?  и колко големи са децата ви, когато изкачвате върха с тях?

Ние все още нямаме деца, но до Черни връх с лифта мисля, че и с детенце може да се отиде. Ходенето от лифта до върха не е никак много.

# 191
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние с читиригодишния ни син, катерим Черни връх пеша от Алеко. През миналата годината качихме вр. Мальовица и вр. Мусала. На всякъде сме с детето. Тази година ще атакуваме Стара планина  Flutter.

# 192
  • столицата
  • Мнения: 3 867
Къде изчезнахте всички? Времето беше прекрасно последните две седмици. Няма ли някой да се похвали къде се е катерил? Ние си стояхме в къщи болни и си гледахме Витоша през прозореца Cry А как ми се ходеше на планина...

# 193
  • Мнения: 1 608
С катерене не мога да се похваля, но си направихме една малка планинска разходка от Княжево в посока Златинте мостове. Много съм доволна, защото малкият ми син /2г3м/ вървя през цялото време. Това е едно добро начало на възобновяване на планинските ни приключения.

# 194
  • София
  • Мнения: 2 530
Ние в събота и неделя бяхме на хижа Ком. Мъжът ми опита да качи върха със ските, но поради много силен вятър стигна само до подножието. Ето снимки на върха, така както го видях  Laughing. http://images24.snimka.bg/005401512.jpg, http://images24.snimka.bg/005401518.jpg, http://images24.snimka.bg/005401516.jpg.

Общи условия

Активация на акаунт