Music Idol - тема 3

  • 23 781
  • 502
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 417
Много кич ми лъха от Камелата. И глас като че ли не му достига, но аз съм музикален инвалид все пак.   smile3506

# 31
  • Мнения: 462
Звезда на Ваня Костова ли е ?
Да! Страхотна песен, но много малко я изпяха както трябва.

# 32
  • Мнения: 3 818
Абе да Ви питам, вас ако Ви мачкат ще се стимулирате ли, че аз незнам как бих реагирала Thinking

Зависи от годините. Ако бях на 15-18 и така ми говори Слави, ще ревна със сигурност и няма да успея нищо да направя, ако съм на годините, на които съм в момента, най-много да им тегля една Laughing

Слави си мисли, че прави кой знае какво добро на  Кремена като й говори така, а не се усеща, че трябва да спре малко.
Иначе незнаенето на текстовете е обидно направо, не са кой знае какво, та да не могат да ги запомнят.

Шушон, на мен пък братовчеда ти много ми хареса как пя, когато го даваха, онзи ден май беше и се надявах да продължи Simple Smile

Камилата и на мен ми прилича удивително на Миша Бартън Laughing

# 33
  • Мнения: 1 273
Много кич ми лъха от Камелата. И глас като че ли не му достига, но аз съм музикален инвалид все пак.   smile3506

Хич даже не му достигна. Те нарочно вчера му дадоха да пее "Детелини"

# 34
  • Мнения: 5 713
Момичето от Русе мина ли, която има дете?

# 35
  • София
  • Мнения: 7 899
Момичето от Русе мина ли, която има дете?

Не.

# 36
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Запис...И да кажа, че един от фаворитите ми е Теодор от Стара Загоара.

# 37
  • Мнения: 334
А Маргото дали мина  newsm78?Много ми е неприятна на всяка манджа мерудия.........неможах да гледам та затова питам

# 38
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, естествено.

# 39
  • Мнения: 2 550
А Маргото дали мина  newsm78?Много ми е неприятна на всяка манджа мерудия.........неможах да гледам та затова питам

Отпадна още вечра Simple Smile

# 40
# 41
  • Мнения: 4 551
А що на Жан Шейтанов дъщерята се представя с име, презиме и фамилия? Да е ясно, че е дъщеря на композитор и певец ли?  newsm78
Тя ли е тази, дето получила едночасови инструкции по тел. от тати си? И дето после му пя на слушалката? Малко глезено ми се стори, ама съм крайна по принцип.
Ама вие сте страхотни! Как сте им запомнили имената на всички от 2-3 предавания! Mr. Green
А Майчето от Русе верно ли не мина?
А да ви питам, фенка съм на едно едро момче, пълничък така, днес пя на Куин песента. Той нали мина, че мих дупето на дребния и не видях...

# 42
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
А Маргото дали мина  newsm78?Много ми е неприятна на всяка манджа мерудия.........неможах да гледам та затова питам

Отпадна още вечра Simple Smile

Да  Party

# 43
  • Мнения: 6 417
mom an, Тихомир ли?

# 44
  • Мнения: 2 229
Много са готини всички, но ако сега се плашат от четирима, после какво ще правят пред стотици newsm78, явно не е достатъчно само да пееш, нужно е и самочувствие и увереност.

Абсолютно! Peace

И аз не разбрах как може да не си научат текстовете - ако от неможене - нямам думи, ако от притеснение забравят думите - както каза Iva.M пред 10 000 и повече души какво ще правят?! "На на на" ли ???

Общи условия

Активация на акаунт