Да приветстваме минижупа

  • 3 776
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 334
Харесва ми,но едва ли пак ще пронося  Thinking иначе преди носех-да...ама пустите му кг-ми  Tired

на същото мнение съм и аз!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 389
Носила съм и пак бих носила.

# 47
  • Мнения: 8 505
По отношение на фигурата-да,мога да нося.Никога не ми е харесвал обаче.

# 48
  • Мнения: 1 021
Аз също смятам да се пробвам това лято!
Преди носех, но в последните години прекарани по градинките не беше най-удобното облекло!

# 49
  • Мнения: 2 663
Винаги съм носила много къси поли, защото тялото ми ми го позволяваше.Ако колелото свърши работа и с корема пак ще нося

# 50
  • София
  • Мнения: 6 810
Харесвам и винаги нося.

# 51
  • Мнения: 4 916
По-нагоре бе зададен въпрос до колко години може да се носи "мини"?едно е да видиш млада и хубава майка с открити крака,съвсем различна е жена на 50.
Интересно ми е да чуя мнението ви за съотношението мини-ЕГН

Нямам нищо против жените, които и на 50 г. носят къси поли, въпрос на усещане и поддръжка.

# 52
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На 31 съм, все още нося  Peace

# 53
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Харесва ми, но фигурата ми не позволява носенето на такава дреха

И при мен е така Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 418
И ми харесва,и нося.
Все ми се смеят,че ходя с "коланчета".

# 55
  • Мнения: 125
Много рядко съм обличала минижуп, не че съм дебела, но не съм свикнала. Това лято обаче ще си купя и мисля да е дънкова къса пола с ярък широк колан и клинче отдолу.

# 56
  • Мнения: 2 897
Харесва ми,може би ще нося,но не съм вече толкова уверена.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 7 033
И ми харесва,и нося.
Все ми се смеят,че ходя с "коланчета".

Много перверзен аватар имаш!

# 58
  • Мнения: 4 076
По отношение на фигурата-да,мога да нося.Никога не ми е харесвал обаче.
И аз така.Полата-колан не ми е удобна(а аз мразя да ми е некомфортно),спрях да я нося някъде към 19-20.Нека имам хубаво тяло,пък то през всякакви дрехи си личи.Всеки да облича в каквото се харесва,разбира се,и все пак има няколко ситуации,които(според мене)са карикатури:ултра-мини в офис и с прохождащо дете...нямам думи просто.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Носила съм и ще нося (като позаслабна лятото) Simple Smile Харесва ми, а и аз се харесвам с мини пола. Много харесвам и ми е стилна дължина до коляното, но на мен ми стои отвратително. А иначе ЕГН-то не ме спира, на 35 съм. Много е важно какво е облечено и по какъв повод.

Общи условия

Активация на акаунт