Най-приятна и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 24

  • 47 624
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 900
Хе хе, и за ще ви шокирам, но много ми харесва рекламата на Озон.
Значи около месец тя беше само - "Не плача тук едни нинджи режат лук" и толкова - абсурдно!
На скоро добавиха -"Преди 20 години баща ми ми поръча за първи път от Озон и аз сега за моята дъщеря..." - нещо от тоя род и пак рев, защото "нинджите режат лук" хаха.
Аз харесвам такива тъпизми ли са какво е точно..., като онази - "Не знаехме, че имаш пърхут - Нямам!"..., и даже оценявам, когато има истински хора в рекламите, че тези с ИИ са ми ужасТни...
Ааа и играта с очите на нинджите, много са добри!

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 30 640
Новата реклама за наденица/полегналите войводи около огъня/ е изцяло май ИИ 👎🏻

# 737
  • Мнения: 2 044
Тази с наденицата не съм сигурна дали да й се възмущавам на езика, или да се хиля честно казано. Малко е грубичка на моменти в изказването Sweat Smile

Иначе и аз одеве засякох онази с мечето и ТХ-то. Много е сладка, да. Simple Smile

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 30 640
Защо показват превръзките вече в натурален вид !?! 🫣😷🤮

# 739
  • Мнения: 55 944
Защо показват превръзките вече в натурален вид !?! 🫣😷🤮

Защото разтревожени блондинки ходят на лекар да питат какво не им е наред, понеже при тях е червено, а на рекламите синьо или зелено Laughing

# 740
  • София
  • Мнения: 2 610
На Булстрад много ми харесва рекламата. До последно не знаеш какво рекламират.

# 741
  • Мнения: 2 044
Забравих да похваля рекламата с песента на Imagine Dragons - Believer !

Реално не се бях заглеждала и заслушвала какво точно рекламират, защото просто обожавам песента и се кефя докато върви рекламата. Забелязвах, че има някаква готино облечена мадама и предполагах, че е за някакъв моден бранд. А ония ден разбрах, че става дума за някаква напитка в кенче ... Ем както и да е, кефя си се на песничката всеки път като я пуснат Simple Smile Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 29 117
Сега видях рекламата на Рексона, която сте пуснали на предната страница. Забавна ми е! Въпреки миризмите, които описва.
Харесвам реклами с хумористична нотка!

# 743
  • София
  • Мнения: 21 091
Ще попитам дали не е brainrot вечерята задължително на пуснат тв, въпреки че се знае съдържанието на рекламите.
Дори тази година ми прави впечатление, че няма изобилието на лекарства за диария.
Сладолед Галакси с певицата първо я чух по радио NRJ и се учудих, че е на сръбски. Вкъщи я превъртам, но по радиото не мога, а я пускат поне 4 пъти за 9 часа.

# 744
  • Мнения: 55 944
Лекарствата за диария идват по-късно с жегите и морските курорти Wink

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 29 117
Рекламата за сладоледите с този акцент ми е много досадна!

# 746
  • Мнения: 435
Рекламата на мастика Пещера.
В моите очи е рекламата на сплеснатите СиСи.

# 747
  • out of space
  • Мнения: 8 652
Няма, а и едва ли ще има по-тъпи реклами от тези на Орбит.

Подозирам, че в черепната кутия на сценариста няма мозък, а паприкаш.

# 748

Общи условия

Активация на акаунт