Великден 2007 - изложба на най-хубавите яйца

  • 8 987
  • 132
  •   1
Отговори
# 30
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Айде да изтипосам моите и тук:

 

# 31
  • Мнения: 208
Каква красота ! А откъде си купи тази хубава покривка ?

Джемма, този въпрос за мен ли е?
Покривката я купих от магазина в подлеза (кръстовището на Бенковска и бул. Владислав).

(няма ли кой да ме светне защо не мога да вкарам изображение, а само линк? Embarassed)

# 32
  • Мнения: 208
"Ето ги и мойте. Не са нищо особено, но беше голям кеф за детето Hug"
slato,

И аз така казвам за моите - нищо особено, ама нали детето се радва и участва...

Тя с интерес разгледа всички яйца от "изложбата" и казва: мамо, ами те нашите не са хубави!
 Simple Smile
А такава радост беше преди да публикувам и прочета тук. Аз съм на мнение, че човек трябва да си цени и харесва труда. Тая година едни, догодина - други. Нали затова обменяме опит тук.
Аз например страшно харесах тия с боята "Брилянт". Ама не съм знаела, че продават и такава боя. Карах си с познатата стара комплектовка от 4 цвята:)

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Уф. Много съм нещастна. Втората партида (бели) я правих с други бои - едни немски и едни български с брилянт. Такова разочарование... когато ги правех според указанията, ставаха с много тоалетен цвят  Mr. Green
Да си ги бях боядисала по обичайния начин и тях, поне... Пфуууу.

Първа част - бежови, традиционно боядисани (тук-там украсени с нарисувани от детето зайци)

Клик!


Втора част - бели - само някои, които имат малко от малко вид. В действителност са по-ярки и блестящи.

Клик!


Мая помага  Grinning

Клик!

Клик!

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 23:09 от Мис Бу

# 34
  • Мнения: 22 867
И моите! Grinning



rozov_pinko , много са хубави яйцата, не разбирам защо щерката ти не ги харесва newsm78? Чудесни са!  newsm10
Буболина, завиждам ти за талантливата отмяна! smile3501

# 35
  • Мнения: 208

rozov_pinko , много са хубави яйцата, не разбирам защо щерката ти не ги харесва newsm78? Чудесни са!  newsm10

labrex,
и аз ги харесвам, но тя е права, че тук има големи красоти. Хубаво е човек да се стреми към красивото, но трябва и да харесва своето.
Аз например, не се бях сетила, че може да се нарисуват очички, устичка, и т.н. усмихнати яйчица като твоите.

П.П. (кажете ми как да кача снимка в поста си, плс!)

# 36
  • Русе
  • Мнения: 410
И аз най-после съм готова  Grinning Много скапани бои случих тази година. Три различни марки и все не ми харесват. Cry
 


# 37
  • Мнения: 373
Ей ги на и мойте творения!!!


# 38
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ето ги и нашите яйчица





# 39
  • Мнения: 555
Страхотни яйца!!!!!!!!!
 (както и да се оплаквате - на снимките много хубави изглеждат Wink
Поздравления и за мамите отгледали  толкова способни дечица
  bouquet
(дано само да сте ги сварили преди да ги боядисате, че знам за един такъв случай- на баба нейна колежка веднъж им раздавала боядисани, ама сурови яйца)  Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 277
Нямам сега време да разглеждам подробно, но всички са много красиви на пръв поглед  Peace
Ето ги и нашите:

# 41
  • Мнения: 294
Мммм, чудесни са всички!
Само имам един въпрос - как се боядисват яйцата с олоито - всяка година пробвам и все не се получават Rolling Eyes
Кога и колко се сипва, че утре ще идем с щерката да избоядисаме и коките на баба smile3521

# 42
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мммм, чудесни са всички!
Само имам един въпрос - как се боядисват яйцата с олоито - всяка година пробвам и все не се получават Rolling Eyes
Кога и колко се сипва, че утре ще идем с щерката да избоядисаме и коките на баба smile3521

След като си боядисам тези, които съм предвидила да са едноцветни, с кристали и с памук, във всеки съд с боя сипвам на тънка струйка по малко олио - после слагам яйцето в лъжицата и потапям - там, където до черупката се допре капка олио - не се оцветява...може последователно да потапяш яйцето в няколко бои - ще станат шарени.

# 43
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235


Това ми е вчерашното постижение. В събота повече.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 527
Да покажа и аз моите яйца:


А за по-близки приятели изработих тези кошнички:

Общи условия

Активация на акаунт