Магазини за диетични и здравословни храни - по градове

  • 87 415
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 720
За Видин - не зная улицата, но магазинчето се намира точно срещу ХЕИ, всеки от града ще се сети къде да го търси. В Пикадили има щанд за диабетици също.
Хубава тема, ако имаше кой да ме светне преди години от къде да си набавя нещата, за които само четях в нета ....  Crazy

# 61
  • Мнения: 85
Във Варна има нов магазин - "Витал", отстрани вляво след входа на поликлиниката на Окръжна болница-малко преди яслата Приказен свят, под блоковете. Имат трици, подсладители, безглутенови неща и т.н., точният адрес е ул. Илинден 25-перпендикулярна е на Селиолу.

# 62
  • Мнения: 847
В Белите Брези на  Дойран вече има БиоМаг.

Има и био козметика.

Може ли да ме ориентираш къде по-точно се намира?

# 63
  • Мнения: 2 011
ПЛОВДИВ

На пешеходния мост.

# 64
  • Мнения: 847
В Белите Брези на  Дойран вече има БиоМаг.

Има и био козметика.

Може ли да ме ориентираш къде по-точно се намира?

Намерих го и е много добре зареден Simple Smile

# 65
  • Мнения: 658
В Пловдив вече има био магазин - БИО БУТИК I FEEL GOOD. Намира се в търговски център GRAND, на партера до кафето. Адрес е: Пловдив, ул. "Капитан Райчо" № 56, Магазин 1-66.
http://bioifeelgood.blogspot.com/

# 66
  • Мнения: 1
Здравейте искам да попитам тези магазина диетични или диабетични се водят Simple Smile имат ли нещо телефон за връзка или нещо имейл за контакти Simple Smile или нещо сайт Simple Smile?

# 67
  • Мнения: 5
Спешно ми трябва диетичен ресторант/стол в София.
Благодаря на отзовалите се.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 762
Диетичен или вегетариански. То тоз е такъв де- ето ти един ресторант http://dreamhouse-bg.com/

Пробвали сме го, много е вкусно  Peace

# 69
  • Мнения: 27
Варна
ул. "Преслав" 38, до бившата Валентина (срещу Райфайзен)

намерих и тази информация, мисля че е много полезна:
http://www.goldenpages.bg/bg/search/results?search%5Bproduct%5D= … FA%F0%F1%E5%ED%E5

# 70
  • Мнения: 143
За София:

"Зелен" - био и диетични храни, на ул. Лавеле 20-22 (между Съдебната палата и бул. Стамболийски), www.zelenbio.com

Намерих разни интересни неща като био сироп от агаве, брашно от тиквени семки, био гхи (претопено масло).
В дъното на магазина са направили и сандвич бар.

# 71
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, моля някой ако знае диетичен магазин в Бургас да пише. Имаше един на Гурко, но вече го няма там и не зная къде да търся.

# 72
  • София
  • Мнения: 9 952
Привет, препоръчайте някой магазин в София с качествена и на нормални цени стоки. (Този на Плиска?! ) В Красно село мяркам едн на Гоце Делчев след Дойран...


Искам да си купя семена за покълване (зелена соя, жито, това се сещам засега).

По ТВ гледах че БГ фирма е започнала производство на продукт от нахут и още една култура но не се сещам, било много полезно, приличаше на фъстъчено масло.
Имате ли идея къде се продава и как се казва?!

Кажете някои други полезни и достъпни храни. Нямам проблеми с килограмите, просто искам да захраня организма си с по-здравословна храна.

Наскоро открих и триците, ям по 1-2 лъжици на ден/през ден  Laughing

Сег асе сетих че и пшеничен зародиш също е много добра храна Simple Smile

# 73
  • Мнения: 561
Много любим в София ми е един магазин на Франсис де Пресансе-пресечка на Черковна. Пада се точно до офиса на ДаНет, който е на номер 12. Върти го един сириец, който внася стоки директно от Сирия, включително един умопомрачително вкусен хумус-консерва.Семена за кълнене не знам дали има, но иначе-нахут, червена леща, всички видове зърнени (просо, елда, ръжени, ечемичени ядки), наливен зехтин и наливен сусамов тахан, басмати, бакла и много подправки на добри цени.

# 74
  • Мнения: 1 849
Ето малко адреси на диетични и биомагазини, с точния адрес и телефон:
http://biosviat.com/index.php?option=com_content&task=view&id=211

hakama, повечето са със сходни цени, ако са био - са по-завишени. Този на Плиска е с цени като на Шишман или на бул. Гоце Делчев, бл. 15, до спирката на 204 и 102.

Общи условия

Активация на акаунт