"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 522
  • 838
  •   1
Отговори
# 465
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Иве,не била малка,но май е тясна........и аз си мислих,4е може да им дойде голяма, ама знам ли - да им е топло  newsm78

# 466
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Моми4ета,имаме ли възможност да намерим бус4е, един издател иска да дари много/хиляди/ дискети с игри /от онези,за по-старите компютри/  и  детски книжки за децата,но трябва да си организираме транспрта и да ги разнесем по домовете Thinking Само 4е с нашите коли няма да стане/малки са,дори и моята/,трябва ни мини бус4е Thinking Другият вариант е да говорим с някоя куриерска фирма,ако иска да ни помогне,а ги разпратим по вси4ки домове в България/ само ако куриерската фирма ни напрзви добрина,и не ни таксува ooooh!/ Ох,мисля го,ама....трудно.Ина4е,ще е добре да имат детски книжки децата,а и по - големите да си играят на игрите с дискетите...забавно ще им е ...........

# 467
  • Мнения: 6 803
Днес бяхме в Св. Парскева-сладурите много са порастнали,бяха на двора,играхме,гушкахме се ,абе с две думи бяха много доволни! Heart Eyes Даже ги снимаха от телевизия ВВТ и който иска може да гледа предаването в неделя от 17 до 18часа. Имат нужда от едно-две столчета за хранене за по-малките.Тези ,които имат вече са счупени и не могат да се ползват . Можем ли да им намерим от някъде  Thinking ,защото наистина им е трудно с храненето на мъничките.

# 468
  • Мнения: 1 770
Иве,не била малка,но май е тясна........и аз си мислих,4е може да им дойде голяма, ама знам ли - да им е топло  newsm78

Ще ги питам  Peace

# 469
  • sofia
  • Мнения: 7 477
това с бус4ето и разнасянето май много сложно newsm78Като гледам бройката поне 10 дома ни трябват,а тези с които работим са извън Сф.А и не вси4ки имат компютри.
Мери,има ли как да ги задържат докато го измислим?А и дори да намеерим транспорт няма да могат да се разнесът на веднъж и се питам:ние къде ще ги държим ooooh!

# 470
  • София
  • Мнения: 6 743
А тези игри изобщо дали има къде да ги играят  Sad - малко се съмнявам да имат ТВ игри  newsm78
За книжките е добре, в краен случай ще ги взема в нас до като решим къде да отидат.
Мери, какъв е този ник  newsm78
А за столчетата имам една приятелка, която купува скоро детски столчета, но дървени - не бяха много скъпи.Нези, питай моля те дали стават дървени, а аз дори мога да ги боядисам с латекс за да се белички  Hug

# 471
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Няма да стане със складирането май,4е са много Thinking Игрите са от компютърните,на дискети,ще станат на по-старите компютри,готини са,само дето транспорт нямаме.Човекът влиза за операция,и иска да свършим с това,отдавна напира,и аз все отлагам,отлагам,ама не става ве4е - а и ние и да мислим и да не мислим,нищо няма да измислим,просто транспорт си трябва,или да ги разпратим по домовете/не само на тези,с които работим,а и други,както правим с дрехите/. Незнам,другият вариант е да му откажа,ама много ще ме е яд,поне за книжките.......Ох, ooooh!, щеше ми се да можем да си позволим да си купим един бус на старо,4е не става - така и много багаж ще мъкнем,ще товарим,разтоварваме/не 4е сега не го правим,ама ей го - място ни трябва,за по-голям транспорт сме ве4е,нали сме хамали Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Иве,новият ми ник е от една шега с моите майки/разбирай, януарките,дето си рждахме заедно,така ми викат/, и реших малко да сменя, да не си омръзвам Mr. Green а и на вас  Mr. Green

# 472
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Няма да стане със складирането май,4е са много Thinking Игрите са от компютърните,на дискети,ще станат на по-старите компютри,готини са,само дето транспорт нямаме.Човекът влиза за операция,и иска да свършим с това,отдавна напира,и аз все отлагам,отлагам,ама не става ве4е - а и ние и да мислим и да не мислим,нищо няма да измислим,просто транспорт си трябва,или да ги разпратим по домовете/не само на тези,с които работим,а и други,както правим с дрехите/. Незнам,другият вариант е да му откажа,ама много ще ме е яд,поне за книжките.......Ох, ooooh!,

не,не бива да отказваме .КОлко са книгите?

А и как ще ги изпратим.Дори и по БДЖ ще струва много CloseКнигите може да ги набутаме в мойто мазе ,но и то се пръска.

# 473
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808

[/quote]

не,не бива да отказваме .КОлко са книгите?

А и как ще ги изпратим.Дори и по БДЖ ще струва много CloseКнигите може да ги набутаме в мойто мазе ,но и то се пръска.
[/quote]

Аз предложих да ги вземем,но той кза 4е са много,искат направо разнасяне...........знам лик,освен да ги разпределим пак по апартаментите/ и аз ще сложа в моят,колкото поеме Crazy/, по мазета и гаражи, 4е мй не виждам друг на4ин Thinking

Нали имаше една майка,Мери/адашка/, с нейният бус ходихме до Трън веднъж/беше дошла до нас,товарихме багажите от апартамента ми/, ккво стана с нея newsm78

# 474
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Гери,Роси , утре на срещата ми напомнете да ви дам талоните,4е ще забравя Crazy

# 475
  • sofia
  • Мнения: 7 477

не,не бива да отказваме .КОлко са книгите?

А и как ще ги изпратим.Дори и по БДЖ ще струва много CloseКнигите може да ги набутаме в мойто мазе ,но и то се пръска.
[/quote]

Аз предложих да ги вземем,но той кза 4е са много,искат направо разнасяне...........знам лик,освен да ги разпределим пак по апартаментите/ и аз ще сложа в моят,колкото поеме Crazy/, по мазета и гаражи, 4е мй не виждам друг на4ин Thinking

Нали имаше една майка,Мери/адашка/, с нейният бус ходихме до Трън веднъж/беше дошла до нас,товарихме багажите от апартамента ми/, ккво стана с нея newsm78
[/quote]

не,бъркаш се.Ети уреди буса тогава,а въпросната Мери просто дойде с мен,няма общо с буса.

Не можем направо да ги разнесем,няма как да стане newsm78Освен да натоварим нашите коли и да сложим както казваш ти.Но все пак нека те ориентира за к-во Peace

а и 4акаме 150 кг.хавлии евентуално от едно място.Но,те са лесни,не тежът толкова Twisted Evilи бързо ще ги  разпратим.

# 476
  • sofia
  • Мнения: 7 477
подсещам за петък за ТРън.Който иска да идва да казва докле е време Twisted Evil

# 477
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Проблема е ,4е моята кола е пълна с багажи,коли4ки , стол4ета ,колела,:ooooh:  Абе толкова ли нямаме някой с бус бе хора newsm78

Освен пак да питам Албена - може Темпо да имат голям превоз Thinking

# 478
  • Мнения: 274
аз мога да предложа джип...

# 479
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз мога да предложа джип...

 Hug
Мери да каже дали ще стане  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт