ВЪРНАХ СЕ !!!

  • 2 740
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 701
Ето ме пак при вас... Както и си знаех, че няма да се стърпя. Моето момче скоро ще стане на два месеца, а мама вече оглежда рокличките в магазина. Simple Smile Възстанових се много бързо след раждането и мисля, че вече съм готова да мисля за второ бебе... Simple Smile
Не казвам, че веднага започваме да го правим. Ни мисля до края на годината да започнат опитите, като до тогава ще се опитам да разбера всичко за възможността да си имаме момиченце, ще си говоря с вас за бебе правенето и ще се опитвам да помагам с каквото мога... Simple Smile
Я да видим сега има ли някой тук който да ме помни и има ли такива като мен, които искат децата им да са с малка разлика! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Леле Уишче, ти ме разби! Grinning Сладуранка! Ами има някакви таблици за половете, но доколко са верни... Нали не се съмняваш, че те помня Wink

# 2
  • Мнения: 2 825
И аз съм разбита  Simple Smile Поздравявам те за решението, доста смело, та ти вчера роди  Laughing
Щом сте го решили, пожелавам ти догодина една малка принцеса  Hug

# 3
  • Мнения: 1 209
Успех мила wish, дано успеете да си сътворите едно прекрасно момиченце... А колкото до малката разлика, въпреки трудностите, че гледаш две бебета мисля, че си заслужава. И аз много искам малка разлика, защото доста време поработихме за първото и сега се надявам скоро да се похваля, че годинките ми напредват, а трябва да се работи и за трето...

 Praynig Успех!!!

# 4
  • Мнения: 1 701
Хихи !  Laughing
Дано. Много ми се иска да връзвам панделки, да обувам пъстри чорапогащничета и лъскави обувчици...
Не че е лошо да си майка на юначе! Напротив! Страхотно е ама нека има разнообразие! Simple Smile
Лейче, радвам се, че ме помниш!  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 6 999
 Hug
Айде добре дошла, нищо, че аз не съм се върнала още Joy
Браво за ентусиазма!

# 6
  • Мнения: 1 446
Добре дошла! Честито записване за женския щъркел  Hug

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Леле, Уиш, и аз съм разбита Rolling Eyes Добре дошла отново  bouquet Аз те помня, макар че ти мен едва ли, щото ти тъкмо беше забременяла като се осмелих да пиша и бях заек Embarassed, но пък е хубаво, че сме малко тези, които се задържахме толкова тук Wink Дано има повече момичета, които се връщат за втори сезон Hug

# 8
  • Мнения: 1 409
Браво,пожелавам ти го от сърце.
Аз пък съм от тези,които още не са родили,а вече си мислят за второ  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 120
Ей на това му викам Изненада.  Радвам се за теб Уишче и за смелото ти решение. Hug

# 10
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Браво, Уишче! Добре дошла отново! Това, което си решила е супер!  bouquet

# 11
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ехооооо, сладурано, много смела постъпка Grinning. Обаче - от опит - гаранция за панделките няма Naughty! Щот аз май пак до пишка го докарах Mr. Green...
Нацелувай юнака Heart Eyes и...Добре дошла  bouquet!

# 12
  • Мнения: 547
Добре дошла,Уишче!Радвам се на решението ти и ти желая да стане точно както го искате.  bouquet

# 13
  • Мнения: 370
Браво Уишче,много се радвам за теб и решението което си взела и дано да стане както ти го искаш и да дундуриш и още едно бебе-момиченце,приличащо на кукла.Успех и хиляди целувки! Hug Hug Hug

# 14
  • Видин
  • Мнения: 961
Здравей и от мен!

И аз се записвам при теб на опашката за момиченца smile3521 newsm17

Само че на мен ми трябваше мноооого време да се реша на втора стъпка! И все пак сега ужасно много съм се настроила за мома

Дано в най-скоро време осъществим мечтата си newsm10 smile3504

Успех и прегръдки от мен Hug

# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
Уиш-че страхотно решение си взела,помним те как...Simple Smile
Аз също исках децата ми да са с малка разлика,но явно няма да стане.И все пак не губя надежда че 2ротои 3тото може да са с малка разлика:)
На теб казаха ли ти дали всичко е наред след раждането и може да не чакате за второ,защото аз родих секцио и мепосъветваха да почакам 6 месеца,а те колко станаха.....

# 16
  • Мнения: 1 701
Ей гадинки такива!  Heart Eyes
Пак ме накарахте да плача ...  Embarassed
Наистина не очаквах такова посрещане и толкова много от вас да си спомнят за мен! ...*подсмрък*

Goldie , помня те... как да не те помня! Simple Smile
berni и аз от самото начало мислех за второ. Тя лудостта по хората ходи Wink. Имаше един момент, в който не мислех, защото бях заета с непрекъснато повръщане, ама като ми мина пак ми се завъртяха тези мисли в главата! Simple Smile
Даре , на толкова много въпроси ми отговори, толкова търпеливо и толкова пъти, колкото попитах ...   bouquet
slan4ogled, не съм ходила още на профилактичен преглед, но седмица след раждането бях на лекар заради шевовете и той между другото ме прегледа - всичко е наред! Но ще отида определено в момента в който започне сериозната работа по въпроса! Simple Smile
И този път навреме ще спра цигарите и ще пия фолиева! Simple Smile

Моето раждане беше много леко и бързо без никакви проблеми и усложнения!
Пожелавам на всяка една от вас като моето раждане!  Hug

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 507
Направо ти завиждам за ентусиазма  Hug
И аз исках децата ми да са с малка разлика, но под малка аз разбирам година и половина- две. За съжаление, не се получиха нещата при нас  Tired
Пожелавам ти успех  Hug

# 18
  • Мнения: 1 701
Ами те и моите ще имат година разлика най-малко, защото опитите смятам да започнат към края на тази година и съм далеч от мисълта, че ще стане отведнъж! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 9 110
Душичко, първо да ти кажа - ти ми беше една от любимките, не съм те забравяла хич, а и те помнех заради аватара, много е хубав Wink
Второ - искам да те поздравя за желанието ти за второ бебче и да ти пожелая да стане бързо Simple Smile
Ще помагаме с каквото можем, стига да имаш нужда Hug
Добре дошла отново сред нас!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Лелееееее Уишче, добре дошла и дано стане на твоето за панделките. Щото искаше да ти кажа рецептата за момиченце ама нъцки  #Crazy и аз като Мариетка до пишка я докарах за втори път. Нашия-ваш доктор  Wink смее да твърди че като смениш таткото и стават различни децата. Да ама не  Naughty Само да отида на контрола и ще му кажа че теорията му издиша много здраво   hahaha

# 21
  • Мнения: 14
Поздравления за ентусиазма! И да ти даде господ момиченце! И аз исках малка разлика за децата ми ама за сега е само едно....да ми еживо и здраво /днес става на 3г./ ама е такава фурия ,че не се виждам и с едно бебе smile3556...иначе и аз много искам момиченце!

# 22
  • Мнения: 2 270
Поздравления за ентусиазма! И да ти даде господ момиченце! И

Аз също те поздравявам! Hug

# 23
  • Мнения: 1 701
6u6on4eto , той нашия/ваш доктор дай му акъли да дава! Докато раждах ми наду главата от щуротии! Simple Smile
Може пак момче да имам, че и три да станат ако щат ама таткото не сменям Crossing Arms!

benita_77, честит ти рожденник! Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 639
и аз да кажа че те помня  Blush , и че когато забременя си бях вкъщи и плаках от радост, защото знаех колко много искаше това бебе.
Сега чакаме и elp и mia да се похвалят ама те са някъде края на май.
 Но както тогава така и сега не пиша в този подфорум, по необясними засега причини, но обещавам скоро да стана по редовна  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 340
Аз съм една такава, макар че бебе още няма(първото за малка разлика). Но странно му се надявам този месец. Имам основания...  Sunglasses

Само е добре да знаеш, че организмът не е готов за второ забременяване в много кратък срок. Ние така си мислим (аз също), но донякъде е измамно. Имаше някакви специални вещества, които се натрупвали отново оптимално за 3 години, та да гарантират, че новото бебе ще получи достатъчно и ще се развие добре. Не помня някакви мастни киселини, ензими или какво беше, но за целта трябва да хапваш много рибка. Нужно е за мозъчето на следващото бебче. Успех на теб и на всички! И на мен си също  Sunglasses Grinning

# 26
  • Мнения: 186
Здравй, аз не те познавам, но се възхищавам на решението ти. Дано стане както искаш и второто да е момиче, от сърце ти го желая. Успех Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 340
Хихи !  Laughing
Дано. Много ми се иска да връзвам панделки, да обувам пъстри чорапогащничета и лъскави обувчици...
Не че е лошо да си майка на юначе! Напротив! Страхотно е ама нека има разнообразие! Simple Smile
Лейче, радвам се, че ме помниш!  Heart Eyes



И аз мнооооооогоооооо искам и чувствам същото! Разглеждам магазините с момичешки аксесоари, мадамски дрешлета, купувах с и без повод подаръчета на момиченца....  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 36 077
Добре дошла Уиш!  Grinning  bouquet
Браво за ентусиазма!
Да сте живи и здрави! Hug

# 29
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
леле уиш поздравявам те,дано ти се сбъдне мечтата.аз пък се надявам на пишка,понеже вече си имам мома.а таткото се е побъркал на тема мъжко и вика,ще повтаряме докато не се получи,ама иначе като си види щерката и тя като му се хвърли на врата  и му омекват колената.

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Уишче много се радвам да те видя пак тук. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesза Пламъчето и Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes за  теб.Поздравявам те за решението и ти пожелавам да вързваш панделки някой ден(освен ако не ти се падне госпожица дето не понася панделките) Mr. Green

# 31
  • Мнения: 307
Много смело, wish!:) Успех ти желая! И да нацелуваш малкото Пламъче  Heart Eyes Hug

# 32
  • Мнения: 902
Уиш, много късмет, мила. Пожелевем ти да сбъднеш мечтата си, в мига, в който си готова.

# 33
  • Мнения: 1 369
Здравей,мила! Аз не те познавам,а и все още рядко пиша тук. Но понеже се впечатлих от ентусиазма ти за панделки-ето ти една таблица,не знам доколко е вярна,обаче в много случаи излиза вярна,колкото и странно да звучи.

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=661311

Успех с рокличките и панделките:))

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Здравейте !!!!! Честито щастие на Уиш.  newsm51
И мен са ме налегнали едни мераци за панделки.  newsm06 А и вече му е време. Момъкът порасна, а и ще ставам на 30. Та се записвам заедно да търсим пътя към момата. Ако трябва и специална темичка по-въпроса да направим. Има ли мераклии?  newsm78 Да не си кукувам там сама?!  Sad
КикиНики нищо се не види от таблицата, слънце. Я пусни я пак.  Praynig

# 35
  • Мнения: 186
И аз съм мераклийка за панделки и малки сладки роклички, макар че моята половинка е за момче ама кой ли го слуша. С теб съм samimami, ако решиш за нова тема Hug

# 36
  • Мнения: 1 701
И аз, и аз ... bowuu
За сега сме три! Simple Smile

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Речено, сторено!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183688.0

# 38
  • Мнения: 1 369
КикиНики нищо се не види от таблицата, слънце. Я пусни я пак.  Praynig
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=36392

ako и така не се вижда,не знам какво да направя повече...

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Момичета нещо ни се прецака темичката.  newsm78 Всички постинги са прехвърлени в седмичната тема. Подредени са според часа и звучат едно такова ни в клин, ни в ръкав.  #Crazy

# 40
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Хахахаха... Уишчееее  Hug страхотно решение миличка   bouquet поздравявам ви.... аз още си чакам първото ни бебешорче а вече и аз мисля за второ  Joy ... така, че май си е заразно в форума и не можем да се разделяме за дълго време  Hug като гледам с доста от старата компания които сме в Отчетни май пак ще се срещнем тук нляд няколко месеца  Mr. Green Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 375
wish,и аз те помня,пожелавам ти най-сладкото момиченце!

# 42
  • Мнения: 1 701
samimami , не се е прецакала!
Просто модераторите са сметнали, че може да се обсъдитова в семичната, а така или иначе тук също за това говорим! Simple Smile
Megita , знаех си че не само аз съм луднала за бебета! Дано имаш моето лесно раждане, че да не ти мине мерака след това! Wink

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
кой се върнал...кой ще пробва пак...айде всички в седмичната.

Общи условия

Активация на акаунт