Снимки и спомени от близко и далечно минало - 4

  • 107 154
  • 2 757
  •   3
Отговори
# 2 730
  • Мнения: 7 771
В Банско все още има такива "перални", преди няколко години гледах на живо как хорта си перат килимите.

# 2 731
# 2 732
  • Мнения: 55 960
В Банско все още има такива "перални", преди няколко години гледах на живо как хорта си перат килимите.

Има я тази валявица между главния път и пистата, малко след хотел "Кемпински".

# 2 733
  • Sofia
  • Мнения: 30 654


Последна редакция: пт, 26 юни 2026, 09:15 от Doli

# 2 734
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 13 379
Докато подреждах библиотеката си намерих това:

Скрит текст:


.   
Скрит текст:

Едната снимка не успях да я завъртя. Blush

# 2 735
# 2 736
  • Мнения: 9 485
Как' Сийке, интересно ми е колко пича са се отзовали на тоя вопъл?

# 2 737
  • Мнения: 9 298
Така като чета изискванията към бъдещия жених, чини ми се, че се търси мъжки харем, в един мъж надали ще се намерят всичките накуп Simple Smile

# 2 738
  • Мнения: 13 294
След 1-2 поколения, още го търсим тоя мъж, след нас също ще го дирят

# 2 739
  • Мнения: 11 005
Съгласна съм с Как' Сийка - Амидофен детски голямо кафяво шише с прахта вътре се доливаше вода хладка за да стане сироп! Колкото пъти се е налагало съм давала на №1 моментално сваляше температурта. Но цената беше препъни камък за Глаксо-Уелкъм, и  експедитивно го обявиха за персона нон-грата. После внесоха Панадол и почнаха масово да го изписват. Еми сори нот сори изобщо не можеше, да свали температурата. Пълна порнография.

# 2 740
  • Мнения: 13 294
Нищо не е същото. Имах 1-2 опаковки Седалгин нео, с изтекъл срок сигурно повече от 10 години. Болеше ме кръста от физическа работа, пих от тези таблетки, помогнаха ми ефикасно, чувствам и едно замайване на главата от гях. С триста зора взех зелена рецепта, предупредиха ме да не се пристрастя - ами не виждам към какво да се пристрастявам, каго въобще не ми действат тези таблетки, нито ми се замайва главата. Ясно е, че са премахнали някои съставки, не е ясно защо е със зелена рецепта. И свободно да го пуснат, не бих го купила. Както и имаше един течен аналгин - продаваха го в шишенци плюс капломер, страшно ефикасен беше, сега и него го няма

# 2 741
  • Мнения: 10 850
Не знаех, че аналгина в шишенце вече го няма. Много ефикасен беше.

# 2 742
  • Мнения: 4 393
Има си все още и течен аналгин, и течен хексалгин.

# 2 743
  • Sofia
  • Мнения: 30 654

https://retro.bg/lichnosti/strongblgarkata-katya-lova-stava-zvez … ostrong_2500.html
















Последна редакция: сб, 27 юни 2026, 11:24 от Doli

# 2 744
  • Sofia
  • Мнения: 30 654










👶🏼 WC 😀




Последна редакция: нд, 28 юни 2026, 10:13 от Doli

Общи условия

Активация на акаунт