Холандска тема -9

  • 11 107
  • 282
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 910
звездичка, аз мисля, че до понеделник няма да го докараш...и неделя няма да е. Аз викам утре или петък.  Grinning

# 196
  • NL
  • Мнения: 520
Добър ден и от мен.
Най-чаканото бебе още не му се излиза да каже здрасти на мама Звезди.Поне всичко е наред та това си е голямо успокоение.
Морки,коремчето расте но незнам от кое повече-от бебока или от постоянното ровене из хладилника Blush.И на панталони не мога да си смогна вече.Ужким ми казват,че още не ми личало много но аз си се усещам доста тромава.Обувки си купих преди седмица.Едните ниски и много удобни.Другите са обаче на токче и за една седмица явно са ми се подули краката и вече не ми стават.Как е твоето бебче?Голяма сладурана изглежда на снимката а и името и е много хубаво.А вие в коя част на Холандия сте?Аз съм в Апелдоорн.Почти съседки със Зведичка.За други мами наоколо незнам.

# 197
  • Мнения: 316
Милика, верно...ти беше казала, че си в апелдорн. Това моето май е следродилна амнезия. Благодаря за бебка  Hug сладурана и половина е, само дето колики я мъчат още  Cry Ориентирай се към дрехи по-голям размер да ти е удобно. А вие за имена мислили ли сте?
Gerylyn, за колко време имате гости, разходихте ли ги вече? Почерпи ли ги с дроп  Joy
Звездичка, е няма как, продължавам да стискам палци. Изнервящо чакане за теб  Hug Но най-важното е, че всичко е добре  Praynig

# 198
  • Мнения: 1 559
Звезди и на мен така ми бяха казали,че ще се чака 14 дни.Аз нали преносвах също,и на 7-ия ден от преносването бях на гинеколог,и мерене на тоновете..и с помоща на мъжът ми(той много омайва),накарахме гинеколожката да ми направи туширане(раздращва се нещо с ръка вътре)....и така още същата вечер бях в болницата да раждам.Обаче гинеколожката ни предупреди да не казваме на акушерката ми за манипулацията....Пробвайте и вие това.

# 199
  • Мнения: 7 914
megan79
ох, ако знаеш какво красноречие му дръпнахме... какво точно приказва мъжа ти.. ако искаш и на лични ми сподели, че в момента ме е обхванало едно отчаяние.. нямам думи Cry


Milika
така адски ми се подуват краката, че и джапанки ми е трудно да обуя  Rolling Eyes


Morki, 7of9, Gerylyn

 Hug Hug Hug
благодаря ви  Hug Hug Hug


# 200
  • Мнения: 1 559
megan79
ох, ако знаеш какво красноречие му дръпнахме... какво точно приказва мъжа ти.. ако искаш и на лични ми сподели, че в момента ме е обхванало едно отчаяние.. нямам думи Cry


Звезди не си спомням вече какво и говори.Просто е помоли,ако може да ти го направи.Кажи и ,че все пак ти си българка,при нас такива преносвания не са нормални(това изрично mи го беше записала едната акушерка в картона,да знаят)Незнам колко ти е голям бебока,но гинеколожката ми май се е съгласила най вече да ме тушира,защото беше видяла голям плод.Между другото,вечерта беше същата на смяна,та като се стигна до вакума при мен,тя ме и изроди.
Добре че ми го предизвика,защото малката се роди 4 650..57 см.Ако бяхме чакали още незнам какво щеше да стане.А и беше разположена лицево..абе да не почвам с историите,че едва ли точно сега искаш да слушах такива.

# 201
  • Мнения: 187
здравейте моми4етааааа!
влизам за малко,не съм си у дома....
Звезди мили4ка дано вси4ко да е наред скоро.стискам палци!о6те малко остана   bouquet
до петък!

# 202
  • северно море
  • Мнения: 321
Здравейте и от мен.Звезди и ние с Калина стискаме палци HugАз пък взех 4е се ка4их на мотопеда и ходих до магазина  ooooh!оба4е на следващия ден ми изтекоха водите и така.Но този вариант не го препоръ4вам.Леко раждане и дано да е скоро.  bouquet

# 203
  • Мнения: 316
Мегън, туширане доколкото знам е за проверка на разкритие /touch/ .... не разбрах какво са ти направили  newsm78 Но това, че сме от Бг може и да помогне си мисля аз  Naughty Добра идея.  Гадно ли е с вакум?
Звездичка, и как така в неделя болницата има почивен ден не ми е ясно......  #2gunfire

# 204
  • Мнения: 2 195
Някой знае ли как е "косачка за трева " на холандски ?  Rolling Eyes

# 205
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
здравейте моми4ета извинявам се 4е така нахълтвам във вашата теми4ка, но имам проблем
харесала съм си кошарка която в испания не предлагат можете ли да проверитр дали има сайт при вас от където мога да си я поръ4ам много ви благодаря
http://www.gracobaby.com/products/subcategory.asp?No=12&N=43 … 7+564&act=A20

# 206
  • Мнения: 2 195
Такава не ти ли върши работа ?

http://www.stokke.com/product.asp?p=Sleepi&la=ES&na=ES&div=C

Сайта е испански

Уебсайта на Грако казва , че холандската страница не е достъпна  Rolling Eyes

# 207
  • северно море
  • Мнения: 321
Морки и Калина бе извадена с вакум,и тя като дъщери4ката на Меган беше също лицево разположена.Не разбрах в какъв смисъл да е гадно?Ако е за болка не боли,само на обиколката на глави4ката се полу4и за4ервяване,но то е нормално и из4езна за една седмица

# 208
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Toeristen van buiten EU krijgen meer BTW terug
nieuwsbericht | 22-08-2006 | Directie Voorlichting

 
Toeristen van buiten de Europese Unie krijgen meer BTW terug over in Nederland gekochte goederen. Dit staat in een ministeriële regeling die vandaag, dinsdag 22 augustus, van kracht is geworden. Toeristen uit niet-EU-landen die in Nederland inkopen doen, kunnen vanaf nu de BTW op hun aankopen terugkrijgen als die boven de 50 euro uitkomen. Nu is die drempel 136 euro.

Wat blijft is de verplichting voor de toerist om de factuur voor de aankopen aan de douane te tonen. Heeft de douane vervolgens geconstateerd dat de goederen daadwerkelijk de Europese Unie uitgaan, dan kan de toerist met de gestempelde factuur de BTW terugkrijgen

Deze versoepeling van de regels voor BTW-teruggaaf voor toeristen van buiten de Europese Unie is onderdeel van een reeks vereenvoudigingen en versoepelingen die vóór de zomervakantie aan de Tweede is aangeboden. De verlaging van de BTW-drempel is reeds nu van kracht geworden. Het grootste deel van de andere voorstellen, ook wel bekend als het wetsvoorstel Paarse Krokodil, worden naar verwachting op 1januari 2007 van kracht.

Мими,
Сигурно тези твои клиенти живеят някъде другаде. Между другото, същото връшане на данък има и в Канада.

# 209
  • Мнения: 316
Мимката, grasmaaier  Hug
Mari-7, за болка питах, да  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт