Лакове за нокти - 175

  • 21 539
  • 351
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 916
Тук ми се вижда много убит, Pampita.
Има един гел лак, точно това, което търся, ама гел, а аз искам обикновен... от 6-7 години съм в издирване...

# 331
  • Мнения: 379



CATRICE Pastel Please - 030 Sunny Honey
преди това обаче нанесох един пласт Bel London 065
Топ Сеш Вит



Бюджетен топ лак за нокти бих препоръчала Essence extreme gel top coat.
Eто така изглежда:
https://www.essence.eu/bg-bg/p/949176/extreme-gel-top-coat
Доста лъскав е и горе-долу дълготраен. С капките за изсъхване на Есенс се справя добре. Аз се лакирам винаги по нощите и веднага си лягам. На сутринта няма чаршафи по ноктите ми Simple Smile

# 332
  • Мнения: 1 013
Лято, сещам се само за Pool party на China glaze. Преди много години си купих неони на Models own, но не ги виждам в официалния им сайт.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 2 174
От pool party имам 3 различни цвята. И аз щях да предложа China glaze, имат страшно много неони.

# 334
  • Мнения: 6 916
Уха!
Лудница!
От официалния сайт ли поръчвате😁, магазин в България няма ли?

# 335
  • Варна
  • Мнения: 2 174
Opi Sky true to yourself

# 336
  • Мнения: 379
Лято Hug ,

Eveline No 297 е невероятно красив неон, нещо средно между розов цвят и оранж. HeartpulseHeartpulseHeartpulse На два пласта стои прекрасно, има нужда от топ, разбира се. Не е необходимо да се  нанася бяла подложка, плътен е.  Утре ще погледна на другия компютър дали имам снимка, за да прикача и покажа как стои. Мога смело да кажа, че е двойник на China Glaze Pool party.

P.S. Ето тук съм го показвала преди време. Пост номер 118

https://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=16460;sa=showPosts;a=all;start=105

Тина, този цвят е убийствено як Heart DecorationHeart DecorationHeart Decoration

# 337
  • София
  • Мнения: 391

Не е убит, просто форума утрепва цветовете.
Виж го в друг браузър:
https://imgbob.net/vCjGF89f5hxpwvx

Последна редакция: ср, 24 юни 2026, 13:58 от Pampita

# 338
  • Варна
  • Мнения: 2 174
Поръчах този, чакам го

Бях харесала и 4-5 желета, но от евро и нещо станаха над 4, отказах се.
Много вдигнаха цените на всичко в тему, ще видим какво ще стане след 1.07.

# 339
  • На изток от Ада
  • Мнения: 12 000
От еврото и таксата от 1ви юли

# 340
  • Варна
  • Мнения: 2 174
Не е от таксата, за съжаление. И 4-5 еднакви лака в кошницата пак са по 4 и нещо всеки, а не еднократно +3Е за всички тях. Според мен таксата все още не се начислява.

# 341
  • На изток от Ада
  • Мнения: 12 000
Всички неща са с 3 4 евро нагоре....
В темата за тему говорихме че е от таксата...

# 342
  • Мнения: 555
Понеже имаше запитване за топ лака на Catrice в черно шише. Днеска реших да го пробвам,ами не съхне. В старото шише по-бързо дръпваше. Сега пак ще дам сумати пари докато намеря бързосъхнещ топ.

# 343
  • Мнения: 9 641
Fedua Ophelia vert, H&M Piece of lemon + стикери и готови за море 🥳

Скрит текст:

# 344
  • София
  • Мнения: 1 469
Номер 81

Общи условия

Активация на акаунт