Отговори
# 660
  • Мнения: 11 924

ДИДИ* пусни нЕкои фотки да видя поне
за какво говориш че съм скарана с имената,
трябва ми визуална памет..

сега ми попадна инфо за починалата актриса от шербета,
семейството се усъмнило че може да е сепсис*
защото преди седмица била ухапана от маймуна
на почивка в Тайланд
Rolling Eyes

# 661
  • Мнения: 25 064
Да днес Бирсен писа. Е как не знаеш за кого става дума великия бивш приятел на Толгето от младини
Айде да не го плюя ,че може да има фенове което ще е погром за мен...
Иначе Каан е Урганджъоулу друг любимец да не кажа най-големият ми такъв.


# 662
  • Мнения: 11 924

Благодаря, нито имената ,нито лицата са ми познати..
може да си плюеш който искаш на мен не ми пречи,
за близък на Толга знам само бръснаря му..
Joy

# 663
  • Мнения: 25 064

Благодаря, нито имената ,нито лицата са ми познати..
може да си плюеш който искаш на мен не ми пречи
Joy

На зорлем ме караш да пускам Йозчивит
Ще го преживея.



Дори и бебето с което играеше дъщеря му предпочете Каан и имаше повече афенитет към него даже майката на детето си подържа отношения с Каан на сета на Присъда бяха го изненадали за рождения му ден. Както и на прощалното парти на Присъда. Просто след Черна любов детето много обикна Каан ,но то си личеше от всички клипове които идваха на сета , а и той самият има вече един сладък син на име Ардъч.





Ето ги с Ардъч.



Внимание води до влюбване сцената:

# 664
  • Мнения: 11 924

За Бурак Йозчивит съм чела че много го харесват и е любимец на рускините,
нищо не съм гледала с него освен  Бали Бей  от Велеколепният век,
много ми харесваше с чалма, без нея си губеше чара,с това го помня
Blush

# 665
  • Мнения: 27 061
Не харесвам Бурак Йозчивит и не съм гледала нищо с негово участие. Стигат ми статиите, които чета за него и семейството му. Фахрието също не ми допада.
Двамата излъчват такава негативна енергия, че дори и снимките им взех да подминавам.





# 666
  • Мнения: 25 064
Еми +1.

Така да ми опротивее някой рядко се случва.

Серенай през обектива на маминка.

# 667
# 668
# 669
  • Мнения: 27 061
Здравейте, момичета!


  "Не можеш да сложиш лимит на нищо. Колкото повече мечтаеш, толкова по-далече стигаш."

Каквито и да са плановете ви за днес - бъдете здрави и ценете момента!
Приятни почивни дни!





# 670
# 671
  • Мнения: 25 064


Хайде на плодовете…🤍🫶🏻

# 672
  • Мнения: 3 654
Напече много














# 673
  • Мнения: 27 061
Напече много


Скрит текст:










Цвети, това кафенце си го откраднах за новата тема, която ще е морска по традиция.
И при нас термометрите скочиха на 28°, задушно е и не става за разходка. Обаче край морето сигурно подухва и е приятно.







# 674

Общи условия

Активация на акаунт