БЪЛГАРИЯ НА ФИНАЛ - ЕВРОВИЗИЯ 2007

  • 32 242
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 11 607
Bellucci, Millla, nush, matakosmata, bora, Amarena, Mama Vessi, feel_u, emi_jamie, secretgarden, vessss, Cygnus, Ula, lozeva, bobsley, Stitch, Биби-АН, AngelEyes, Annie, Elen, dzori, slstoianova, marieta79, maginakis, Клеопатра, pechovska, love_sunrise, Малката Госпожица Мърморана, Mira(vatan1919), mom_an, papi6, blond2107, Wish*, reniuga, _MEGI_, valeria1, guess who, jujolinka, MechoPuh, ilang-ilang, Miracle_girl, Slavakis, една, Kremi (двойна доза), Uprising, bonbonela, dimgo, Чериса, Rady, MissDrakula, moon, mimet0, Атти, ossa, val_stef, Шушон, Belisima, pacific90, lolibon, semiramida, barfly, daniabc, Milena, cheeta (+ 39 Скрит/и) и 22 Гости преглежда(т) тази тема


То почти стана като в тема за ББ......

# 751
  • София
  • Мнения: 4 966
Явно различните и гейовете се лансират.

Азо щеше да обере точките като развихри онзи ми ти задник  в един кючек с токчетата и грима.
Ма на.

# 752
  • Мнения: 2 022
Много малко ни дадоха турците. Не помня колко беше.

# 753
  • Мнения: 677
Явно различните и гейовете се лансират.

Азо щеше да обере точките като развихри онзи ми ти задник  в един кючек с токчетата и грима.
Ма на.

Азо дали е продал 5 милиона в Русия само? Не вярвам..

# 754
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
 Twisted Evil

# 755
  • Мнения: 3 423
Извода е, че по света живеят повече сърби, от колкото българи ... Майтапче ... нашата песен заслужаваше да спечели ...
Извода е, че е истина мита за " сплотеността " на българите в чужбина.

Стига бълвочи. Само 1 милион са в чужбина.

# 756
  • Мнения: 393
Гърците винаги ни дават 12 точки и ние на тях. Видяхте ли сега колко "мили" съседи са останалите. От смотаните турци въобще имаме ли точки  newsm78
Бъркаш! Гърция винаги дава 12 точки на Кипър, но тази година те не успяха да се класират на финал и заради това ги подариха на нас!  Peace

# 757
  • Мнения: 2 673
Явно различните и гейовете се лансират.

Азо щеше да обере точките като развихри онзи ми ти задник  в един кючек с токчетата и грима.
Ма на.
...особено пък с "Напипай гооооо...само тебе ТОЙ желае.." Joy

# 758
  • Мнения: 4 392
ред.

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 03:21 от Amarena

# 759
  • Мнения: 677
Цитат на: Мама Цоцоланка
Сопрано, радвам се,че бързият ти нет не бе толкова бърз този път....Ако участваше Коцето-Калки щяхме да сме пред Украйна!

Бъркаш, бърз ми беше, но не заради причините от миналият път..Интуиция баце, върни се назад и виж кво съм писал..

# 760
  • Мнения: 5 713
Извода е, че по света живеят повече сърби, от колкото българи ... Майтапче ... нашата песен заслужаваше да спечели ...
Извода е, че е истина мита за " сплотеността " на българите в чужбина.

Стига бълвочи. Само 1 милион са в чужбина.

Не го вярвам това аз.  Laughing
Много повече сме.

# 761
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Явно различните и гейовете се лансират.

Азо щеше да обере точките като развихри онзи ми ти задник  в един кючек с токчетата и грима.
Ма на.
Ей за тва иде реч,а на ония скиорите ще им увиснат ченетата

# 762
  • София
  • Мнения: 900
Гърците винаги ни дават 12 точки и ние на тях. Видяхте ли сега колко "мили" съседи са останалите. От смотаните турци въобще имаме ли точки  newsm78
Бъркаш! Гърция винаги дава 12 точки на Кипър, но тази година те не успяха да се класират на финал и заради това ги подариха на нас!  Peace

Сарбел беше агитирал по ТВто за нас!!!

# 763
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Гърция - 12
Унгария - 10

Някой друг даде ли ни толкова.  Май Испания нещо ?

# 764
  • Мнения: 2 022
Като изключим големите точки, които се даваха по симпатии, ние твърдо си имахме по 5-8 точки от всяка страна просто защото парчето е хубаво. Това никак не е малко.
Испания ни даде 10.

Общи условия

Активация на акаунт