Летни парфюми

  • 23 858
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Инканто Чарм на Ферагамо

# 46
  • Мнения: 1 290
Инканто Чарм на Ферагамо
Точно за този парфюм ми се искаше да питам,нежен ли е,сладникав,или кисел,плодов и цитрусов? newsm78

# 47
  • Мнения: 1 290
А някой мнение за новия на Лолита?

# 48
  • Мнения: 116
Аз в момента ползвам INCANTO SHINE-SALVATORE FERRAGAMO  newsm10  и   LIVE LUXE-JENNIFER LOPEZ  newsm10  и съм много доволна

# 49
  • София
  • Мнения: 3 328
За съфорумките, проявили интерес към Пюр на Джил Сандър - виждала съм тоалетната вода в ЦУМ, на партера, както и в различни сайтове за електронна търговия. Лично аз отдавам предпочитанията си на parfum-bg.com и ivis-bg.com - от българските, и на strawberrynet.com - от чуждестранните. В последния в момента 50 мл се продават за около 62 лв.

# 50
  • Мнения: 233
Pure на Jil Sander, страхотно свеж и траен аромат  Peace

Ох, на мен хич не ми е толкова свеж аромата му Embarassed
Купих си го от Амстердам миналата година на прибиране от БГ.
Тежка ми е миризмата му, направо ме е яд, че не мога да го ползвам. Много съм чувствителна на миризми..........

Ползвам вече втора година летен вриант на Нина Ричи, Love fills L'Air du Temp, синия
Жалко, че тук не го намирам. Поръчвам си го от БГ.

Иначе всичките ми други парфюми са много официални и са дълбоко прибрани  Laughing

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 18:44 от Liann

# 51
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Страшно ми харесва на Клиник парфюма-мисля ,че се казваше Хепи.....Някой знае ли цялото наименование?

# 52
  • Мнения: 3 423
Много се радвам, че никоя не налита на моя.
Благодаря!

# 53
  • Мнения: 1 290
Май никой не е душкал Лолитката  Rolling Eyes

# 54
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Аз трето лято ще съм си все с този парфюм

# 55
  • Мнения: 2 575
Аз трето лято ще съм си все с този парфюм

и аз го харесах - мисля да си го взема!

# 56
  • Мнения: 528
А някой мнение за новия на Лолита?


Невероятен  е Mr. Green Много ми допада.
От както го ползвам, непрекъснато ме питат с какъв парфюм съм

# 57
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз трето лято ще съм си все с този парфюм

и аз го харесах - мисля да си го взема!
И аз, но за второ лято, ще го ползвам - много ми допада  newsm10
А пропо, от вчера съм горд притежател на "Метеорити" на Герлен - страхотен аромат Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 2 121
За съфорумките, проявили интерес към Пюр на Джил Сандър - виждала съм тоалетната вода в ЦУМ, на партера, както и в различни сайтове за електронна търговия. Лично аз отдавам предпочитанията си на parfum-bg.com и ivis-bg.com - от българските, и на strawberrynet.com - от чуждестранните. В последния в момента 50 мл се продават за около 62 лв.
http://parfum-bg.com/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offer&offer=2073446 - от тук ако сте купували има ли проблем с парфюмите?! Истински ли са?

# 59
  • Мнения: 2 386
Инканто Чарм на Ферагамо
Точно за този парфюм ми се искаше да питам,нежен ли е,сладникав,или кисел,плодов и цитрусов? newsm78

Малко съм скарана с описанието на парфюми, но със сигурност мога да ти кажа, че е нежен, но не прекалено и че не е сладникав, макар че по принцип харесвам с една идея по- тежки парфюми. Ухае ми на пролетни цветя на мен..

Премиер Жур на Нина Ричи ми е любим ,също, ако това те ориентира..   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт