Отговори
# 735
  • Мнения: 6 958
Да пусна ли анкета със зададените заглавия вътре към нашата тема и който е онлайн на база мнозинство до довечера да си изберем заглавието за тази седмица и така да процедираме всяка седмица какво ще кажете, ще бъде интрересно и ще има разнообразие... Предлагам всяка събота да се започва с предлагането на заглавия, защото редакцията на анкетата  е 24 часа и до неделя да може да добавяме нови предложения и до вечерта да сме си избрали вече заглавие, какво ще кажете?  newsm78

# 736
  • Мнения: 393
Peace гласувах и си купих сладолед
 днеска съм анти-диетична
 от утре пак 
 Embarassed Rolling Eyes Twisted Evil

А мен ме мързи да отида до там ... щото трябва да се оправям , гримирам , обличам ... ама ако дават сладолед отивам и аз !
А аз още нищо не съм яла от сутринта - стоя на един банан и няколко ягодки !
Много странно , че не съм гладна .
От утре съм на Отключващата диета от Байкова . Даже се записах в темата за нея .

# 737
  • Мнения: 178
Аз днес май малко прекалих  smile3511 Хапнала съм ориз със зеленчуци, 3 лъжици кисело мляко с толкова мюсли, половин банан и един шоколадов бонбон. Много вода съм изпила и днес повече няма да се качвам на кантара, защото ми идва да го  #2gunfire

# 738
  • Мнения: 890
Момичета, как да си сложа линийката от /www.tickerfactory.com?

# 739
  • Мнения: 1 416
криси радвам се че и ти си на  kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg аз я почвам от утре с 65 кг старт и няма да се меря до другата неделя пък да видим

# 740
  • Мнения: 6 958
Приемам още предложения за нашето ново заглавие и всички заедно ще си го изберем  Hug

Момичета, как да си сложа линийката от /www.tickerfactory.com?

Десен бутон свойства/propertise копираш адреса на линийката и го слагаш с [img отворен интервал] адреса [/img затворен интервал] там където е подписа  Hug

# 741
  • Мнения: 3 453
криси радвам се че и ти си на  kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg kyllmg аз я почвам от утре с 65 кг старт и няма да се меря до другата неделя пък да видим

ооо аз незнам ще издържа ли да не се тегля EmbarassedМисля през ден да ям яйцата и да ги редувам с риба тон в собствен сос защото имам алергия и не мога да ги ям всеки ден.Или да не смесвам а да карам само на рибата тон?Как мислиш?


Мирандичка гласувах за първото мила  bouquet

# 742
  • Мнения: 1 384
Гласувах  Peace

Сега си направих една салата, ама не мога да я ям, зъбите ме болят адски, незнайно защо и не мога да дъвчааааааа  #Crazy #Crazy #Crazy Ама така май по-добре  Joy ще я ям цял ден  hahaha
Мирандичка, мила на мен същите мерки и теглилки, само с нова цел 55. Реших първо 55 да достигна и тогава ще се целя и по-надолу. Ама така като целта е по-близко, някак си се амбицирам повече  Mr. Green

# 743
  • Мнения: 6 958
Мирандичка гласувах за първото мила  bouquet

Предлагам да е анонимно  Hug Hug Hug

Гласувайте си без да казвате за кое заглавие, за да не се убиди някой знам ли  Rolling Eyes Всяка седмица приемам всякакви предложения от вас за каквото и да било спрямо нашата тема   bouquet

# 744
  • Мнения: 6 958
Крисси, Лени, Ася, Мими тази седмица снимката ви да я сложим ли пак???

# 745
  • Мнения: 6 461
Гласувах Peace

# 746
  • София
  • Мнения: 10 858
Оф, нещо съм се разяла.
Явно днес ще плюскам, ок, така да бъде.

# 747
  • Мнения: 1 416
ВИЖДЕ КАКВО МИ ХРУМНА ЗА ДРУГАТА СЕДМИЦА; БОРИМ СЕ С ИЗЛИШНИ КГ ЗА ДА БЪДЕМ СЕКСИ ФИННИ ДАМИ АКО ВИ СЕ ВИДИ ТЪПИЧКО НЯМА ПРОБЛЕМ  И АЗ ДАДОХ СВОЯ ГЛАС newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 748
  • Мнения: 890
Благодаря ти Миранди, не знаех, че адресът се поставя на подписа. Голямо чудене му ударих...
Сетих се  и за още една тема - Да зарадваме сърцата като смъкнем ний килцата

# 749
  • Мнения: 6 958
ВИЖДЕ КАКВО МИ ХРУМНА ЗА ДРУГАТА СЕДМИЦА; БОРИМ СЕ С ИЗЛИШНИ КГ ЗА ДА БЪДЕМ СЕКСИ ФИННИ ДАМИ АКО ВИ СЕ ВИДИ ТЪПИЧКО НЯМА ПРОБЛЕМ  И АЗ ДАДОХ СВОЯ ГЛАС newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Благодаря ти Миранди, не знаех, че адресът се поставя на подписа. Голямо чудене му ударих...
Сетих се  и за още една тема - Да зарадваме сърцата като смъкнем ний килцата

Внесах новите предложения, мисля че гласът може да се изтрие и да се промени, но всеки има право да гласува за една опция, мисля че става така  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт