Англйска тема-8

  • 17 112
  • 301
  •   1
Отговори
# 135
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
missZ, наистина Мишолина е реализирала вашата идея  Peace
В БГ-хелп скоро писа едно момче от Щатите, което също искаше да се мести, то работело в ИТ сферата.
В Лондон цените на квартирите са по-високи, но знам че и заплатите са други. Лондончанки сигурно ще пуснат някой и друг сайт за ориентация Wink
За теб сигурно е важно и сравнението тук и там, за да вземеш решение.
Една моя приятелка от Щатите я навивам да дойде тук, тя пък ни навива да се местим в Щатите  Laughing Даже ме пита, как се справяме само с една заплата, стандарта в УК бил по-висок. Те имали познати, които едвам връзвали двата края в Кралството, а сега в Щатите били много по-добре. Та нещата са относителни, нали разбираш  Peace
Единственото, което не може да се оспори, е разстоянието до България  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 948
мда, аз нали трактати мога да пиша по въпроса  Mr. Green Писах на missZ на лични

Бяхме до Амстердам за уикенда+понеделник; много съм доволна, ама сега ИЗОБЩО не ми се работи  ooooh! Дълъг ден ме чака.

Няма да мога да дойда на срещата тази събота, за съжаление. Нямаше ме този уикенд, и са ми се насъбрали доста задачки...Дано не вали! И да се снимате този път, с песовете!

# 137
  • Мнения: 818
Мишолина  newsm78
Видях една твоя тема в Бгхелп и сега видях и лентичка за бременност  newsm78   bouquet
Само да питам едно и също лице ли пише тук и там...?

# 138
  • Мнения: 3 478
Момичета, много ви благодаря за отзивчивоста Hug. Специални благодарности и на Мишолина за личното внимание.

Мери, наистина е много относително. И на мен тук си ми е много добре. Определено може да се живее на една заплата, ние понеже искаме и да пестим работим и двамата Mr. Green.  Определено сравнение на този етап ми е много нужно. Тук понеже сме от доста време и сме се устроили добре и някак си не ми се зарязва, но пък определено вече ми се иска по-близо до БГ. Ясно ми е че ако дойдем там няма да е като тук поне в началото, но ако можем да живеем без да мизерстваме или да се чудим как да свържем двата края определено тръгвам без да се замисля много.

Ако ви попаднат още сайтове, пращайте насам.
И още веднъж ви благодаря, страхотни сте!

# 139
  • Мнения: 948
Мишолина  newsm78
Видях една твоя тема в Бгхелп и сега видях и лентичка за бременност  newsm78   bouquet
Само да питам едно и също лице ли пише тук и там...?

Не  Crossing Arms
мисля другата девойка от другия форум е musholina, с у. Преди време пак ме беше питал някой (на лични!), и аз ходих да проучвам, за да се уверя  Joy, че не съм аз или странен грабеж на идентичност  Mr. Green

# 140
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Хахаха, и аз имах подобни съмнения за Мишолина Wink
Обаче установих, че другото момиче не живяло в Щатите и в началото е била омъжена за тукашен  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 948
С две думи: нищо тайно няма в интернет пространството  Mr. Green Кой къде дошъл, къде отишъл, какво направил  Crazy

По този повод, ще ви пусна снимките от Амстердам по-късно  Laughing, а някой моля да ми измисли нов форумен ник.

Леле, как не ми се работи днес!

# 142
  • Мнения: 818
Абе гледам, аз че там пише :Растът ми гърдите без причина,Не съм бременна.
Тук гледам лентичка.... Crazy Викам си тя голяма майтапчийка била таз Ми(у)шолина...

# 143
  • Мнения: 948
Евала, как имате време за два форума. Аз нямам сили  Crazy

# 144
  • Мнения: 884
Абе гледам, аз че там пише :Растът ми гърдите без причина,Не съм бременна.
[misholina , тъкмо като твои думи звучи  Joy ! Не се крий! Mr. Green

И аз няма да мога да дойда в неделя на срещата. Мина ни котка път Wink

# 145
  • Мнения: 26
някой въобще ще дойде ли на среща или май ще остане за друг път?  Thinking

# 146
  • Мнения: 2 195
СОри , че ви нахлувам така в темичката   bouquet  Мислим да правим уикенд до Нюкясъл (случайно изникна оферта ) , та да попитам - какво интересно може да се види ? Някакви препоръки ? Благодаря ви предварително !    bouquet

# 147
# 148
  • Мнения: 823
Здравейте момичета  Hug

Оказа се, че и аз не мога да дойда на среща. Малко късно казвам и се извинявам, за което. Майката на мъж ми идва утре за един месец да ни гостува и трябва да преместим на малкия нещата в нашата спалня, за да и освободим стая. И да пазаруваме трябва... Абе то трябваше да сме го свършили всичко това вече, ама в последния момент е по-интересно  Joy

Мишолина, чакам с нетърпение снимките от Амстердам! Преполагам, че е изключително там!

 

# 149
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Мимка, не мога да ти помогна  Rolling Eyes По на север от Нотингам не съм ходила. Освен по нета да се ориентираш. Много интересно, как решихте този град да посетите  Thinking Само да те предупредя, в този район говорят много странен английски  Joy Дано се разберете с местните  Laughing
Пепа, един месец май ще се правиш на перфектната съпруга, майка и домакиня   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт