Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Мнения: 86
верно е я...питай мамите - те щи кажат...

# 1 936
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 928
Конче, добавих лични наблюдения Peace Ти войничка ли си?

# 1 937
  • Мнения: 749
Басов, аз й го казах!
Ели, мда, мерси...Ма мойта диагноза не от пагона, ша знайте Mr. Green

# 1 938
  • Мнения: 2 829
стана напечено май Embarassed Laughing
нямам съмнения ,че може  я виж --сума нещо прави едновременно Laughing

# 1 939
  • Мнения: 86
дий коньооооо , шибай ме конярю - викай ми кондуктор...
конче щъ карам да помпиш цяла нощ да знаеш... Wink

# 1 940
# 1 941
  • Мнения: 3 835
ха,добре заварили!  bouquetБлагодаря  на всички за топлото посрещане !! newsm03
аз моа нещо друго топло да ти дам...  Laughing

Те тукте, те този път, ша взема да се въздържа, щот Колонката, пак ша се нацупи!!!! Mr. Green

# 1 942
  • Мнения: 10 752
Няма ме от снощи.Прочетох всичко, което сте писали......и понеже видях, че на никой не съм липсвала, така че, едва ли и сега ще усетите липсата ми.Довиждане.

# 1 943
  • Мнения: 749
Аз си знаех, че дотам ша та докарам, Басов Mr. Green Heart Eyes

# 1 944
  • Мнения: 3 835

Оооооо, тая пак умрела. Амин!!!!!

# 1 945
  • Мнения: 749
КАКЕЕЕЕ, де отиваш? Кат не съм те споменала, не значи, че не та мисля!

# 1 946
  • Мнения: 667
Добра среща добри хора  bouquet
Имам да направя 2 изявления...официозни:

1.Другоцветна съм у главата smile3534

2.Аз се дърпам само от венчилките бееееее,не от мъжлетооооо smile3512

Пухи,как си мило геройче  bouquet
Мине newsm51
Тео newsm51
Друзич,гепи мила smile3525
Сторми,Никс,Сопрано wavey

# 1 947
  • Мнения: 505
Цомб, и мен ме немаше, но не ми се чете. Я кажи какво са надробили толкоз ?

# 1 948
  • Мнения: 749
Бе то и мене ма немаше по едно време, ма се хвърлих директно в пералнята. Е, Руска да каже!

# 1 949
  • Мнения: 505
Баси  и скапания комп имам, един емот икон не моа да сложа ....

Общи условия

Активация на акаунт