Входен тест за детска градина????

  • 5 332
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 116
В нашия квартал няма детска градина  Thinking Е тогава какво, няма да ходи детето на детска градина ли ?

Или другият вариант, ако въобще детето ми го пусна на детска градина, тя ще е близо до местоработата, на моята или тази на съпруга ми. Няма нужда мисля да обяснявам защо  Thinking

Против съм за принципа на районирането !

Ами то както е тръгнало, дай да районираме болниците, училищата и да се върнем в соцреализма  ooooh!

# 46
  • София
  • Мнения: 6 999
ritkaИдеята ми беше, че няма как всички да са доволни от критериите, а не че държа за районирането, но ако в моя район имаше елитна детска градина /а то няма никаква/ този критерии щеше да ме устройва за разлика от някой друг, който го устройва критерий бързина на подаване на молбата, познанство с директорката, подготовка на детето и прочие...

# 47
  • Мнения: 4 406
Исе, много задълбаваме, мисля. ако има закон, трябва да се спазва. ако не харесва на мнозинството- има начини да бъде променен.
сега законът е тъп, но е в сила, затова всички заинтересовани висят пред градините

# 48
  • Мнения: 793
Така трябва, тя- Пламена на 7 месеца таблицата за умножение знае  Twisted Evil

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Мдааа, задължително трябва да се тестват...политиците ни за адекватност на мисленето и вижданията  ooooh!.

# 50
  • Мнения: 2 381
Трябва да започвам значи сериозна подготовка, че време не остана  Rolling Eyes Joy

# 51
  • Мнения: 1 264
 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
 smile3501 Аплодисменти за просветното министерство.  smile3501
Ей това на никой не може да му мине през ума, че е възможно. Явно нашите управници въвеждат и невъзможното.
Аз да предложа друго на господата министри и зам-министри: Първо, тестът задължително да е писмен! Че как може да не знаят добре езика децата. Второ, в края на обучението да се издава диплома за завършено забаваческо образование.

# 52
  • Мнения: 550
По -тъпо нещо от това скоро време не съм чела!И преди съм го казвала-първо министъра да се яви на тест после  децата!Сигурна съм,че децата ще се справят,министъра-НЕ! hahahaАз съм против подобни тестове!Кой знае какви глупости ще измислят  Кухте глави!?

# 53
  • Мнения: 656
Не, не съм съгласна, независимо от възрастта на детето! 

# 54
  • София
  • Мнения: 6 999
boomerang, права си, но като дойде Януари всички се възмущават от висенето. После се говореше за райониране - пак против, сега за тестове ...айде пак всички. Явно ще се променят правилата, но с какви?  newsm78

Сега като се замислих и аз смятам записването с ред за най-справедливо, НОоооооо да не е от 1-вия Януари, а всеки се записва когато реши. Ражда се детето и направо за градината го записваш за след 3-4 години да ти излезе реда. Защо пък не?  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 251
 #Crazy  #Crazy #Crazy
Гласувах с трета опция!

# 56
  • Мнения: 7 201
има си по-по-най за тази цел.
PeaceИ др.конкурси,ама дет.градина... newsm78

# 57
  • Мнения: 766
rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
 smile3501 Аплодисменти за просветното министерство.  smile3501
Ей това на никой не може да му мине през ума, че е възможно. Явно нашите управници въвеждат и невъзможното.
Аз да предложа друго на господата министри и зам-министри: Първо, тестът задължително да е писмен! Че как може да не знаят добре езика децата. Второ, в края на обучението да се издава диплома за завършено забаваческо образование.

Подкепям  Peace
А също така да се въведе под някаква форма и изходен тест преди да се роди  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 230
Само за протокола - г-н Атанасов беше директор на МГ Пловдив и моля да бъде извинен за склонността му към провеждане на входящи конкурсни изпити Mr. Green , както и за "непознатата му материя" наречена "2 годишни".
Споко мами  Peace

# 59
  • Мнения: 1 299
Да увеличат забавачки, ясли и детски градини, а не да ми измислят тестове....

Общи условия

Активация на акаунт